• Informacje na temat:

  ewelina lisowska ma dzieci

Artykuły na temat: ewelina lisowska ma dzieci
 • Ewelina Lisowska wypuściła debiutancki singel!

  Piosenka zapowiada minialbum Eweliny Lisowskiej, który ukaże się 7 sierpnia. Na EP-ce zatytułowanej po prostu "Ewelina Lisowska" znajdzie się sześć utworów. Ewelina Lisowska występowała w drugiej edycji programu "X Factor". Zaszła najdalej spośród solowych wokalistek. Podopieczna Tatiany Okupnik odpadła z show tuż przed finałowym odcinkiem. Wcześniej Lisowska dała się poznać w "Mam talent". Choć...

 • "Taniec z Gwiazdami 4": Artur Pontek odpada, Ewelina Lisowska triumfuje

  Aktor Artur Pontek pożegnał się z "Tańcem z Gwiazdami" w 5. odcinku show. Znów bezkonkurencyjny był duet Ewelina Lisowska-Tomasz Barański. Za tydzień sześć pozostałych na parkiecie Polsatu par rywalizować będzie w dwóch drużynach.

 • Ewelina Lisowska: To jest straszna wiocha!

  Ewelina Lisowska deklaruje, że nie da z siebie zrobić celebrytki.

 • Ewelina Lisowska o "Tańcu z gwiazdami": Emocje są ogromne!

  Odpadła w 6. odcinku, ale po kontuzji Anny Cieślak wróciła na parkiet. - Nie mam parcia na zwycięstwo - przyznaje piosenkarka Ewelina Lisowska.

 • Dzień Dziecka z Polsatem. Wśród gwiazd Michał Szpak, Sławomir i Cleo

  W niedzielę (2 czerwca) w Lubartowie odbył się specjalny koncert z okazji Dnia Dziecka. Publiczności pod sceną i widzom telewizji Polsat zaprezentowali się w m.in. Michał Szpak, Sławomir, Cleo, Ewelina Lisowska, Feel i 4Dreamers. Na koncercie zabrakło natomiast Roksany Węgiel, której samochód został zatrzymany przez policję.

 • Cleo: Od dziecka chciałam tańczyć

  Pieńkowska, Sławek Uniatowski, Małgorzata Tomaszewska Słomina, Patryk Pniewski, Anna Cieślak, Artur Pontek, Magdalena Lamparska, Łukasz Kadziewicz i Ewelina Lisowska. Pierwszy odcinek będzie można(...) jej pierwsze kroki na parkiecie, nigdy wcześniej nie zajmowała się bowiem tańcem. Wokalistka podkreśla, że jako muzyk ma poczucie rytmu, brakuje jej jednak przygotowania technicznego. - Będziecie...

 • "Barbie Rockowa Księżniczka": Specjalne pokazy

  W najbliższą niedzielę, 9 sierpnia, jednocześnie w pięciu miastach w Polsce odbędzie się premiera filmu "Barbie Rockowa Księżniczka" - rozśpiewanego i roztańczonego musicalu z Barbie w roli głównej. Przed premierą, w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się Barbie Show, w którym zaśpiewa między innymi Ewelina Lisowska i zatańczą tancerze z Egurrola Dance Studio.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Znamy wszystkich uczestników 12. edycji!

  W zeszłym tygodniu telewizja Polsat ujawniła, że w 12. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawią się aktorki: Emilia Komarnicka-Klynstra i Ewelina Ruckgaber, wokalista Łukasz Zagrobelny oraz aktor i model Robert Koszucki. Teraz poznaliśmy kolejne nazwiska!

 • Sylwester w Katowicach: Scena na 8 pięter i 100 artystów

  Największe hity dekady, w której Polacy namiętnie oglądali filmy wideo, młodzież grała w pierwsze gry na Atari, a dzieci biły rekordy w układaniu kostki Rubika, przypomną sobie uczestnicy tegorocznej plenerowej zabawy sylwestrowej w Katowicach.

 • Maryla Rodowicz przed Sylwestrową Mocą Przebojów. Jak gwiazda spędzi święta?

  Hyży (trener "The Voice of Poland"), Ewelina Lisowska , Mateusz Ziółko, Łobuzy , Enej , Feel , Piersi oraz Liz Mitchell z Boney M .(...)"Wszystkie potrawy przygotowuję sama z córką, która specjalizuje się w pieczeniu ciast. Wigilia, to przede wszystkim karp faszerowany z rodzynkami i świeżo tarty chrzan. Dla dzieci najważniejszy jest...