• Informacje na temat:

  ewelina lisowska półfinał

Artykuły na temat: ewelina lisowska półfinał
 • Ewelina Lisowska: Jestem silną dziewczyną

  ...- Nie dałabym sobie wejść na głowę i za nikim bym nie biegała jak szalona - tak Ewelina Lisowska opisała swoje relacje z mężczyznami w rozmowie z Interią. Wokalistka swoje przemyślenia zawarła również w piosence "T-shirt", która promowała jej nowy album "Cztery".

 • Ewelina Lisowska pokazała zdjęcie sprzed 12 lat: #pasztet

  W ramach akcji "10yearschallenge" archiwalnym zdjęciem zaskoczyła Ewelina Lisowska.

 • Ewelina Lisowska śpiewa w duecie z siostrą. Aleksandra też zrobi karierę?

  Na swoim profilu na Instagramie Ewelina Lisowska pokazała filmik, w którym wokalistka śpiewa w duecie ze swoją młodszą siostrą.

 • Ewelina Lisowska i różne kolory (nowa płyta "Cztery")

  ..., że to się dzieje naprawdę" - opowiada Ewelina. "Lubię sobie pożartować, więc tak przerysowany utwór jest totalnie w moim stylu! Sprowadziłam tu rolę kobiety do bycia ozdobą. Ładny kwiatek do(...)!" - dodaje ze śmiechem Lisowska. Sprawdź tekst piosenki "T-shirt" w serwisie Teksciory.pl Wytwórnia zapowiedziała "Cztery" jako "totalnie popową" odsłonę Lisowskiej, którą szersza publiczność poznała...

 • Ewelina Lisowska pokazała się z siostrami w "Dzień dobry TVN". "Mają fajne głosy"

  W studiu "Dzień dobry TVN" wokalistka Ewelina Lisowska pojawiła się ze swoimi dwiema młodszymi siostrami. Czy Aleksandra i Alicja pójdą w jej ślady?

 • Przebój Roku RMF 2016: Natalia Nykiel kontra Ewelina Lisowska

  ..., do której będę mogła zatańczyć m.in. salsę" - tłumaczyła Lisowska. Przeszłość w talent show Zarówno Nykiel, jak i Lisowska w przeszłości zaprezentowały się szerszej publice w programach talent(...) pojawiła się w programach "Mam talent" oraz "X Factor" (śpiewała w drugiej edycji i dotarła do półfinału). Udział w reklamach Obie wokalistki łączy również udział w reklamach. Singel...

 • Ewelina Lisowska bierze 45 tys. złotych za koncert?

  Ewelina Lisowska stała się ostatnio bardzo rozchwytywaną gwiazdą. Wzrosły też stawki, jakie pobiera za swój koncert. "Super Express" donosi, że konto wokalistki po każdym występie wzbogaca się o 45 tysięcy złotych.

 • Piosenki Zbigniewa Wodeckiego w półfinale "Tańca z Gwiazdami"

  To już półfinał 8. edycji "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". W walce o Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną pozostały 3 pary: Popek i Janja Lesar, Katarzyna Dziurska i Tomasz Barański i oraz Beata Tadla i Jan Kliment. Które dwie pary zmierzą się w finałowym starciu?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12": Kto okaże się najlepszy w półfinale?

  Przed widzami Polsatu półfinałowy odcinek dwunastej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W sobotę, 16 listopada, uczestnicy będą walczyć o awans do wielkiego finału. Kto znajdzie się w czwórce szczęśliwców?

 • "Mam talent": Wyrzucenie Eweliny Lisowskiej było błędem

  ...w przekonaniu, że Ewelina Lisowska powinna się w czterdziestce znaleźć. Dudek "przeinterpretowała" hit Rihanny, natomiast Zawiałow śpiewała momentami nieczysto, a i charyzmy scenicznej trochę jednak brakowało. Agnieszka Chylińska zresztą przyznała się w pewnym sensie do pomyłki - po występie grupy VIP 54 oświadczyła, że żałuje nieobecności Lisowskiej w półfinałach. Tak śpiewała Ewelina Lisowska na...

Wideo na temat: ewelina lisowska półfinał
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12": Półfinał

  W półfinałowym odcinku 12. edycji show Emilia Komarnicka-Klynstra wcieliła się w Annę Jantar, Łukasz Zagrobelny zaśpiewał niczym Luciano Pavarotti, Ewelina Lisowska zamieniła się w Edytę Górniak, Katarzyna Ptasińska była DJ Bobo, Robert Koszucki upodobnił się do Gene'a Simmonsa z Kiss, Ewelina Ruckgaber została Dominiką Gawędą z Blue Cafe, Jeremi Sikorski wystąpił jako Katy Perry, a Adam