• Informacje na temat:

  ewan mcgregor

Artykuły na temat: ewan mcgregor
 • ​Ewan McGregor: Motocyklem przez świat

  To motocykle dają Ewanowi McGregrowi poczucie wolności. Brytyjski aktor najpierw przejechał na jednośladzie Stany Zjednoczone, później Europę i Azję, rzucił też wyzwanie Afryce. Podczas swoich podróży przeżył wiele niezwykłych sytuacji.

 • Zakochany Ewan McGregor

  Jesienią na ekrany polskich kin wejdzie komedia obyczajowa "Amatorzy" (Beginners) z Ewanem McGregorem w roli głównej.

 • Ewan McGregor zagra w filmowej kontynuacji "Lśnienia"

  Dobra wiadomość dla fanów prozy Stephena Kinga. Powieść "Doktor Sen", kontynuacja kultowego "Lśnienia", zostanie zekranizowana. Głównego bohatera ma zagrać Ewan McGregor.

 • Ewan McGregor podziękował byłej i obecnej partnerce

  ...​Podczas 75. gali rozdania Złotych Globów Ewan McGregor został uhonorowany statuetką za rolę w serialu telewizyjnym "Fargo". Odbierając nagrodę, aktor podziękował dwóm ważnym kobietom w swoim życiu - żonie, z którą się niedawno rozstał, i obecnej partnerce.

 • Ewan McGregor u Madonny

  Ewan McGregor dołączył do obsady nowego filmu Madonny - dramatu "W.E.". Szkocki aktor wcieli się w postać króla Edwarda VIII.

 • Ewan McGregor: Fascynujące wyzwania

  ..."Wciąż zadaję sobie pytanie, jaki jest sens mojego aktorstwa?" - mówi Ewan McGregor. Pochodzący ze Szkocji 41-letni aktor spotkał się już na planie z tak wybitnymi reżyseriami, jak George Lucas, Tim Burton, Roman Polański. Ostatnio mogliśmy oglądać go w produkcjach "Ścigana" i "Połów szczęścia w Jemenie".

 • Terapeuta Ewan McGregor

  Ewan McGregor ( "Do diabła z miłością" ) rozważa przyjęcie roli w dramacie "Stay". Będzie to opowieść o szkolnym terapeucie, który usiłuje odwieść jednego z uczniów od zamiaru popełnienia samobójstwa. Reżyserem filmu będzie Marc Forster ( "Moster's Ball: Czekając na wyrok" ).

 • Ewan McGregor w Szkocji

  Ewan McGregor ("Trainspotting", "Gwiezdne wojny: Mroczne widmo") zagra główną rolę w przygotowywanym właśnie w Szkocji filmie "Young Adam", który wyreżyseruje David Mackenzie ("Somersault", "California Sunshine", "Angel Buns"). Aktorowi partnerować będzie Tilda Swinton ("Caravaggio", "Orlando").

 • Ewan McGregor telewizyjnym kucharzem?

  Ewan McGregor ( "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" , "Do diabła z miłością" ) zagra być może główną rolę w filmie opartym na telewizyjnym programie "Jamie's Kitchen". Na planie tego obrazu szkocki aktor miałby się wcielić w autentyczną postać Jamiego Olivera, słynnego brytyjskiego kuchmistrza. Podobno aktor zainteresowany jest udziałem w projekcie.

 • Bond Ewan McGregor?

  Jak podają media, Ewan McGregor ( "Duża ryba" , "Młody Adam" ) otrzymał podobno propozycję zastąpienia Pierce'a Brosnana w roli Jamesa Bonda. I nie chodzi o daleką przyszłość, a o realizację filmu "Bond 21", nad którym prace trwają już od dłuższego czasu. Spekulacje o planach zastąpienia Brosnana pojawiały się już od dłuższego czasu.

Zdjęcia na temat: ewan mcgregor
Wideo na temat: ewan mcgregor
 • Ewan McGregor o filmie "Amerykańska sielanka"

  "Do tej historii przyciągnęło mnie to, że jest on o stracie i o związkach z dziećmi" - mówi Ewan McGregor o filmie "Amerykańska sielanka", który jest jego debiutem reżyserskim. "Kocham aktorstwo. To, że wziąłem się za reżyserowanie, nie sprawiło, że mniej cieszę się z grania. Sprawiło wręcz, że bardziej to doceniam" - dodaje aktor. Film trafi na ekrany polskich kin 27 stycznia 2017 roku.

 • "Fargo": Ewan McGregor w zwiastunie 3. sezonu

  Soni ("Blunt Talk"), Fred Melamed ("Lady Dynamite"), Thomas Mann ("The Middle"), Michael Stuhlbarg ("Zakazane imperium"). Główną rolę męską w najnowszej odsłonie serialowej antologii zagra Ewan McGregor. Szkocki aktor wcieli się w podwójną rolę - braci Emmita oraz Raya Stussych. Emitt to pewny siebie i odnoszący sukcesy na każdym polu potentat rynku nieruchomości. Ray Stussy to jego przeciwieństwo

 • Ewan McGregor o "Gwiezdnych wojnach"

  mogły obejrzeć dzieci. To było dla mnie coś nowego i fajnego. Ale na tym się to kończy. Nie czuję tej fascynacji, którą chyba czują wszyscy" - wyjaśnia McGregor.

Dyskusje na temat: ewan mcgregor
 • Re: Kultowe seriale: Jej biust był najpiękniejszą wizytówką polskiego kina!

  No to już to było. Np. Michael Fassbender we "Wstydzie”, Alexander Skarsgard w „Czystej krwi”, w „Hundtricket”, Ewan McGregor w „Trainspotting”, „Młody Adam”, „Uwiedziony”, „I Love You Phillip Morris”, Gael Garcia Bernal w „Amores Perros”, „I twoją matkę też”, czy „Złe wychowanie”. A polscy aktorzy? Hm... Mikołaj Roznerski w „Karuzeli”, Michał Czernecki w paru filmach, Jacek Poniedziałek