• Informacje na temat:

  ewa w ciąży

Artykuły na temat: ewa w ciąży
 • Ewa Farna w zaawansowanej ciąży. Przypadkiem zdradziła termin porodu?

  Pod koniec lutego Ewa Farna zdradziła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Internauci spekulują o terminie porodu, na który wskazuje pewien szczegół.

 • Ewa Farna w zaawansowanej ciąży. Pokazała brzuch w teledysku "Ta o nás"

  Na nietypowe ogłoszenie o ciąży zdecydowała się Ewa Farna. Wokalistka zaprezentowała ciążowy brzuch w teledysku do piosenki "Ta o nás".

 • Ewa Farna w zaawansowanej ciąży. Tak pokazała się na koncercie Artyści Przeciw Nienawiści

  Udział w koncercie Artyści Przeciw Nienawiści w Łodzi był pierwszym publicznym wystąpieniem Ewy Farnej po ogłoszeniu, że jest w ciąży.

 • Ewa Bem wróci na scenę? Pierwszy wywiad po śmierci córki

  ..."W momencie, kiedy Pamelka odeszła, ja odeszłam razem z nią. Udawałam, że żyję, choć mnie nie było" - mówi Ewa Bem w Radiu Jazz.FM. Niespełna trzy lata temu na nowotwór mózgu zmarła jej córka, dziennikarka TVN24 Pamela Bem-Niedziałek.

 • "Rozmowy w toku": Pożegnanie z Ewą Drzyzgą

  Pierwszy odcinek "Rozmów w toku" wyemitowano w kwietniu 2000 roku. Po kilku miesiącach jego gospodynią została Ewa Drzyzga. Obliczono, że co tysięczny Polak był gościem programu "Rozmowy w toku(...) ciekawi, jaki temat tym razem poruszy prowadząca, jak zareagują eksperci i publiczność. Nie bała się żadnego tematu Ewa Drzyzga, profesjonalistka w każdym calu, wiedziała, jak zainteresować...

 • Ewa Kasprzyk: Lubię adrenalinę!

  Oprócz swojego zawodu uwielbia też sporty ekstremalne. Skok ze spadochronem czy wspinaczka to wyzwanie w sam raz dla niej. Dla miłośników jej talentu mamy dobrą wiadomość - Ewa Kasprzyk wciąż będzie zarządzała szpitalem w Leśnej Górze!

 • Dominika Kluźniak w ciąży. Co z serialem?

  Gwiazda "M jak miłość" spodziewa się dziecka. Ta wiadomość zelektryzowała fanów serialu. Jak potoczą się losy granej przez nią Ewy? Czy będzie w ciąży?

 • Ewa Drzyzga: 20 tysięcy historii

  Z okazji 15-lecia programu "Rozmowy w toku" jego prowadząca napisała książkę - premiera jesienią. - Jestem szczęściarą, bo mam wieczny uniwersytet życia - mówi Ewa Drzyzga. Prezenterka zdradziła, że trudne rozmowy odreagowuje pracą w ogrodzie.

 • Weronika Jaskółka: Narkomanka w ciąży

  Zbiera pieniądze na studia aktorskie w Los Angeles i niedawno dołączyła do obsady "M jak miłość". Gra narkomankę Ewę, która spodziewa się dziecka. Jej bohaterka zmieni życie Agnieszki (Magdalena Walach).

 • Edyta Górniak w ciąży!

  Edyta Górniak jest w ciąży! Tym razem to nie dziennikarska kaczka, ale szczera prawda. Ojcem przyszłego dziecka 31-letniej wokalistki jest 27-letni gitarzysta Dariusz Krupa, muzyk sesyjny, współpracujący m.in. z Kayah i Mieczysławem Szcześniakiem. Dziecko ma przyjść na świat wiosną przyszłego roku.

Zdjęcia na temat: ewa w ciąży
Wideo na temat: ewa w ciąży
 • Ewa Chodakowska o ciąży

  Ewa Chodakowska, choć stara się nie czytać doniesień prasowych na swój temat, wie, że regularnie pojawiają się plotki o jej rzekomej ciąży oraz wygórowanych cenach organizowanych przez nią obozów treningowych. Chodakowska twierdzi, że ceny tych wyjazdów nie zależą od niej, wynikają bowiem z kosztów pobytu w konkretnym miejscu. Co mówi o ciąży? Posłuchajcie...

 • "Przyjaciółki": Patrycja jest w ciąży!

  Podczas wizyty u lekarza Patrycja (Joanna Liszowska) dowiaduje się, że jest w ciąży. Wkrótce zjawia się u niej Wika (Roma Gąsiorowska). Dziewczyna patrząc na zachowanie Patrycji nabiera podejrzeń(...) - Brauer) po raz kolejny udaje się do szpitala, w którym pracuje Weronika (Ewa Telega). Instynkt podpowiada jej, że Weronika jest jej biologiczną matką. Jak zareaguje Weronika na podejrzenia Anki?

 • Ewa Minge o ciąży: Mogłabym urodzić, ale nie będę porywała się z motyką na słońce

  Projektantka Ewa Minge (50 l.) odniosła się do spekulacji medialnych na temat planowanego dziecka. Uważa, że mając 50 lat, z punktu widzenia biologii jest w stanie urodzić. Jednak bierze pod uwagę, że wraz z dorastaniem dziecka będzie coraz starsza. Nie chce dopuścić do sytuacji, że zabraknie jej za wcześnie lub dziecko będzie zmuszone, aby opiekować się nią, kiedy projektantka osiągnie sędziwy

Dyskusje na temat: ewa w ciąży