• Informacje na temat:

  ewa piasek

Artykuły na temat: ewa piasek
 • Ewa Farna, Sasha czy Piasek?

  ...stycznia 2010 roku. W kategorii "muzyka" nominowanych zostało 5 wykonawców. Są to (w kolejności alfabetycznej): Afromental Budka Suflera Ewa Farna Andrzej Piaseczny Sasha. Przypomnijmy, że Telekamerę...

 • Piasek: Myślałem że wygra Farna

  ...- Myślałem, że wygra Ewa Farna, której bardzo kibicuję - powiedział nam Andrzej Piaseczny - laureat Telekamery "Tele Tygodnia" w kategorii: "Muzyka". Wokalista zdradził także, że teraz wybiera się na długie wakacje do ciepłych krajów.

 • Piasek: Myślałem że wygra Farna

  ...- Myślałem, że wygra Ewa Farna, której bardzo kibicuję - powiedział nam Andrzej Piaseczny - laureat Telekamery "Tele Tygodnia" w kategorii: "Muzyka". Wokalista zdradził także, że teraz wybiera się na długie wakacje do ciepłych krajów.

 • "The Voice Of Poland": Żegnamy Ewę i Maćka

  Za nami pierwszy z emitowanych na żywo odcinków "The Voice Of Poland". Z programem pożegnała się dwójka uczestników: Ewa Kłosowicz i Maciej Moszyński. W programie nie zabrakło kontrowersyjnych opinii i nieocenzurowanych kłótni jurorów!

 • "Bitwa na głosy": Ewa Farna dobrze się bawi!

  Zielińska oraz Tomasz 'Titus' Pukacki, którego przedstawiono jako... "Mrocznego rycerza "Bitwy na głosy'". W pierwszym odcinku zaprezentowały się zespoły, którymi dowodzą: Ewa Farna, Piotr Rubik, Andrzej(...) Afromental, który zaśpiewał piosenkę "Rock'n' Rollin' Love" z repertuaru właśnie tej formacji. Utwór "Niech mówią, że to nie jest miłość" wykonała drużyna Piotra Rubika. Wreszcie zespół Ewy Farnej przedstawił...

 • "The Voice of Poland": Znakomita Anna Karwan i pewny siebie Filip Lato

  Anna Karwan, Ewa Novel, Kasia Góras i Filip Lato to uczestnicy, którzy wywołali najwięcej emocji w trakcie trzeciego i czwartego odcinka castingowego "The Voice of Poland", natomiast trenerów zmusili do zażartej walki.

 • "The Voice of Poland": Włoch William Prestigiacomo podbił serca trenerów

  Ostatnie dwa odcinki castingowe to zażarta walka trenerów o jak najlepsze uzupełnienie swoich zespołów. Trenerów do tańca porwał William Prestigiacomo i Ewa Lewandowska, a wszystkich wzruszyła Sara Girgis. Rywalizacja była tak zaciekła, że Edyta Górniak przypadkowo złamała regulamin.

 • Z "Bitwy na głosy" do "The Voice Of Poland"

  Znana z programu "Bitwa na głosy" 28-letnia Ewa Szlachcic zakwalifikowała się do kolejnego etapu "The Voice Of Poland". "To było za dobre!" - występ piosenkarki pochwalił Nergal.

 • Koncert pamięci Marka Kotańskiego

  ...19.54 Zerspół Monaru z Ostrovii - 1 piosenka 20.05 T.LOVE - 2 piosenki 20.14 Natalia Kukulska - 2 piosenki 20.24 IRA - 2 piosenki 20.32 Piasek - 1 piosenka 20.36 Piasek i Ewa Bem - duet 20.40 Ewa Bem - 1 piosenka 20.45 Kayah - 2 piosenki 20.51 - Na apel Marka Kotanskiego (telebim) tworzymy Łańcuch Czystych Serc 20.58. "Dzieci ulicy" + Hołdys + pozostali wykonawcy na scenie wspólnie...

 • Fryderyki rozdane: Cztery nagrody dla Ciechowskiego

  We wtorek, 23 kwietnia, w warszawskiej Sali Kongresowej odbyła się uroczystość wręczenia Fryderyków, prowadzona przez Kayah i Grażynę Torbicką. Cztery statuetki przypadły zmarłemu w grudniu ub. roku Grzegorzowi Ciechowskiemu, dwie odebrała formacja T.Love i Ewa Bem, po jednym wyróżnieniu Hey, Ryszard Rynkowski, Blue Cafe, O.N.A., Paktofonika, Brathanki, Leszek Kamiński, Leonard Cohen, Fiolka...

Dyskusje na temat: ewa piasek