• Informacje na temat:

  ewelina lisowska gwiazdka

Artykuły na temat: ewelina lisowska gwiazdka
 • Ewelina Lisowska: To jest straszna wiocha!

  Ewelina Lisowska deklaruje, że nie da z siebie zrobić celebrytki.

 • Dziewczyna z gwiazdką

  ...19-latka zachwyciła na castingu "Mam talent", by potem z niewiadomych przyczyn pożegnać się z programem przed półfinałami. Ewelina Lisowska opowiedziała INTERIA.PL o swoim rozczarowaniu werdyktem jurorów, o problemach, z którymi borykają się początkujące zespoły, zdradziła też, czy weźmie udział w "X Factor".

 • Ewelina Lisowska z kontraktem. "Dziewczyna z gwiazdką" solo

  Finalistka drugiej edycji "X Factora", Ewelina Lisowska, w połowie lipca zaprezentuje swoją solową EP-kę, która zapowiada pełny album wokalistki.

 • Ewelina Lisowska: Traciłam wiarę

  Marzy o duecie z Christiną Aguilerą, nie uważa się za celebrytkę, a gwiazdkę pod okiem maluje na koncerty i wywiady - sprawdźcie co jeszcze opowiedziała nam Ewelina Lisowska na czacie.

 • Recenzja Ewelina Lisowska "Nowe horyzonty": A już tam "nowe"...

  ...) odesłać do pisania dżingli dla jakiejś telewizji regionalnej. Płyta tak przeciętna, że idzie pomylić z pilśniową. Ewelina Lisowska "Nowe horyzonty", Universal Music Polska 5/10 Czytaj recenzje płytowe(...). Szczęśliwie z takiego gombrowiczowskiego upupiania Lisowska wychodzi nie najgorzej. Na "Nowych horyzontach" wita nas ładne synth-popowe intro, po którym mocno wchodzi numer tytułowy z upbeatowym...

 • Donatan broni Eweliny Lisowskiej: Masz okazję to korzystaj!

  Ewelina Lisowska zyskała poważnego sojusznika. W jej obronie postanowił stanąć Donatan.

 • "X Factor": Dziewczyna z gwiazdką powraca! Teraz się uda?

  Jak zapowiedziała, tak zrobiła. Ewelina Lisowska, jedna z bohaterek castingów do czwartej edycji "Mam talent", wzięła udział w "X Factor".

 • Wojewódzki krytycznie o debiucie bohaterki "X Factor"

  Jurorowi "X Factor" i felietoniście "Polityki" nie przypadł do gustu debiutancki, solowy singel "dziewczyny z gwiazdką". Na łamach swojej cotygodniowej rubryki Kuba Wojewódzki napisał: "W kategoriach statystyk internetowych była to ewidentna faworytka programu 'X Factor'. Ewelina Lisowska. Mała kobietka o płucach Tysona i głosie Osbourne'a. Właśnie wydała swój pierwszy singiel zatytułowany...

 • "Kozyra miał rację"

  ..."Nieodporny rozum" - 22 miliony odtworzeń, "W stronę słońca" - 18 milionów, majowe "Jutra nie będzie" - już 2 miliony. A to tylko statystyki z You Tube. Do tego dochodzi radiowy eter, który Ewelina Lisowska podbiła w podobnym stopniu. Jak 21-letnia rewelacja komentuje swój sukces?

 • "X Factor": Dwa tysiące razy "tak"

  Zgodnie z tym, co już zapowiadaliśmy na łamach INTERIA.PL, w drugiej edycji "X Factor" pojawiła się Ewelina Lisowska , czyli znana z "Mam talent" "dziewczyna z gwiazdką". Tam nie udało jej się dostać do odcinków na żywo, czy teraz będzie inaczej? Jest na to duża szansa, bo jej wykonanie przeboju "Hurt" Christiny Aguilery zakończyło się owacją na stojąco. Ewelina Lisowska w "X Factor...