• Informacje na temat:

  facet kasi skrzyneckiej

Artykuły na temat: facet kasi skrzyneckiej
 • Kasia Skrzynecka radzi kobietom, jak zdobyć faceta!

  Kasia Skrzynecka (43 l.) postanowiła pomóc samotnym Polkom w poderwaniu wymarzonego mężczyzny! Czuje się w tej kwestii ekspertką?

 • Katarzyna Skrzynecka wyznaje: "Czterokrotnie byłam w ciąży i nie udało mi się urodzić dziecka"

  Katarzyna Skrzynecka od wielu lat jest szczęśliwą żoną i matką. Oboje z mężem pracują, ona jako aktorka, a on jako trener personalny i dietetyk, ale to Kasia zarabia więcej, zatem ukochany obok(...) sobie znaleźć faceta. W jej opinii, mężczyźni, "którzy naprawdę potrzebują stałej relacji (...), to już wymierający gatunek".  Ma rację? ***  Zobacz więcej materiałów:

 • Skrzynecka pokazała nowego faceta

  Jej nowy partner to Marcin Łopucki, trener fitness. Para długo przyjaźniła się zanim zdecydowała, że razem zamieszkają. Obecnie Marcin stanowi bardzo duże wsparcie dla Kasi, ponieważ jak wiadomo jej mama jest ciężko chora, ma nowotwór, więc aktorka większość czasu spędza przy szpitalnym łóżku. "Marcin wspiera mnie z całych sił w trudnym okresie mojego życia. Świetnie mnie rozumie, bo zanim...

 • Były mąż chce pozwać Skrzynecką

  Zbyszek Urbański (43 l.) czuje się pomówiony przez Kasię Skrzynecką (41 l.)!

 • Gwiazdy "M jak miłość" w "Koglu-moglu 3"!

  ...producentem jest należąca do Tadeusza Lampki spółka MTL Maxfilm, odpowiedzialna za produkcje takich kinowych hitów jak: "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Wkręceni", "Och karol 2", "Nigdy(...) mieszka Kasia (w tej roli niezmiennie Grażyna Błęcka-Kolska) i dokąd po kilku latach spędzonych u ojca w Holandii wraca syn Kasi i Pawła - trzydziestoletni Marcin Zawada (Nikodem Rozbicki).  Poznamy...

 • Józefowicz zostaje, Natasza odchodzi?

  ...edycji. Janusz okazał się bardzo fajnym facetem, który zaczął później trochę inaczej oceniać niż na początku" - bronił kolegi po finale Piotr Galiński. Podobno negocjacje między Józefowiczem(...) liczyć Natasza Urbańska. Najprawdopodobniej jej miejsce zajmie na powrót świeżo upieczona mama i ulubienica widzów, czyli Kasia Skrzynecka.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Jak brzmi Włoch po rosyjsku?

  Piąty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" opanował wielkanocny klimat. Kasia Skrzynecka została nazwana wielkanocną pisanką, a Paweł Królikowski otrzymał nawet świąteczny prezent w postaci uroczego króliczka! Widzowie Polsatu obejrzeli ten odcinek w Wielką Sobotę, 4 kwietnia.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kawalec wygrywa, ale nie wchodzi do finału

  Za nami 8. odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gwiazdą wieczoru okazał się Jacek Kawalec, który brawurowo wcielił się w Joe Cockera i został zwycięzcą przedostatniej odsłony programu. Nie zobaczymy go jednak za tydzień w finale...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Rozmus znowu wygrał!

  Dziewiąty odcinek 3. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Roberta Rozmusa. Aktor wystąpił jako R.Kelly w utworze "I Believe I Can Fly" i już po raz drugi triumfował na scenie show. Oto, co działo się w sobotę, 2 maja, w "TTBZ".

 • Magdalena Cielecka , Joanna Brodzik, Danuta Stenka , Borys Szyc i Paweł Małaszyński znaleźli się wśród nominowanych do Telekamer - nagród dla największych telewizyjnych gwiazd mijającego roku. Nagrody przyznawane przez czytelników w plebiscycie organizowanym przez "Tele Tydzień" zostaną wręczone już po raz dziesiąty.