• Informacje na temat:

  ewa skibińska paradoks

Artykuły na temat: ewa skibińska paradoks
 • Związki gwiazd "Paradoksu"

  Gwiazdy serialu "Paradoks" - Bogusław Linda i Arkadiusz Jakubik, czyli podinspektor Marek Kaszowski i prokurator Bohdan Sobecki - to aktorzy, którzy od lat tworzą ze swoimi partnerkami... artystyczne związki. Sztuka obecna jest w ich życiu niemal bez przerwy.

 • Poznajcie bohaterów "Paradoksu"

  Już w czwartek, 6 września, w TVP2 zobaczymy pierwszy z trzynastu odcinków nowego serialu "Paradoks", z Bogusławem Lindą w roli podinspektora Marka Kaszowskiego. W otwierającym serię epizodzie ("Czat") wątkiem przewodnim jest sprawa tajemniczej śmierci wielokrotnego mordercy i gwałciciela, którego policji nigdy nie udało się ująć...

 • "Paradoks" okazał się klapą

  Serial kryminalny "Paradoks", z Bogusławem Lindą w roli głównej, oglądało w Dwójce tylko 1,12 mln widzów. Produkcja przegrała walkę o widza ze wszystkimi głównymi konkurentami TVP2.

 • "Paradoks": Linda jak Clint Eastwood?

  W Łodzi trwają zdjęcia do nowego serialu sensacyjno-kryminalnego TVP2 "Paradoks" w reżyserii Grega Zglińskiego i Borysa Lankosza. Jeden z 13 odcinków serialu wyreżyseruje też scenarzysta Igor Brejdygant.

 • "Paradoks", czyli Linda w serialu

  W czerwcu rozpoczęły się w Łodzi zdjęcia do nowego serialu TVP2 "Paradoks". W roli głównej występuje Bogusław Linda. Produkcję reżyserują Greg Zgliński i Borys Lankosz oraz scenarzysta Igor Brejdygant.

 • Linda policjantem w nowym serialu TVP 2

  We wrześniu na antenie TVP 2 zadebiutuje nowy serial "Paradoks". W głównej roli inspektora policji zobaczymy Bogusława Lindę.

 • Linda: Mroczny i intrygujący

  W Łodzi ruszyły zdjęcia do nowego serialu kryminalnego "Paradoks". Główną rolę w produkcji, którą reżyserują Greg Zgliński i Borys Lankosz, gra Bogusław Linda.

Dyskusje na temat: ewa skibińska paradoks
 • Re: "Paradoks" to klapa!

  losy bohaterów serialu. tym bardziej, że wielu aktorów (głównie drugiego planu: Arkadiusz Jakubik, Ewa Skibińska, Mariusz Ostrowski, Przemysław Bluszcz) zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie.(...)ten serial to nie idealny materiał na hit. ale przyznać muszę, że coś w sobie miał. lubię czasami przywiązać się do jakiegoś serialu. a pośród innych emitowanych w tv nie ma nic ciekawego. paradoks