• Informacje na temat:

  fabijański sebastian

Artykuły na temat: fabijański sebastian
 • Sebastian Fabijański wreszcie szczęśliwie się zakocha?

  Sebastian Fabijański (32 l.) wreszcie odnajdzie szczęście w miłości? Jak czytamy w "Rewii", ostatnio widziany był w towarzystwie pewnej kobiety...

 • Tarnowska Nagroda Filmowa dla "Body/Ciała"

  Małgorzata Szumowska, reżyserka filmu "Body/Ciało", została laureatką Grand Prix 29. Tarnowskiej Nagrody Filmowej. Wyniki tegorocznego konkursu ogłoszono podczas uroczystej gali na tarnowskim rynku.

 • Sebastian Fabijański czuje się kobietą?

  Sebastian Fabijański (29 l.) jest uznawany za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Ciekawe, jak fanki zareagują na takie wyznanie!

 • Zdjęcia plenerowe do "Pań Dulskich"

  Do refleksji nad kondycją mieszczaństwa ma skłaniać film Filipa Bajona "Panie Dulskie", inspirowany dramatem Gabrieli Zapolskiej. Plenerowe zdjęcia do obrazu powstają właśnie w Lublinie, gdzie rozgrywa się jego akcja.

 • Olga Bołądź i Sebastian Fabijański rozstali się?!

  Olga Bołądź (34 l.) i Sebastian Fabijański (31 l.) chyba nie są sobie pisani…

 • Mateusz Kościukiewicz: Na drodze do sportowej kariery

  W czasie gdy ekrany polskich kin podbija biograficzny film o Zbigniewie Relidze - "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, w Zabrzu pada pierwszy klaps na planie kolejnego polskiego "biopiku". Jan Kidawa-Błoński ("W ukryciu") zaczyna kręcić film o legendarnym śląskim piłkarzu Janie Banasiu.

 • Olga Bołądź i Sebastian Fabijański zaręczyli się!

  Jak dowiedział się jeden z tabloidów, Sebastian Fabijański (30 l.) oświadczył się Oldze Bołądź (33 l.), a ona powiedziała „tak”!

 • Gdynia 2014: Złote Lwy dla filmu "Bogowie"

  Film Łukasza Palkowskiego "Bogowie" został nagrodzony Złotymi Lwami dla najlepszego polskiego filmu na zakończonym 39. festiwalu w Gdyni. Za najlepszych aktorów uznano Zofię Wichłacz i Tomasza Kota, za reżysera - Władysława Pasikowskiego za film "Jack Strong".

 • Olga Bołądź i Sebastian Fabijański zamieszkali razem

  Olga Bołądź (33 l.) i Sebastian Fabijański (30 l.) nie tracą czasu. Para, która poznała się zaledwie miesiąc temu, już razem zamieszkała.

 • "Jeziorak" : Dochodzenie

  Sprawnie zrealizowany, trzymający w napięciu, dobrze zagrany - debiutant Michał Otłowski udowodnił, że w Polsce można robić dobre kino gatunkowe. Jego "Jeziorak" to kryminalny thriller, którego główną bohaterką jest ciężarna policjantka.

Zdjęcia na temat: fabijański sebastian
Wideo na temat: fabijański sebastian
 • "Ultraviolet": Sebastian Fabijański - O, Holender!

  Sebastian Fabijański w "Ultraviolecie" wciela się w rolę Michała Holendra, jednego z głównych bohaterów serialu. To 32-letni policjant z łódzkiego wydziału zabójstw i terroru kryminalnego. Razem z Olą Serafin (w tej roli Marta Nieradkiewicz) rozwiązuje sprawy trudnych do wyjaśnienia przestępstw. Co powiedział nam jeszcze o swoim bohaterze?

 • "Ultraviolet": Sebastian Fabijański nie boi się zaszufladkowania!

  - Nie kalkuluje, nie mam modelu swojej kariery i nie boję się szuflady - zapewnia nas Sebastian Fabijański. Posłuchajcie, jak dobiera role!

 • Telekamery 2017: Sebastian Fabijański o serialu "Belfer"

  Sebastian Fabijański, gwiazda serialu "Belfer", opowiada o sukcesie produkcji Canal+, swoim bohaterze oraz o tym dlaczego nie przepada za "ścianką". - Nie spodziewałem się takiego ogromnego sukcesu "Belfra". Po sukcesie "Belfra", który niewątpliwie jest bardzo duży i serial jest przyjęty bardzo, bardzo optymistycznie i entuzjastycznie, no to tych nagród można się spodziewać, ale nie sądziłem, że

Dyskusje na temat: fabijański sebastian