• Informacje na temat:

  fabrykę snów

Artykuły na temat: fabrykę snów
 • "Ziemia obiecana": Sny o potędze

  Pod wrażeniem tej filmowej opowieści był Martin Scorsese. Ale trudno, by wrażliwy twórca pozostał obojętny wobec obrazu tak nasyconego emocjami.

 • Judy Garland: Ofiara własnej legendy

  Gdy Fabryka Snów raczkowała, jej gwiazdy bywały niewolnikami wytwórni. Czy to chciwa natura Hollywood sprawiła, że Judy Garland tak szybko przestała być Dorotką i zamieniła się w samotną ofiarę własnej legendy? Piękna, utalentowana, ale nieszczęśliwa i uzależniona aktorka przedawkowała narkotyki w 1969 roku. Miała wówczas 47 lat.

 • Brat Rafała Maślaka też próbuje wkręcić się do show-biznesu. Na razie bezskutecznie...

 • Współczesna rodzina: Tak daleko, tak blisko

  Laureat Złotej Palmy 2014 turecki "Zimowy sen", hollywoodzka "Furia" z Bradem Pittem w roli głównej, włoski dramat "Kapitał ludzki" i polskie "Zbliżenia" to najgłośniejsze spośród aż 10 premier, które wchodzą w piątek, 24 października, na ekrany naszych kin.

 • Małgorzata Kożuchowska "wyrusza na podbój Hollywood"

  Twarz krakowskiego hipermarketu, Małgosia Kożuchowska, chce iść w ślady Ali Bachledy i "podbić Amerykę". Jej talentem zainteresowała się słynna fabryka snów.

 • Jak się kręci seriale w Hollywood?

  Zastanawialiście się kiedyś, jak powstają Wasze ulubione amerykańskie seriale? Jak są kręcone, skąd bierze się śmiech słyszany w tle sitcomów? Odwiedziliśmy plan jednego z nich i opowiemy wszystko!

 • Agata Młynarska nie sądziła, że spotka to akurat jej syna. Sytuacja jest dramatyczna!

  ..., a Hollywood długo nie będzie, jak dawniej, fabryką snów, które realizują się w ciągu kilku chwil.  Co ma zrobić Tadeusz? Przeczekać zły czas na obczyźnie czy wrócić do kraju?  Na to pytanie reżyser i jego...

 • "Mapy gwiazd" : Zemsta Agathy

  Szczęśliwa, trzyosobowa rodzina w Los Angeles, czyli państwo Weiss. W najnowszym filmie Davida Cronenberga istnienie tego trójkąta w świecie Hollywood warunkuje tajemnica sprzed lat. Każdy z członków szalonej rodzinki robi swoją własną karierę. Obowiązkowo szklana, elegancka rezydencja i gigantyczne zarobki.

 • Tak wygląda hotel rezydentów!

  Hotel rezydentów został wybudowany specjalnie na potrzeby serialu w Falenicy, która niepostrzeżenie wyrosła na polską fabrykę snów. Mieszkają tu: Wiki Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka) i Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), a jako ostatni dołączył do nich Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz).

 • "Antboy" : Superbohater z kompleksami

  Popkultura nie jest sprawiedliwa. No, bo jakim prawem pająki i nietoperze stały się bohaterami dużej liczby komiksowych zeszytów i ich adaptacji, podczas gdy mrówki czy inne żyjątka nie doczekały się należytej uwagi w przemyśle filmowym?

Zdjęcia na temat: fabrykę snów