• Informacje na temat:

  ewa wachowicz jacek wójcicki

Artykuły na temat: ewa wachowicz jacek wójcicki
 • A Dodzie się nie podobało

  W trzecim odcinku "Tylko nas dwoje" z programem musieli pożegnać się Krystyna Czubówna i Stachursky. Dodzie najmniej podobał się występ Ewy Wachowicz i Jacka Wójcickiego."Nie muszę nikomu lizać tyłka, bo nie mam tego w umowie" - powiedziała po ich występie wokalistka.

 • Karolak zaśpiewa dla Dody

  W najbliższym odcinku "Tylko nas dwoje" uczestnicy show zaśpiewają po dwie piosenki. Usłyszymy przeboje polskiego rocka i hip hopu. Finał programu już za dwa tygodnie, 15 maja.

 • "Tylko nas dwoje" na ludowo

  ...spotkanie z muzyką ludową, ale nikt nie narzeka. - Dobrze czuję się w repertuarze ludowym, podobnie jak w klasycznym - zdradza krakowski aktor i wokalista Jacek Wójcicki. - Wywodzę się z chóru(...) wokalista. Wójcicki wspólnie z Ewą Wachowicz tworzą w "Tylko nas dwoje" jeden z najsympatyczniejszych duetów. W pierwszym odcinku o mały włos nie odpadli, ale teraz jest już zdecydowanie lepiej...

 • Anna Szałapak nie żyje. "Odeszła od nas prosto do nieba"

  Świat muzyki żegna zmarłą w sobotę (14 października) Annę Szałapak, wokalistkę i wykonawczynię poezji śpiewanej, przez lata związaną z Piwnicą pod Baranami.

 • Co lubi Santor, a co Doda?

  Już dzisiaj startuje nowy program Polsatu "Tylko nas dwoje", w którym o nagrodę rywalizuje 10 śpiewających par, składających się z profesjonalnych wokalistów i gwiazd-amatorów. Uczestników show oceniać będą: Irena Santor, Doda i Tomasz Karolak.

 • Kto spodoba się Dodzie?

  Sobotni wieczór znów będzie należał do śpiewających gwiazd i ich uczniów. W studiu Polsatu zmierzy się 9 par, które rywalizują w programie "Tylko nas dwoje". Uczestników ocenią jak zwykle - Irena Santor, Doda i Tomasz Karolak.

 • Gwiazdy w słynnych duetach

  ...w piosence najważniejszych, czym bardzo ułatwia mi pracę" - przyznaje sportowiec. Pozostałe pary zaśpiewają: * Łukasz Zagrobelny i Joanna Koroniewska - "Tonight" David Bowie i Tina Turner * Ewa Wachowicz i Jacek Wójcicki - "Felicita" Al Bano i Romina Power * Małgorzata Ostrowska i Grzegorz Halama - "Unforgettable" Nat King Cole i Natalie Cole * Ania Bosak i Piotr Kupicha - "Something stupid" Robbie...

 • Wraca "Tylko nas dwoje"

  W sobotę o godz. 20 w Polsacie po dwutygodniowej przerwie znów zaśpiewają gwiazdy "Tylko nas dwoje". W programie usłyszymy piosenki, które powstały w ważnych momentach najnowszej historii Polski.

 • Kto zelektryzował publiczność?

  ...najsłabsze noty od jury. Jacek Wójcicki z nożyczkami w dłoni wykonywał "Brunetki, blondynki", a na scenie wspomagała go blond Ewa Wachowicz. Najlepszy występ należał do Paulli i Artura Partyki, którzy(...) rozrywkowy. Polacy powinni się rozśpiewywać, bo to prawda, że każdy śpiewać może. Jednak pod pewnym warunkiem. Osoba ucząca się musi być pod opieką zawodowca, który zdradzi mu pewne tajniki" - mówi...

 • Kochanek już nie zaśpiewa

  Drugi odcinek nowego show "Tylko nas dwoje" nie zakończył się pomyślnie dla Roberta Kochanka, który śpiewał w duecie z Haliną Frąckowiak. Para zyskała najmniej głosów i musiała opuścić program.

Zdjęcia na temat: ewa wachowicz jacek wójcicki