• Informacje na temat:

  ewa wachowicz jury

Artykuły na temat: ewa wachowicz jury
 • Ewa Wachowicz w jury Miss Polski

  Już w najbliższą niedzielę, 7 grudnia, podczas gali 25-lecia Miss Polski, widzowie telewizji Polsat poznają najpiękniejszą Polkę. W jubileuszowych obradach jury weźmie udział m.in. Miss Polonia i Wicemiss Świata Ewa Wachowicz.

 • Ewa Wachowicz: Dieta? Zepsute słowo!

  Jej Wielkanoc musi być kolorowa, smakowita i pełna uśmiechu. Na świątecznym stole zawsze pojawia się kilka potraw, które zapamiętała z dzieciństwa i przyrządza według rodzinnego przepisu. Ewa Wachowicz nie wyobraża sobie życia bez gotowania, podobnie jak bez wysokogórskich wypraw i dobrego towarzystwa.

 • Surowa Ewa Wachowicz

  Jedyna kobieta w jury "Top Chefa" nikomu nie pobłaża. Konsekwentnie wymaga szacunku dla wielkiej sztuki kulinarnej.

 • Ewa Wachowicz dobrą wróżką

  W ferworze przygotowań do drugiej serii programu Ewa Wachowicz ujawnia profil wymarzonego kandydata na Top Chefa oraz zdradza, co dyskredytuje idealnego kucharza.

 • Ewa Wachowicz: Jak gotują gwiazdy?

  ...​Udział gwiazd w 7. sezonie "Top Chefa" to oddech potrzebny branży gastronomicznej - uważa Ewa Wachowicz. Jej zdaniem uczestnicy poprzednich edycji odznaczali się bardzo wysokimi umiejętnościami, ale i niezwykłą pewnością siebie. Jurorka jest pozytywnie zaskoczona, że gwiazdy również doskonale radzą sobie w kuchni, a dla większości z nich gotowanie jest prawdziwą pasją.

 • Ewa Wachowicz: Nieodkryte sfery kuchni

  Wiosną w mojej kuchni na pewno będą królowały szparagi - zapowiada Ewa Wachowicz, która stawia przede wszystkim na sezonowość produktów.

 • Ewa Wachowicz: Walka do ostatniego dania

  Szykuje się emocjonujący finał. Trzech uczestników stanie do boju o tytuł "Top Chefa" i 100 tys. złotych. - Każdy z tej trójki ma szansę - przyznaje Ewa Wachowicz.

 • Ewa Wachowicz kocha smak życia

  Kończy się 2. edycja "Top Chefa". Praca w niej była łatwiejsza, dzięki doświadczeniu w pierwszej? Ewa Wachowicz : - Ocenianie innych nie jest łatwe. Najważniejszym kryterium jest gotowanie, dlatego(...) kobietą w jury? Ależ oczywiście! Co tam będę ściemniać (śmiech). To bardzo miła pozycja. Czuje się pani w związku z tym uprzywilejowana? Czy np. pani zdanie bardziej się liczy? - Nie. Mam świetnych...

 • Decyzją jurorów i widzów, Ewa Wachowicz, Miss Polonia z 1992 roku odpadła z programu "Taniec z gwiazdami". Wraz z tancerzem Markiem Fiksą zajęła VII miejsce.

 • "Top Chef": Dawid Szkudlarek zwycięzcą szóstej edycji

  Rozstrzygnięcie szóstego sezonu programu "Top Chef" to był prawdziwy popis umiejętności i kulinarnego kunsztu uczestników. W ich pięciodaniowym menu degustacyjnym nic nie było przypadkowe. Jury jednogłośnie zdecydowało, że szóstym Top Chefem w Polsce został Dawid Szkudlarek.