• Informacje na temat:

  ewa wencel w m jak miłośc

Artykuły na temat: ewa wencel w m jak miłośc
 • Wencel: Aktorstwo w 3D jest niesamowite

  Ewa Wencel jest w tegoroczne wakacje niesłychanie zapracowana. Swój czas rozdziela pomiędzy nowy film Jerzego Hoffmana - "Bitwa warszawska 1920", prace na planie serial u "Czas honoru", a także Teatr Kwadrat Andrzeja Nejmana.

 • Kożuchowska odejdzie z "M jak Miłość"?

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Hanka Mostowiak z serial u "M jak Miłość", być może zniknie z obsady serialu. Dlaczego? Przyjęła propozycję pracy w nowym serialu "Tylko miłość", który ma pojawić się jesienią na antenie "Polsatu".

 • Marta Lipińska w "M jak Miłość"

  Już wkrótce do obsady "M jak Miłość" dołączy Marta Lipińska. Znana aktorka zagra Elżbietę Nowicką - żonę serial owego Teodora (Edward Lubaszenko), a po raz pierwszy widzowie będą ją mogli oglądać już w grudniu.

 • Gwiazdy w Krakowie

  Zakończony w niedzielę, 22 maja, w Krakowie 4. Festiwal Muzyki Filmowej przyciągnął wiele gwiazd. Na widowni w hali ocynowni ArcelorMittal Poland zasiedli m.in. Alicja Bachleda-Curuś, Magdalena Różczka, Ewa Wencel, Maciej Zakościelny, Jan Wieczorkowski i Antoni Pawlicki.

 • Jowita Budnik: Nowy rozdział

  Podkreśla, że w filmach i teatrze gra emocjami. To one sprawiły, że tak dobrze wypadła w "Placu Zbawiciela" czy "Papuszy". Dziś telewidzowie z przyjemnością śledzą losy Teresy, w którą wciela się w serialu "M jak miłość".

 • Napędza ją praca

  Niektórzy przekonywali ją, że nie pozbędzie się łatki serialowej Majki. Tymczasem ona świetnie sobie radzi! Gra w "M jak miłość" i właśnie dołączyła do obsady "Czasu honoru".

 • Od dzisiaj "Na kocią łapę"

  Galica - zahukanej ekspedientki w sklepie zoologicznym, a Ewa Wencel - ekscentrycznej ambasadorowej, właścicielki nietuzinkowych piesków. Scenariusz do czternastoodcinkowego serialu napisał Marcin(...) natomiast dba przede wszystkim o to, by lecznica przynosiła jak największe dochody. Profesor ogromną sympatią darzy Julka Lubczyka, (w tej roli widzowie zobaczą Marcina Kwaśnego, aktora i scenarzystę...

 • Trudne życie po wojnie

  Trwają zdjęcia do szóstego już sezonu "Czasu honoru". Jak ułożą się powojenne losy naszych ulubionych bohaterów?

 • Kogo poznamy po wakacjach?

  ...w szóstym sezonie "Czasu honoru"?! Zobaczymy na ekranie wiele nowych postaci, w tym Tolę - w tej roli Joanna Osyda. Była więźniarka Majdanka znajdzie pracę w barze Heleny (Ewa Wencel) - Ta postać(...)W trzecim odcinku "M jak miłość" po wakacjach poznamy Alę. Zagra ją Olga Frycz, znana z roli Marysi z "Domu nad rozlewiskiem". Nowa bohaterka to mama małej Basi (Gabrysia Raczyńska), która często...

 • ...spotkaliśmy też znaną z roli w Janiny w "M jak miłość" oraz kreacji matki w "Placu Zbawiciela" Ewę Wencel. Aktorka tym razem wciela się w rolę... trenera szermierki. "To zupełnie inna rola niż ta(...). Serialowy klub przeżywa jednak poważny kryzys finansowy po tym, jak jedyny zakład produkcyjny w mieście, trafia w prywatne ręce. Okazuje się jednak, że jego nowy właściciel (w tej roli znany...

Zdjęcia na temat: ewa wencel w m jak miłośc