• Informacje na temat:

  fajna aktorka

Artykuły na temat: fajna aktorka
 • "Blondynka": 99 odcinków i 4 aktorki... Mija 10 lat od premiery "Blondynki"!

  ...też i tak, że jedna aktorka - Izabela Dąbrowska - wcieliła się w aż dwie różne postacie - Janinę Fus i Zofię Skibę. - Powariowali z tymi roszadami obsadowymi. Jak liczba aktorek czy aktorów(...) w malowniczych Majakach, bardzo spodobała się fanom polskich seriali. Fajna fabuła, ciekawe postacie i piękne zdjęcia - oto, co internauci wymieniali, pytani o największe atuty "Blondynki". Wielu...

 • Anna Przybylska: Wspomnienia o aktorce

  Anna Przybylska zmarła w niedzielę, 5 października. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. 26 grudnia tego roku obchodziłaby 36. urodziny. Jej życiowym partnerem był piłkarz Jarosław Bieniuk, osierociła trójkę dzieci. Aktorkę wspominają Cezary Pazura, Anna Wróblewska i Krzysztof Kowalewski.

 • Aktorka "Barw szczęścia" odpowiada Paulli: Nie jestem aseksualna, tylko charakterystyczna!

  ...zgadzam, dla mnie też nie jest fajna. Gdybym była facetem wolałabym wybrać Natalię Siwiec, która często była krytykowana przez Joasię" - stwierdziła Paulla. Aktorka "Barw szczęścia" nie pozostała(...) sprawy, którym trzeba poświęcać czas ". A wy co myślicie - aktorka "Barw szczęścia" faktycznie jest "antyseksowna"?

 • Marta Ścisłowicz: Najbardziej zapracowana polska aktorka

  Została szefową strażaków, urodzi dziecko i wyjedzie do Szwecji. Tak przewidują scenariusze kolejnych seriali.

 • Paulla wściekła na Horodyńską! Atakuje też aktorkę z "Barw szczęścia"!

  ...zgadzam, dla mnie też nie jest fajna. Gdybym była facetem wolałabym wybrać Natalię Siwiec, która często była krytykowana przez Joasię" - podsumowała. Zgadzacie się z opinią Paulli, że Joanna jest nieobiektywna, a aktorka z "Barw szczęścia" antyseksowna?

 • Jan Jakub Kolski zachwycony 11-letnią aktorką

  W piątek na ekrany kin wchodzi film "Serce, serduszko" w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego z rewelacyjną rolą Marii Blandzi. Kreację 11-letniej poznanianki krytycy już okrzyknęli najlepszym od lat dziecięcym debiutem w polskim kinie. Doceniło ją także jury 3. Festiwalu Aktorstwa Filmowego, przyznając nagrodę specjalną.

 • Katarzyna Pakosińka: Babcia aktorki nie może nadziwić się, że daje sobie radę

  Babcia Katarzyny Pakosińskiej (47 l.) jest pełna podziwu, że aktorka, mając tyle różnych obowiązków, tak świetnie sobie ze wszystkim radzi.

 • Joanna Orleańska: Piękna i niezależna

  Śliczna delikatna blondynka robi wrażenie, że może się złamać przy pierwszym podmuchu wiatru. Ale Joanna Orleańska to aktorka twardo stąpająca po ziemi. Wie, że uprawia okrutny zawód i liczy tylko na siebie.

 • "Singielka": Dominika Gwit ma przyjaciółki aktorki

  Show-biznes to nie tylko wieczna konkurencja - twierdzi Dominika Gwit. Zapewnia, że przyjaźni się z kilkoma osobami z tej samej branży i mocno kibicuje ich rozwojowi zawodowemu. Do grona bliskich gwieździe osób należy aktorka Julia Kamińska.

 • Dominika Gwit zrzuciła 45 kg

  Dominika Gwit rozpoczyna nowy etap w swoim życiu i nie ukrywa, że marzy o tym, by znów zagrać w filmie lub w serialu. Aktorka podkreśla, że jest otwarta na propozycje nowych ról i ma nadzieję, że znajdzie się dla niej praca w tym zawodzie, mimo że waży teraz 45 kg mniej.

Zdjęcia na temat: fajna aktorka
Wideo na temat: fajna aktorka
 • Olga Frycz o odejściu z "M jak miłość": Chcę grać rzeczy bardziej ambitne, ale to fajny serial

  , nie powiem, że znudzona, ale wolałabym robić rzeczy bardziej ambitne - powiedziała aktorka. - Jezu, teraz wszyscy będą mówić 'Olga Frycz uważa, że "M jak miłość" nie jest ambitne... Nie, nie, nie

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Joanna Majstrak: Wolę być sama niż z byle kim

  Joanna Majstrak twierdzi, że jest zwolenniczką długotrwałych relacji. Jeśli nie jest w stanie takiej zbudować, woli być singielką. – To bardzo fajny czas, mogę dużo się o sobie samej nauczyć. Mam koleżanki, które boją się być same, ja tego kompletnie nie rozumiem. Wolę być sama niż z byle kim – mówi aktorka.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...