• Informacje na temat:

  fall out boy

Artykuły na temat: fall out boy
 • "30 Rock": Seksowna, ale głupiutka?

  ...mogliśmy ją oglądać w "Nurse 3-D". Pojawiła się także w teledyskach zespołów Fall Out Boy, We We Scientists i Panic! at the Disco.

 • Recenzja Fall Out Boy "American Beauty/American Psycho": American psycho, american dream

  Nie chciałbym być dzisiaj w skórze gwiazdorów amerykańskiego rocka. Żeby przebić Fall Out Boy na playlistach radiowych, będą się musieli sporo natrudzić.

 • Britney Spears zmartwychwstaje

  ..., Fall Out Boy, Chrisa Browna czy Foo Fighters. Gala odbędzie się w Palm Hotel & Casino.

 • Najbardziej oczekiwane zagraniczne płyty 2015 roku!

  Rok 2014 przyniósł kilka objawień, spektakularne powroty (m.in. Pink Floyd) oraz równie efektowne klapy (nowa płyta U2). Co ciekawego na zagranicznym rynku płytowym będzie działo się w 2015 roku. Kto zachwyci, a kto rozczaruje? Sprawdźcie poniżej.

 • Ashlee Simpson nie zazdrości siostrze

  ...sposób z jakiegoś powodu i jeśli poddasz się przeznaczeniu, spotkają cię piękne chwile" - wyjaśnia gwiazdka, która w 2008 roku poślubiła basistę rockowej formacji Fall Out Boy, Pete'a Wentza. W lipcu tego roku zakończył się kolejny nieudany związek Simpson z futbolistą Dallas Cowboys, Tonym Romo. Odkąd została mamą, Ashley zrezygnowała z częstych imprez i szybko wydoroślała. "Bardzo dojrzałam...

 • Fall Out Boy nie chcą bajerować

  Premiera płyty czy wybory prezydenckie? Przed takim dylematem stanęła amerykańska grupa Fall Out Boy.

 • Point Of No Return

  ...odcinku gościnnie wystąpili: piosenkarka Ashlee Simpson-Wentz i Pete Wentz (basista i kompozytor amerykańskiego zespołu "Fall Out Boy").

 • Fall Out Boy ratuje rock'n'rolla

  Po czterech latach przerwy z nowym albumem powraca pop-punkowa grupa Fall Out Boy.

 • ...odcinku gościnnie wystąpili: piosenkarka Ashlee Simpson-Wentz i Pete Wentz (basista i kompozytor amerykańskiego zespołu "Fall Out Boy").

 • Co słychać w Fall Out Boy?

  Zawieszenie działalności przez Fall Out Boy nie oznacza, że muzycy tej pop-punkowej formacji robią sobie całkiem odpoczynek od muzyki.

Wideo na temat: fall out boy
 • Boy

  Boy

  Jest rok 1984. 11-letni Boy mieszka na wschodnim wybrzeżu Nowej Zelandii i uwielbia Michaela Jacksona. Uwielbia też swojego ojca, który jest dla chłopaka wspaniałym bohaterem, mimo że nie widział go całe dzieciństwo. Wraz z jego powrotem Boy musi zmierzyć się z prawdą, pogodzić się z utratą ideału i znaleźć własną drogę ku dorosłości. Wejdzie w nią w rytm piosenek swojego idola. "Boy" to pełna ciepła i wyrazistego humoru opowieść o dorastaniu, która pobiła rekordy frekwencji na krańcu świata,...

 • Astro Boy

  Niesamowita opowieść o chłopcu-robocie, który w poszukiwaniu swojego przeznaczenia przeżywa masę niebywałych przygód! Wyposażony w silniki odrzutowe w butach i działa laserowe w dłoniach wymknie się wojskowemu pościgowi i stoczy niejeden pojedynek ze złymi robotami. Wszystko po to, aby wrócić do rodzimego Metro City i powstrzymać złego prezydenta Stone'a przed planami opanowania całej Ziemi. Kolejny przebój twórców "Wojowniczych żółwi ninja"!

 • Cop Out. Fujary na tropie

  Funkcjonariusze Jimmy Monroe i Paul Hodges trzymają na muszce uzbrojonego mordercę. Mają strzelać na trzy. Ale zaraz, czy to oznacza 1...2...i strzał, czy też 1.2.3.i strzał? Ciosy powalają boleśnie, ale śmiech powala jeszcze mocniej (a może na odwrót?), gdy gwiazda kina akcji Bruce Willis i doskonały komik Tracy Morgan łączą siły jako para kłótliwych, ale osłaniających swoje tyły gliniarzy z Brooklynu. Kevin Smith (Clerks-Sprzedawcy, W pogoni za Amy) wyreżyserował pełen akcji i komicznych...