• Informacje na temat:

  faith pies

Artykuły na temat: faith pies
 • Nicole Kidman zdecydowała się na to po 50 latach!

  Aktorka otrzymała ostatnio wymarzony prezent, którym okazał się pies.  Gwiazda nigdy wcześniej nie miała w domu żadnego zwierzaka, ale od zawsze marzyła o tym, by mieć własnego pupila.  Teraz jej marzenie zostało spełnione i już oficjalnie może nazwać się psią mamą.   Póki co aktorka nie zdradziła, jak nazwała swojego pieska. Na swoim Instagramie podzieliła się uroczą fotką, na której pokazuje...

 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #72

  ...pierwszy kontakt z artefaktem. W roli Nicko: Katee Sackhoff. W pozostałych rolach zobaczymy Justina Chatwina, Samuela Andersona, Elizabeth Faith Ludlow. W 2020 r. zadebiutuje drugi sezon. Guillermo(...) Ośmioodcinkowa produkcja familijna "The Healing Powers of Dude" będzie skupiać się na przygodach Noa, jedenastoletniego chłopca, który cierpi na zaburzenia lękowe. Jego najlepszym przyjacielem okazuje się pies...

 • Mike Patton: Miałem śpiewać w INXS

  Mike Patton, były wokalista formacji Faith No More, a obecnie frontman grup Fantomas i Tomahawk, ujawnił, że swego czasu otrzymał propozycję, aby zostać członkiem zespołu INXS. I choć dziennikarze znają jego poczucie humoru, to artysta zarzeka się, że tym razem nie jest to wymyślona przez niego historia.

 • Zakończył się 13. MFF w Tokio

  Grand Prix 13. MFF w Tokio, który zakończył się w niedzielę 5 listopada, zdobył film meksykańskiego reżysera Alejandro Gonzalesa Inarritu "Love's a Bitch", który opowiada o relacjach trojga ludzi z ich czworonożnymi przyjaciółmi - psami.

 • Rutyniarze kontra wariaci

  Placebo i Snoop Dogg byli gwiazdami drugiego i ostatniego dnia tegorocznej edycji festiwalu Coke Live, ale to londyński zespół Crystal Fighters zdetonował scenę w Krakowie.