• Informacje na temat:

  ewelina ekipa

Artykuły na temat: ewelina ekipa
 • Ewelina Lisowska już gwiazdorzy? Ekipa "Tańca z gwiazdami" ma jej dosyć!

  Jeden z tabloidów donosi, że Ewelina Lisowska (24 l.) dała już popalić ekipie popularnego show!

 • Sylwestrowy Rejs Przebojów dookoła świata Telewizji Polsat: poznaliśmy wykonawców!

  W tym roku "Sylwestrowa Moc Przebojów" będzie pod hasłem - Sylwestrowego Rejsu Przebojów dookoła świata. Tego wyjątkowego wieczoru, 31 grudnia, będą z nami Justin Bieber, Nicki Minaj, Tom Jones, Mick Jagger, Shakira, sir Elton John. Będzie to możliwe za sprawą artystów z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Razem z nimi w rejs dookoła świata wyruszą najlepsi polscy wykonawcy m.in. Ewa Farna, Kamil Bednarek, Enej, Sylwia Grzeszczak, Jacek Stachursky, Kombii oraz Krzysztof Krawczyk.

 • Ewelina z "Warsaw Shore" zmieniła kolor włosów! Jest lepiej?

  Ewelina z "Warsaw Shore" odeszła z programu za swoim ukochanym, którego wyrzucono za agresywne zachowanie. Teraz kontrowersyjna celebrytka wraca całkiem odmieniona.

 • Karolina Szostak: Kobiece spojrzenie

  Była pionierką w zdominowanym przez mężczyzn dziennikarstwie sportowym, ale nie miała taryfy ulgowej. Dziś wiedzy zazdroszczą jej nie tylko kobiety.

 • Ewelina i Paweł z "Warsaw Shore" nie są razem! Znowu ją pobił?!

  Miłość Eweliny Kubiak i Pawła Cattaneo z programu "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy" po raz kolejny nie przetrwała próby czasu. "Ewędlina" sugeruje, że powodem ich rozstania była agresja i zdrady jej ukochanego.

 • Looking4 z Eweliną z "Warsaw Shore" (teledysk "Doskonałego")

  Do sieci trafił teledysk "Doskonałego" boysbandu Looking4. Główną rolę w klipie gra ciemnowłosa Ewelina, znana z telewizyjnego przeboju "Warsaw Shore" ("Ekipa z Warszawy").

 • Bliska relacja Eweliny i Pawła zaczęła się w czasie nadawanego przez MTV programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy", kiedy uczestnicy już pierwszego dnia spędzili razem noc. Choć Paweł zaprzecza(...) nic oficjalnego. Ewelina chciałaby, żeby było inaczej - wyznał Paweł agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Ewelina Kubiak od pierwszego odcinka "Warsaw Shore" wzbudzała kontrowersje. Po nocy...

 • "Warsaw Shore": Nowa uczestniczka show!

  Impreza w Lesznie, bójka przed klubem, nowa uczestniczka programu - to wszystko w nowym odcinku "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy".

 • Ekipa z Warszawy ponownie wyrusza na podbój wybrzeża. W jednej z największych nadbałtyckich imprezowni, Mielnie, ruszyły zdjęcia do drugiej edycji specjalnego letniego sezonu "Warsaw Shore - Summer(...) zdecydowały się jednak wszystkie "gwiazdy" poprzednich edycji. Ewelina, która wróciła do programu po nieobecności w pierwszej odsłonie "Summer Camp", postanowiła, że nie weźmie udziału także w tej...

 • Ewelina Lisowska o kontrowersyjnym kostiumie

  Obcisły strój Eweliny Lisowskiej w teledysku "Jutra nie będzie" wywołał sporo komentarzy, w dużej mierze negatywnych. Co na to sama wokalistka?

Wideo na temat: ewelina ekipa
 • Ewelia w "Warsaw Shore" schudła 16 kilo! Widać?

  Na tegorocznej gali MTV EMA Pre-Party Ewelina z programu "Ekipa z Warszawy" zwracała uwagę przede wszystkim szczupłą sylwetką. Wszystko dzięki diecie, jaką od pół roku stosuje celebrytka. Gwiazda reality show schudła już 16 kilo! Ewelina wyznała także przed kamerami, jakie dietetyczne grzeszki zdarza jej się popełnić... (Agencja TVN/x-news)

 • Ekipa

  Gwiazdor filmowy Vincent Chase (Adrian Grenier) oraz jego chłopcy — Eric (Kevin Connolly), Turtle (Jerry Ferrara) i Johnny (Kevin Dillon) powracają... i ponownie nawiązują współpracę z szefem wytwórni/superagentem Arim Goldem (Jeremy Piven). Niektóre z celów, do których dążyli, uległy zmianie, jednak istniejąca między nimi więź pozostaje nienaruszona, gdy razem lawirują w kapryśnym, a często także okrutnym świecie Hollywood.

 • Ewędlina z "Warsaw Shore" debiutuje jako wokalistka!

  Ewelina Kubiak w programie "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy" nie zrobiła najlepszego wrażenia. Dziewczyna już pierwszej nocy przesadziła z alkoholem i przespała się z jurnym Pawłem Cattaneo, żałując później swojej postawy. Teraz 22-latka próbuje sił jako wokalistka EwelONA - w sieci właśnie zadebiutowała z piosenką "Lato moja miłość" nagraną z Tomkiem Lubertem! W klipie pojawia się również Paweł

 • Ekipa

  Gwiazdor filmowy Vincent Chase (Adrian Grenier) oraz jego chłopcy — Eric (Kevin Connolly), Turtle (Jerry Ferrara) i Johnny (Kevin Dillon) powracają... i ponownie nawiązują współpracę z szefem wytwórni/superagentem Arim Goldem (Jeremy Piven). Niektóre z celów, do których dążyli, uległy zmianie, jednak istniejąca między nimi więź pozostaje nienaruszona, gdy razem lawirują w kapryśnym, a często także okrutnym świecie Hollywood.