• Informacje na temat:

  fala rozstań

Artykuły na temat: fala rozstań
 • Julia Chmielnik (32 l.) i Hubert Urbański (47 l.) - związek prezentera z młodszą o 15 lat córką aktora Jacka Chmielnika rozpadł się po 3,5 roku wspólnego...

 • Kim jest Sam Smith: 10 faktów, które powinniście znać

  Sam Smith po zdobyciu czterech statuetek Grammy (najlepszy nowy artysta, najlepsze nagranie roku, piosenka roku oraz najlepszy wokalny album popowy) jest na ustach wszystkich. Sukces Brytyjczyka wywołał kolejną falę popularności. Przykładowo utwór "Stay With Me" zaraz po ceremonii podwoił swoją liczbę odtworzeń (jest to obecnie ponad 240 milionów) na Spotify. Kim jest sympatyczny wokalista i skąd się wziął?

 • Magda Cielecka potwierdza, że rozstała się z facetem! "Wylała się na mnie ogromna fala hejtu"

  ...wywiadzie dla "Polityki" przyznała, że nie jest już z Dawidem. "Ponieważ byłam do niedawna związana z partnerem żydowskiego pochodzenia, wylała się na mnie i na niego ogromna fala hejtu - przyznała...

 • Trudne decyzje Macieja Musiała

  Młody aktor podjął ostatnio dwie przełomowe decyzje - najpierw rzucił swoją dziewczynę, potem studia na filozofii.

 • Magdalena Cielecka rozstała się z młodszym partnerem! To dla niej duży cios

  Od kilku miesięcy plotkowało się o romansie Magdaleny Cieleckiej (48 l.) z młodszym o 16 lat Bartoszem Gelnerem (32 l.). Oboje starali się utrzymywać swój związek w tajemnicy, aż w końcu oficjalnie pojawili się razem na ślubie Zofii Zborowskiej (32 l.) i Andrzeja Wrony (31 l.). Znajomi wróżyli im nawet małżeństwo. Niestety, wszystko wskazuje na to, że para postanowiła się rozstać.

 • Kim Kardashian : Naga pupa na okładce

  Kim Kardashian słynie z eksponowania swoich wdzięków. Tym razem celebrytka zdecydowała się na odważny krok i pochwaliła się... pupą.

 • "Gotham": Na fali

  Ben McKenzie, jako Ryan w "Życiu na fali", podbił serca nastolatek na całym świecie. Teraz powraca, by przypomnieć o swoim istnieniu i na nowo je w sobie rozkochać w jednej z najgorętszych premier jesieni – "Gotham".

 • Kim Kardashian: Kolejna kontrowersyjna okładka

  Nowy rok Kim Kardashian zaczyna od kolejnego skandalu. Celebrytka ubrana w kolekcję Prady na okładce magazynu "LOVE" wygląda jak czarnoskóra kobieta.

 • Hanna Lis tłumaczy się z rozstania: To mnie przerosło!

  Hanna Lis (46 l.) rozstała się z kontem na Twitterze po wywiadzie dla jednego z magazynów. Jak mówi, jest silna psychicznie, ale fala hejtu ją przerosła.

 • Aneta Zając: Świat za mną nie nadąża

  Aneta Zając rzadko kiedy pojawia się na imprezach i konsekwentnie nie opowiada w wywiadach o swoim życiu prywatnym. A i tak nieustająco znajduje się na celowniku plotkarskich mediów.

Zdjęcia na temat: fala rozstań
Wideo na temat: fala rozstań
 • Dramatyczne wyznanie Agnieszki Hyży! Nikt nie wiedział!

  Agnieszka Hyży opowiedziała o najtrudniejszym roku w swoim życiu - 2015, kiedy przez nienawiść hejterów zaczęło szwankować jej zdrowie. Wyszła wówczas za mąż za Grzegorza Hyżego. Fala hejtu zalała ją po informacji o tym, że wokalista rozstał się ze swoją poprzednią żoną Mają Hyży, która sama opiekowała się ich dwoma synami. "Wielokrotnie z tym walczyłam. Nie wiem, czy to było dobre wyjście, ale

 • Wysoka fala

  Oparta na autentycznych wydarzeniach opowieść o młodości słynnego surfera Jaya Moriarity'ego. W wieku 15 lat Jay odkrywa, że mityczna dla surferów fala, zwana Mavericks (jedna z największych na świecie), pojawia się niedaleko jego domu w Santa Cruz w Kalifornii. Prosi o pomoc miejscową legendę surfingu Frosty'ego Hessona, aby nauczył go, jak poradzić sobie z tak wielkim wyzwaniem. Ich wspólne treningi, a z czasem przyjaźń, pozwalają Jayowi zmierzyć się z Mavericks, a nawet z czymś więcej....

 • "Na Wspólnej": Odcinek 2763.

  Bartek przeprasza Romę - jest gotów być z nią i z dzieckiem. Zirytowana kobieta oznajmia, że nie wie, z kim jest w ciąży! Tymczasem biznesmen Wawrzyniak chce zrezygnować z kampanii Kingi - obawia się, że jej reklama ściągnie na jego firmę falę hejtu za propagowanie przemocy! Michel prosi, żeby żona dała mu szansę. Kiedy ta odmawia, mężczyzna wpędza Sandrę w poczucie winy twierdząc, że ich rozstanie było jej na rękę - teraz może się wyszaleć! Dziewczyna nie wierzy w to, co słyszy. Kiedy...

 • Rozstanie

  Nader (Peyman Moaadi) i Simin (Leila Hatami) nie mogą pogodzić się w sprawie podjęcia decyzji o opuszczeniu Iranu i zamieszkaniu za granicą. Simin chce wyjechać, aby zapewnić lepszą przyszłość ich jedynej córce, Termeh. Jednak Nader czuje, że jego obowiązkiem jest opieka nad starym, chorym na Alzeimera ojcem (Ali-Asghar Shahbazi). Tymczasem kobieta jest zdeterminowana, żeby wprowadzić swój plan w życie, nawet jeśli oznaczałoby to rozpad ich małżeństwa. Para staje przed bardzo trudnym wyborem.