• Informacje na temat:

  ewelina m jak miłość

Artykuły na temat: ewelina m jak miłość
 • Ewelina Lisowska definitywnie rozstała się z chłopakiem!

  Ewelina Lisowska (28 l.) znów jest singielką. Wokalistka po prawie dwóch latach postanowiła zakończyć burzliwy związek z rajdowcem Aleksandrem Ilczukiem (32 l.). Wiemy, co było powodem tej decyzji!

 • "Kto poślubi mojego syna": Jak znaleźć miłość na całe życie?

  - Doświadczenia i motywy uczestników są bardzo różne, ale wszystkim przecież chodzi o znalezienie prawdziwej miłości - przekonuje Agnieszka Jastrzębska, prowadząca nowe reality show "Kto poślubi mojego syna". Kolejny odcinek już w środę, 17 września, w TVN.

 • Ewelina Serafin grała dziewczynę Marka Mostowiaka w "M jak miłość". Jak wygląda dziś?

  Ewelina Serafin (41 l.) zaczynała karierę aktorską w serialu "M jak miłość", gdzie grała ukochaną Marka Mostowiaka - Kasię Wójcik. Z ekranu zniknęła już po roku. Gdy pojawiła się na 18. urodzinach popularnej "emki", wielu przecierało oczy. Aktorka stroni od show-biznesu i błysków fleszy. Wiadomo jednak, że prywatnie jest szczęśliwą mężatką i matką dwójki dzieci.

 • Agnieszka Sienkiewicz o "Tańcu z gwiazdami"

  - Nie mam w sobie genu rywalizacji i wyścig po zwycięstwo w programie mnie nie interesuje - przyznaje Agnieszka Sienkiewicz, która występuje w telewizyjnej produkcji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". - Udział w tym show to dla mnie wspaniała zabawa i ogromna przyjemność - dodaje aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość".

 • M jak miłość

  Artur więzi Darię. Dziewczynie udaje się wysłać SMS _ a do ścigającego go policjanta Jakuba Karskiego. Olek nadal waha się między związkiem z Agą i z Agnieszką....

 • "Taniec z Gwiazdami": Julia Pogrebińska o uwodzeniu Maseraka

  Wszystko tu jest dopracowane - mówi aktorka Julia Pogrebińska ("Pierwsza miłość", "W ukryciu", "Wataha") o show i śmieje się z prasowych rozważań o jej romansie z Rafałem Maserakiem. - Uwodzimy się nawzajem - przyznaje. - W tańcu!

 • Syn Zenka Martyniuka rozwodzi się?! "Tak, nie jestem już z Eweliną"

  Nieciekawe wieści dotyczące rodziny Martyniuków. Syn Zenona Martyniuka na InstaStory przekonywał, że on i Ewelina rozwodzą się! "Tak, nie jestem już z Eweliną, jesteśmy w trakcie rozwodu. W d***e ją mam" - mówił do telefonu. Przypomnijmy, że Daniel jest żonaty od października zeszłego roku...

 • Ewelina Serafin już bez męża

  Znana jako Kaśka z serial u "M jak Miłość" Ewelina Serafin (29 l.), rozstała się z mężem, brazylijskim reżyserem Andre De La Cruz.

 • "M jak miłość": Zawsze będę cię kochać!

  Tymczasem Iza zostanie wezwana na komendę w sprawie morderstwa Darii Koneckiej (Ewelina Gnysińska). Obawiając się zeznań, pojedzie na policję wspierana przez Anetę (Ilona Janyst). Gdy po raz kolejny będzie opowiadała o wydarzeniach znad jeziora, z nerwów wspomni o Skalskim w czasie przeszłym, co nie ujdzie uwadze śledczego. Po wizycie na komendzie zaniepokojona Iza zda relację z przesłuchania...

 • Ewelina Flinta przeklina w walentynki

  "Przeklnę cię" - takie słowa padną z ust Eweliny Flinty w... walentynki. Ma to jednak zrobić w uroczy sposób i na dodatek, pod adresem dżentelmena.

Zdjęcia na temat: ewelina m jak miłość
Dyskusje na temat: ewelina m jak miłość