• Informacje na temat:

  ewa wachowicz jury

Artykuły na temat: ewa wachowicz jury
 • Kochanek już nie zaśpiewa

  Drugi odcinek show "Tylko nas dwoje" nie zakończył się pomyślnie dla Roberta Kochanka , który śpiewał w duecie z Haliną Frąckowiak . Para zyskała najmniej głosów jury oraz telewidzów, dlatego musiała opuścić program.

 • Ewa Wachowicz w jury Miss Polski

  Już w najbliższą niedzielę, 7 grudnia, podczas gali 25-lecia Miss Polski, widzowie telewizji Polsat poznają najpiękniejszą Polkę. W jubileuszowych obradach jury weźmie udział m.in. Miss Polonia i Wicemiss Świata Ewa Wachowicz.

 • Górniak nie wystąpi z Dodą

  Edyta Górniak (38 l.) nie zasiądzie w jury nowego programu Polsatu "Tylko nas dwoje". Oficjalnym powodem jest nawał pracy, nieoficjalnym obecność w nim Dody .

 • Ewa Wachowicz: Walka do ostatniego dania

  Szykuje się emocjonujący finał. Trzech uczestników stanie do boju o tytuł "Top Chefa" i 100 tys. złotych. - Każdy z tej trójki ma szansę - przyznaje Ewa Wachowicz.

 • ​"Pierwsza miłość": Aneta Zając powalczy o tytuł Top Chefa!

  ...przez nią dania oceni jury w składzie: Wojciech Modest Amaro, Ewa Wachowicz, Maciej Nowak i Grzegorz Łapanowski. Aneta Zając przyznaje, że od dziecka ma smykałkę do gotowania. Jako kilkuletnia...

 • "Top Chef": Walka na noże w finale

  Odporność na presję, stalowe nerwy, kulinarna kreatywność i dążenie do perfekcji - to cechy, które powinien mieć "Top Chef". Kto pokona rywali, zyska uznanie jury, miano najlepszego i główną nagrodę trzeciej edycji show?

 • Halama już nie zaśpiewa

  Santor, która chwaliła umiłowanie do śpiewu Pudziana, ale ostro oceniła jego umiejętności wokalne. Liryczność i nostalgię starała się również zaprezentować gotująca miss Polski, Ewa Wachowicz, która(...)Tak było w przypadku piosenki, którą zdecydował się zaśpiewać Radek Brzóska i jego muzyczna korepetytorka, Kasia Cerekwicka. Para zaśpiewała wielki hit Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat". Jak...

 • 25-lecie Miss Polski: Ada Sztajerowska nie przekaże korony!

  7 grudnia 2014 roku w Krynicy-Zdroju odbędzie się 25. finał konkursu Miss Polski. W tym czasie w Wielkiej Brytanii będzie trwało także zgrupowanie Miss World. Z powodu pokrywających się terminów Miss Polski 2013 Ada Sztajerowska nie będzie obecna na finale krajowym i nie będzie mogła przekazać korony Miss Polski 2014. Wiemy jednak, kogo Sztajerowska poprosiła o zastąpienie w tym obowiązku!

 • Ruszył kolejny show rozrywkowy

  ...z filigranową Anią Wiśniewską, a wysoka Ewa Wachowicz z drobnym Jackiem Wójcickim. W pierwszym odcinku show mieliśmy szansę usłyszeć gwiazdy w repertuarze ich mistrzów. Na pierwszy ogień poszła Ania Bosak(...) się tak łatwo zmienić. Gdy Joanna Koroniewska śpiewała w duecie, jej głos ginął w śpiewie Zagrobelnego. Koroniewska spotkała się jednak z wyjątkowo ciepłym przyjęciem przez jury, zwłaszcza ze strony...

 • "Top Chef": Szpitalna kuchnia

  Takiego gotowania w "Top Chef" jeszcze nie było! W najbliższym odcinku programu, który telewizja Polsat pokaże 5 listopada, uczestnicy będą gotować dla pacjentów jednego z największych, warszawskich szpitali.