• Informacje na temat:

  fajne książki

Artykuły na temat: fajne książki
 • Zenek Martyniuk promuje swoją biografię: Fajnie dać ludziom coś do czytania

  Rewia: Doczekałeś się książki o swoim życiu. Jakie to wrażenie? Zenek Martyniuk: - Czuję się wyróżniony, że zaproponowano mi udział w tym przedsięwzięciu. Jestem pewien, że książka ucieszy, ale i zaskoczy moich fanów. Tekst zilustrowany jest wyjątkowymi zdjęciami z mojego prywatnego archiwum. Nie obawiasz się, że książka stanie się sygnałem, że trzeba zejść ze sceny? - Mam teraz swoje...

 • Marek Piekarczyk: Zwierzenia kontestatora. Mamy fragmenty książki!

  "Niektórych nie dawało się nabrać - na przykład dziewczyny, nasze groupies, zawsze wiedziały, gdzie się zatrzymaliśmy, bo czekały przed hotelem. Być może jedna z nich szła do kierowcy, który zdradzał, gdzie mieszkamy". Tylko na stronach Interii możecie przeczytać obszerne fragmenty autobiografii Marka Piekarczyka!

 • Fajna z niego babka!

  ...- mówi reżyser komedii Wojciech Malajkat. Scenariusz do "Trójki do potęgi" powstał na podstawie książki Grzegorza Miecugowa. Pełne nieprzewidywalnych zwrotów akcji i rojące się od niezwykłych...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Michał Olszański: Żona zawsze była dla mnie wsparciem!

  Michał Olszański (63 l.) jest wdzięczny losowi, że na jego drodze postawił tak wspaniałą kobietę. To ona wspierała go w trudnych chwilach, gdy przed laty siedział w więzieniu. To również żona wytłumaczyła mu, że orientacja jednego z ich synów nie ma żadnego znaczenia, bo najważniejsze jest to, że ze swoim partnerem jest szczęśliwy. "Dziś mamy bardzo fajne relacje" - cieszy się dziennikarz.

 • Anna Popek w nowej roli! Zaśpiewa!

  Anna Popek już wkrótce zadebiutuje w podwójnej roli: wokalistki, autorki tekstów muzycznych i producentki. Znana dziennikarka zajmie się produkcją teledysku do piosenki "Milord", do której sama napisała też słowa. Utwór wykonają znana wokalistka Grażyna Skowron-Matkowska, Anna Popek i jej siostra Magdalena.

 • Paul McCartney miał dość luksusu. Zwolnił wszystkich, od szofera po służących!

  Mimo że Paul McCartney (74 l.) zgromadził niebywały majątek, zależy mu na utrzymaniu trzeźwego podejścia do pieniędzy. Tylko u nas możecie przeczytać fragment książki Paula Du Noyera "McCartney w rozmowach".

 • Marzena Rogalska prezenty zbiera cały rok

  Mimo że Marzena Rogalska prezenty zbiera przez cały rok, to przed świętami wpada w panikę. "Dostaję histerii i kupuję więcej" - zdradza dziennikarka, która wyznaje też, za co najbardziej ceni sobie święta oraz jakie są jej ulubione potrawy.

 • "M jak miłość": Nad rodzinnym albumem

  Prezentujemy wam fragment wywiadu rzeki „Nad rodzinnym albumem. Teresa Lipowska w rozmowach z Iloną Łepkowską”. Zdobywczyni Platynowej Telekamery opowiada o karierze, życiu i miłości, czyli o tym, co naprawdę jest ważne. Premiera książki już 24 maja.

 • Natalia Lesz trenuje "małych gigantów"

  Natalia Lesz urodziła córkę i przeprowadziła się do Zabrza. Występuje w chorzowskim Teatrze Rozrywki, a do Warszawy przyjeżdża, gdy wymaga tego praca. Teraz będziemy oglądać ją w najnowszym show TVN "Mali giganci".

Wideo na temat: fajne książki
 • – mówiła. Cieszy się, że do książki dodano taką nową część, bowiem odkąd Michalina Wisłocka napisała tę książkę, wiele się zmieniło. - Wisłocka była orędowniczką stosunku przerywanego jako tej bardzo dobrej

 • Rysiek Lwie Serce

  Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca - doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy...

 • Hobbit: Niezwykła podróż

  "Hobbit" - filmowa adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, wstęp do "Władcy Pierścieni", to opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. Hobbit Bilbo Baggins niechętnie wyrusza w niezwykłą i niebezpieczną podróż. Pokierowany przez czarodzieja Gandalfa opuszcza swój przytulny domek w Shire, by wraz z trzynastoma krasnoludami zmierzyć się ze smokiem Smaugiem.

Dyskusje na temat: fajne książki
 • Re: Rok 2020 w polskich serialach

  My byśmy chcieli sobie pooglądać jakieś stare fajne seriale , które leciały kiedyś w tv w ubiegłym wieku w okolicach lat 50- 80 i niekoniecznie tylko polskich, ale i tych które polska tv wtedy(...) się kiedyś spotykali ze sobą, mieli wspólne pasje, pożyczali sobie płyty gramofonowe, książki, chodzili do bibliotek, jeździli na biwaki, po prostu mieli ze sobą o niebo lepsze relacje i nie było

 • Niespodzianka

  I pewno uciekną do Joanny... a ona powinna zabrać te biedne dzieciaki do siebie... trochę to odbiega od książki chociaż fajne jest ;-)

 • Re: Najważniejsze serialowe wydarzenia roku 2011

  Czytaliście jakieś fajne, godne polecenia książki, w tym mijającym roku? Co polecacie? Ja polecam, szczególnie fanom czarnego romantyzmu i fantasy "Nevermore. Kruk", autorstwa Kelly Creagh. Czytałam tę książkę już jakiś czas temu, a ciągle się z niej nie 'wyleczyłam' ;)