• Informacje na temat:

  fajna opowieść

Artykuły na temat: fajna opowieść
 • "Singielka": Iza Kuna chciałaby dostawać nagrody za swoje role!

  ...z życia" i "Drogówka", ale Orła w obu przypadkach sprzątnęły jej sprzed nosa inne aktorki - Danuta Szaflarska i Joanna Kulig. - To po prostu fajna rzecz, taka nagroda. Gdy ją dostajesz, to znaczy, że(...) kin wejdą dwa filmy z udziałem Izy Kuny: "Wołyń" Wojciecha Smarzowskiego -  epicka opowieść o wydarzeniach na wschodnich kresach Rzeczpospolitej w okresie II wojny światowej, i "Maria Curie" Marii...

 • "Disco polo": Jak wizyta w Disneylandzie

  Już niedługo na ekrany polskich kin wejdzie obraz jakiego jeszcze w naszym kraju nie było. Opowieść o społecznym i kulturowym fenomenie, jakim w latach 90. okazała się muzyka disco polo, to niezwykle barwna podróż do czasów wielkich przemian.

 • ​"Na Wspólnej": Aleksandra Konieczna cudem przeżyła udar mózgu

  Aleksandra Konieczna, czyli Honorata z "Na Wspólnej", niedawno została pisarką i wydała bardzo oryginalną książkę - opowieść o jednym roku swojego życia. - To nietypowa autobiografia - mówi aktorka i dodaje, że jest jej niezmiernie przykro, że z powodu koronawirusa nie może osobiście promować swego dzieła na spotkaniach z fanami. W książce ujawniła m. in., że doznała kiedyś udaru mózgu, który...

 • Agata Trzebuchowska: Ludzie nie rozpoznają mnie na ulicy

  - "Ida" to piękna opowieść o wystawieniu na próbę - powiedziała aktorka Agata Trzebuchowska, która w filmie Pawła Pawlikowskiego zagrała tytułową rolę. Zaznaczyła, że jej życie po udziale w tym filmie się nie zmieniło, że nie jest rozpoznawana na ulicach.

 • "Korona królów" od 1 stycznia 2018 w TVP1

  Barwna, kostiumowa opowieść o panowaniu jednego z najwybitniejszych władców w dziejach Polski – Kazimierza Wielkiego. - To przedsięwzięcie obliczamy na kilkanaście lat - powiedział Wirtualnymmediom.pl Jacek Kurski, prezes TVP.

 • Jacek Koman: Polski serial zamiast filmu z DiCaprio

  Zanim na dobre zadomowił się w polskich produkcjach grał m.in. z Nicole Kidman i Ewanem McGregorem. Jacek Koman opowiada o życiu między Melbourne a Warszawą.

 • DJ Adamus też wydaje książkę! "Tylko dla inteligentnych ludzi"

  W październiku szykuje się premiera książki DJ Adamusa. Będzie to historia życia i kariery artysty, a także opowieść o polskim show-biznesie. "Ta książka będzie tylko dla inteligentnych ludzi" - zapowiada muzyk.

 • Maria Niklińska: Granie u boku mistrza to wyzwanie

  Maria Niklińska nie kryje satysfakcji z tego, że dużo dzieje się w jej życiu zawodowym. Aktorka gra teraz w spektaklu "Old love" w reżyserii Andrzeja Chichłowskiego u boku Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Artura Barcisia. Można ją również oglądać w serialu "Klan".

 • Jan Serce podbił serca Polaków 30 lat temu!

  Dokładnie 30 lat temu - 30 kwietnia 1982 roku - Telewizja Polska wyemitowała pierwszy pilotażowy odcinek serialu "Jan Serce", w którym od razu zakochało się kilka milionów widzów. 10-odcinkowa opowieść o szukającym miłości kanalarzu wzruszała, bawiła i wielu Polakom dawała nadzieję na to, że w ciemnościach trwającego wówczas stanu wojennego znajdą miejsce na tęsknoty, marzenia i wielką miłość.

 • "Ranczo": Co w finale serialu?

  To nie jest "wieś spokojna"! Jej znakiem firmowym są romanse, skandale i intrygi. Nie zabraknie ich w finale sezonu serialu "Ranczo". Czy to będzie nasze pożegnanie z Wilkowyjami?

Wideo na temat: fajna opowieść
 • Olga Frycz o odejściu z "M jak miłość": Chcę grać rzeczy bardziej ambitne, ale to fajny serial

  Olga Frycz przyznała, że po czterech latach z przyjemnością wróciła na plan serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem". Miała poczucie, że jest to opowieść niedokończona, a ona lubi kończyć to, co zaczyna. Niedawno ogłosiła, że odchodzi z innego serialu - "M jak miłość". Występowała tam przez 4,5 roku, co było dla niej zbyt długim okresem. - Cztery i pół roku to było dla mnie za długo i czułam się

 • Opowieść wigilijna

  Londyn, lata czterdzieste XIX wieku. Stary, bardzo skąpy, oschły i źle nastawiony do ludzi kupiec Ebenezer Scrooge dzień Wigilii Bożego Narodzenia spędza w swym sklepie. Oddaje się ulubionemu zajęciu - podliczaniu zysków. Niespodziewanie odwiedza go duch byłego wspólnika, Marleya. Zjawa przestrzega go przed kontynuowaniem skrajnie egoistycznego stylu życia. Zapowiada także przybycie trzech kolejnych duchów, które pomogą Scrooge'owi zrozumieć prawdziwy sens ludzkiej egzystencji. Ta...

 • "Niania w wielkim mieśćie": Serial o niewarszawskiej dziewczynie

  główną bohaterką nie jest łatwe, ale też jest fajnym wyzwaniem. Cieszę się, że udało nam się stworzyć taką fajną, charakterystyczną opowieść o dziewczynie, która nie jest z Warszawy - jest totalnie

 • Zimowa opowieść

  Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku, pod koniec XX wieku. Peter Lake (Colin Farrell) to irlandzki rzezimieszek. Pewnego dnia, plądrując kolejny dom, poznaje jego piękną mieszkankę, Beverly Penn (Jessica Brown Findlay). Między dwójką bohaterów rodzi się uczucie, mogące zmienić zachwiane wartości moralne mężczyzny. Niespodziewanie, młoda kobieta umiera. Peter desperacko próbuje odkryć sposób na zatrzymanie czasu i przywrócenie jej życia.