• Informacje na temat:

  facet amy winehouse

Artykuły na temat: facet amy winehouse
 • "Nowy facet" Winehouse jest gejem

  Amy Winehouse wzbudziła falę plotek i domysłów po tym, jak pojawiła się na imprezie zorganizowanej w ramach London Fashion Week z "nowym Blakiem". Podczas, gdy jej mąż Blake Fielder-Civil nadal pozostaje w więzieniu w Pentonville, Amy od momentu opuszczenia kliniki rehabilitacyjnej mieszka w hotelu z artystą Blake Woodem.

 • Mark Ronson. Tańczmy, jest impreza

  Symbioza. To słowo idealnie definiuje dorobek Marka Ronsona. Z jednej strony - on nie może funkcjonować bez innych artystów, z drugiej - inni zawdzięczają mu muzyczne życie. "Rehab", "Locked out of Heaven", "Uptown Funk", ogromne i kluczowe w swej kategorii kompozycje ostatniego dziesięciolecia, spaja właśnie jego nazwisko. Nazwisko warte trzech nagród Grammy, milionów sprzedanych płyt na całym świecie, zachwytu i nienawiści.

 • Amy Winehouse chce mieć dziecko

  Amy Winehouse poczuła instynkt macierzyński i twierdzi, że jest gotowa ustatkować się u boku jakiegoś "porządnego budowlańca, malarz albo dekoratora wnętrz" i mieć z nim dzieci.

 • Ojciec zmarłej gwiazdy jest wściekły: "Błąd za błędem!"

  Ojciec nieżyjącej piosenkarki Amy Winehouse nie potrafił ukryć wściekłości na osoby odpowiedzialne za przeprowadzenie dochodzenia w sprawie śmierci artystki.

 • Amy chce zamieszkać z nowym facetem

  Wszystko wskazuje na to, że Amy Winehouse traktuje swój nowy związek bardzo poważnie. Co więcej, piosenkarka poprosiła swojego partnera - Rega Travissa - aby wprowadził się do jej domu w Londynie.

 • Jako 10-latka chciała popełnić samobójstwo

  Problemy Amy Winehouse z narkotykami zaczęły się, gdy zmarła w 2011 roku artystka była jeszcze dzieckiem - można dowiedzieć się z nowej biografii piosenkarki.

 • 27-latka chce mieć dziecko

  Brytyjska piosenkarka Amy Winehouse, po nieudanym małżeństwie z Blakem Fielder-Civilem i burzliwym z związku z producentem filmowym Regiem Travissem, zamierza jeszcze raz spróbować szczęścia w miłości.

 • Girl Power, czyli muzyczny rok kobiet

  Jest niemal połowa roku 2011. Na gali rozdania muzycznych nagród branżowego tygodnika "Billboardu" jeden z najlepszych występów w historii daje popularna wokalistka Beyonce, która w pewnym momencie wykrzykuje: "Dziewczyny rządzą światem!". Występ jest wyreżyserowany z takim rozmachem, że trudno się oprzeć wrażeniu, iż właśnie wkraczamy w świat muzycznej "seksmisji".

 • Cztery desery Katy B

  Gdyby wokalistki były notowane na giełdzie, z pełną odpowiedzialnością rekomendowalibyśmy zakup akcji Katy B. Absolwentka tej samej szkoły, w której doskonaliły warsztat Adele i Amy Winehouse, szturmuje właśnie listy przebojów.

 • "Must Be The Music": Panie premierze, proszę zapalić

  W pierwszym półfinale muzycznego show Polsatu zobaczyliśmy ośmiu wykonawców. Głosami publiczności do finału awansowali Raggafaya i InoRos.

Wideo na temat: facet amy winehouse
 • Amy

  Amy

  Nieznana, prawdziwa historia wielkiej gwiazdy - błyskotliwej dziewczyny, obdarzonej wyjątkowym talentem, która w rekordowo krótkim czasie osiągnęła szczyty sławy. Przejmująca opowieść o inteligentnej i skomplikowanej kobiecie, która chciała tylko, aby ją kochano. Kim była naprawdę Amy Winehouse, która z dnia na dzień stała się ikoną światowej muzyki? Jak odmieniło ją spotkanie z mężczyzną, którego obdarzyła uczuciem silniejszym niż narkotyk? Co ukrywała przed światem? Dlaczego zginęła w...

 • Facet do dziecka

  Minęła 22.00. Czy wiesz gdzie są twoje dzieci? Kiedy najgorszy babysitter na świecie bierze pod opiekę trójkę bardzo rozwydrzonych dzieciaków wiadomo, że noc będzie pełna wrażeń. Czy przygoda w Nowym Jorku zakończy się bezpiecznym powrotem do domu? To się okaże... Prowokacyjny. Wulgarny. Łamiący schematy. Taki jest film "Facet do dziecka". Już pierwsze kilka minut pokazuje widzom, że czeka ich produkcja pełna bluzgów, bijatyk w barach, ucieczek przed dealerami i innych atrakcji. Pośród...

 • Przychodzi facet do lekarza

  Znakomita komedia w reżyserii największego europejskiego komika Dany Boona, twórcy takich hitów jak "Jeszcze dalej niż północ" i "Nic do oclenia". Najpopularniejsza francuska komedia od czasu "Nietykalnych". Prawie 6 milionów widzów we Francji, więcej niż takie hity jak "Hobbit: Pustkowie Smauga" czy "Kraina lodu". Romain Faubert ma 40 lat i jest zdrowy jak ryba. Problem w tym, że nie chce w to uwierzyć. Gorzej - jest przekonany, że jego organizm jest kłębowiskiem bakterii, wirusów i...