• Informacje na temat:

  ewelina lisowska finał mam talent

Artykuły na temat: ewelina lisowska finał mam talent
 • Ewelina Lisowska z Kryształową Kulą! W marcu 2016 kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami"

  Ewelina Lisowska wygrała finał "Tańca z Gwiazdami" stając się pierwszą piosenkarką, która sięgnęła po Kryształową Kulę. Wiadomo już, że w marcu 2016 na antenie Polsatu zobaczymy kolejną, 5. już edycję tanecznego show.

 • Finał "Mam talent": Dla kogo 300 tys. zł?

  W sobotę wieczorem (24 listopada) poznamy laureata piątej edycji "Mam talent".

 • Ewelina Lisowska: Traciłam wiarę

  Marzy o duecie z Christiną Aguilerą, nie uważa się za celebrytkę, a gwiazdkę pod okiem maluje na koncerty i wywiady - sprawdźcie co jeszcze opowiedziała nam Ewelina Lisowska na czacie.

 • 20 lat TVN-u: Największe kariery po "Mam talent" i "X Factorze"

  Jedna z najpopularniejszych stacji telewizyjnych w Polsce świętuje w tym roku 20-lecie działalności. Z tej okazji przypominamy, jakie talenty zostały przez TVN wypromowane dzięki programom "Mam talent" i "X Factor".

 • "Mam talent": Mamy zwycięzcę!

  ...19-letni wokalista Kacper Sikora z Dźwirzyna wygrał czwartą edycję programu "Mam talent" i zgarnął 300 tysięcy złotych.

 • "Mam talent": Zakochani triumfują!

  ...300 tysięcy złotych i miejsce w annałach polskiej telewizji wywalczył duet Delfina i Bartek. Młodzi akrobaci będący parą zarówno w życiu, jak i na scenie wygrali piątą edycję programu "Mam talent"!

 • Krakowianka pod presją. Wywiad z Klaudią Gawor

  ...- Ewelina Lisowska od razu po programie zaczęła nagrywać. Dawid Podsiadło poczekał i ja też jestem bardziej skłonna poczekać, żeby nie zrobić czegoś, czego będę potem żałować - mówi INTERIA.PL Klaudia Gawor, zwyciężczyni trzeciej edycji programu "X Factor".

 • Tomasz Barański: Na 120 procent

  Trwa czwarta edycja talent show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jedną z uczestniczek jest Ewelina Lisowska. Piosenkarka tańczy z Tomaszem Barańskim, który już raz otarł się o Kryształową Kulę. Tancerz nie ukrywa, że chce sięgnąć po to trofeum i... zamierza dać z siebie wszystko! Jak spisuje się pana partnerka? - Ewelina to skromna, słodka i filigranowa dziewczyna. Jest bardzo...

 • "X Factor": Pora na odcinki live!

  ...w domach jurorskich, gdzie były dwie osoby - Bajka w rozmowie z INTERIA.PL przekonywała, że nie jest bardzo zestresowana przed odcinkami na żywo. Ewelina Lisowska Filigranowa 20-letnia studentka filologii angielskiej (studiuje we Wrocławiu) po raz pierwszy dała się poznać w programie "Mam talent", gdzie jednak nie przepuszczono jej do półfinałów. Wokalistka post-hardcore'owego zespołu Nurth...

 • Show musi trwać. Co nowego w muzycznych programach?

  ...". Ponownie zobaczymy m.in. Ewelinę Lisowską, która w "Mam talent" oczarowała swoją wersją przeboju "E.T." Katy Perry, i Anię Kłys, która odpadła w pierwszej edycji "X Factor" na etapie "domu jurora(...) wokalne. Każda z grup będzie miała swojego mentora - jednego z jurorów. Zwycięzca "X Factor" otrzyma nagrodę pieniężną - 100 tysięcy złotych. - Czy jest szansa, by znaleźć wybitny talent? Gdybyśmy w to nie...