• Informacje na temat:

  ewa pacuła urodziła córkę

Artykuły na temat: ewa pacuła urodziła córkę
 • Ewa Pacuła wciąż walczy o życie córki. Nie jest dobrze

  Ewa Pacuła (45 l.) w małżeństwie z Przemysławem Saletą czuła się bardzo samotna. Gdy miarka się przebrała, rozstała się z mężem. Sen z powiek spędza jej znów choroba córki, która czeka na przeszczep.

 • 42-letnia Pacuła w ciąży

  Ewa Pacuła, pierwsza żona Przemysława Salety, spodziewa się trzeciego dziecka.

 • Pacuła: Dzieci są czymś najcudowniejszym

  Kilka miesięcy temu urodziła Pani drugą córkę. Jak się Pani czuje w nowej roli podwójnej mamy? Ewa Pacuła: - Znakomicie. Mam wrażenie, jakby czas się cofnął. Bo ponownie mogę przeżyć to, co(...) mogą nam dać właśnie one. Rozmawiała: Agnieszka Pacuła (nr 47)

 • Była żona Salety jest w ciąży

  ...38-letnia Ewa Pacuła, pierwsza żona Przemka Salety i matka ich 15-letniej córki Nikoli, spodziewa się dziecka. Modelka długo nie chciała zachodzić w ciążę i ryzykować, że drugie dziecko także urodzi się chore.

 • ...najwspanialszy prezent... Ewa Pacuła (43 l.) jest mamą trójki dzieci. Pierwszą córkę, owoc miłości z Przemkiem Saletą, urodziła zaledwie w wieku 23 lat. Ostatnia córka Pola przyszła na świat w listopadzie(...) wraz z mężem po wyjściu z jego ciężkiej choroby. Agnieszka Maciąg (45 l.) po dziesięciu latach związku z Robertem Wolańskim urodziła córkę, Helenkę. Była modelka miała  wtedy już 43 lata...

 • 2013 pod znakiem baby boom!

  Przemka Salety, Ewa Pacuła została w tym roku po raz trzeci mamą. Na świat przyszła jej córka, Pola. "Mała Pola jest zdrowa. Ewa czuje się dobrze i jest szczęśliwa z powodu powiększenia rodziny. Siostry(...), że na zdjęciach paparazzi było wyraźnie widać, że spodziewa się dziecka, jej menedżerka do ostatnich dni zaprzeczała, że jej podopieczna zostanie mamą. Potem Dorota urodziła i wszystko stało się...

 • Piotr Fronczewski nie tak wyobrażał sobie starość: Jest coraz gorzej

  ...nad jajecznicą w Warsie. "Jednym z moich najwspanialszych teatralnych wspomnień jest dzień, kiedy przeszliśmy na ty" - wspomina aktor. "Przyszedł do mojej garderoby i mówi: 'Słyszałem, że urodziła...

 • Ewa Pacuła: Pani od seksu

  Patrząc na nią trudno uwierzyć, że ta piękna blondynka jest mamą trzech córek. Ale to podobno właśnie one są sekretem jej urody.

 • Ewa Pacuła urodziła córkę

  Ewa Pacuła - modelka, prezenterka i dziennikarka Polsat Cafe, w którym prowadzi program edukacyjny o tematyce seksualnej "Dobranocki", urodziła w sobotę (16 listopada) w Warszawie trzecią córkę.

 • Dojrzałe mamy

  Dziecko po czterdziestce? Dziś nikogo to nie szokuje. Późne macierzyństwo staje się wręcz modne. Wystarczy spojrzeć na gwiazdy show-biznesu. Kolejne, spełnione już zawodowo kobiety zachodzą w ciążę. I nie da się ukryć, że ten stan im służy!