• Informacje na temat:

  famke janssen aktorka

Artykuły na temat: famke janssen aktorka
 • "Czarna lista": NBC szykuje spin-off z Famke Janssen

  W spin-offie "Czarnej listy" główną rolę zagra Famke Janssen ("Uprowadzona", "X-Men", "Sposób na morderstwo"). Aktorka wcieli się w postać Susan “Scottie" Halsted. W projekt zaangażowany będzie również Ryan Eggold, czyli Tom z oryginalnej serii. W nowej produkcji relacja Toma i Susan ma przypominać tą pomiędzy Liz (Megan Boone) i Redem (James Spader). Po raz pierwszy Janssen widzowie zobaczą...

 • Sophie Turner nową Jean Grey

  Sophie Turner, wcielająca się w Sansę Stark w serialu "Gra o tron", niebawem zagra w kolejnej odsłonie serii "X-Men". W produkcji o podtytule "Apocalypse", którą wyreżyseruje Bryan Singer, zagra młodą Jean Grey.

 • Famke Janssen i Antonio Banderas podbijają mały ekran

  Kolejne gwiazdy światowego kina podbijają telewizję. Famke Janssen ("GoldenEye", "Uprowadzona", "X-Men") pojawi się w najnowszym sezonie serialu "Sposób na morderstwo"("How To Get Away With Murder"), a Antonio Banderas ("Desperado", "Zabójcy") zagra główną rolę w serii "Havana Quartet".

 • Famke Janssen nagrodzona

  Famke Janssen, którą polscy widzowie mogą oglądać obecnie w przeboju "X-MEN 2" , otrzyma tytuł "Międzynarodowej gwiazdy roku". Nagrodę przyznali jej organizatorzy branżowych targów Cinema Expo, odbywających się w Amsterdamie.

 • Lara Flynn Boyle zamiast Famke Janssen

  Producenci pracujący nad sequelem przeboju "Faceci w czerni" poinformowali, że u boku Willa Smitha nie wystąpi niestety Famke Janssen ( "GoldenEye" , "X-MEN" ). Piękna holenderska aktorka opuściła niespodziewanie plan filmu w środę, 18 lipca.

 • Famke Janssen w "X-MEN 3"

  Famke Janssen ( "GoldenEye" , "X-MEN" , "X-MEN 2" ) potwierdziła, że przyjęła propozycję zagrania w filmie "X-MEN 3". Aktorka już po raz trzeci wcieli się w postać Jean Grey, mutantki mającej zdolności telekinetyczne i telepatyczne.

 • "X-MEN": Zła Famke Janssen

  Kilka tygodni temu w mediach pojawiły się doniesienia, że Famke Janssen w filmie "X-MEN 3" kolejny raz wcieli się w Jean Grey, mutantkę mająca zdolności telekinetyczne i telepatyczne. Teraz okazało się, że aktorka zagra także drugą bohaterkę - zdecydowanie złowrogą Dark Phoenix. Nad obrazem "X-MEN 3" pracuje Matthew Vaughn ( "Layer Cake" ).

 • Famke Janssen: Uroda to nie wszystko

  Od początku było wiadomo, że Xenia Onatopp sobie poradzi. Famke Janssen - holenderska modelka i aktorka, która zagrała tę zmysłową przeciwniczkę Jamesa Bonda w "Goldeneye" (1995) - zaplanowała całą swoją karierę w tym samym momencie, kiedy otworzyła się przed nią szansa na uczestnictwo w legendzie 007.

 • Dziewczyna Bonda w "Terminatorze 3"?

  Famke Janssen - dziewczyna Bonda z "Golden Eye" Martina Campbella - zagra najprawdopodobniej u boku Arnolda Schwarzeneggera w "Terminatorze 3". Taką sensacyjną wiadomość podał amerykański magazyn "Variety". Aktorka ma zagrać "terminatora w spódnicy".

 • "X-MEN 3": Nowe szczegóły

  Famke Janssen ( "Nikomu ani słowa" ) bardzo chce zagrać w kontynuacji "X-MEN 2" . Jedna z witryn internetowych zamieściła informację, że aktor grający Kolosa znalazł sie już w obsadzie projektu. Reżyser dwu pierwszych filmów Bryan Singer ("Uczeń szatana") rozważa natomiast zajęcie się na razie skromniejszymi projektami.

Wideo na temat: famke janssen aktorka
 • Uprowadzona 2

  Liam Neeson wciela się ponownie w postać Bryana Millsa, emerytowanego agenta CIA, który w "Uprowadzonej" rozpętał prawdziwe piekło porywaczom jego córki. Kiedy w drugiej części Bryan sam stanie się celem tajemniczego mężczyzny pałającego żądzą zemsty, będzie znów musiał wykorzystać swoje "specyficzne umiejętności", aby uchronić swą rodzinę przed zgubą. "Uprowadzona" w reżyserii Pierre'a Morela z 2008 roku okazała się wielkim sukcesem, przynosząc 224 miliony dolarów zysku. Widzowie, w...

 • Uprowadzona 3

  W "Uprowadzonej 3" Bryan Mills (Liam Neeson) będzie musiał ratować swoje własne życie. Polowanie na niego zacznie się, gdy ktoś mu bliski zostanie zamordowany. Mills zostanie wrobiony w tę zbrodnię...

 • Hansel i Gretel: Łowcy czarownic

  Klasyczna historia w zaskakującej konwencji horroru i kina akcji. Od wydarzeń w chatce z piernika minęło piętnaście lat. Jaś i Małgosia są już dziś dojrzałymi ludźmi. Mimo to rodzeństwo nadal łączy niezwykła misja – na całym świecie nie ma lepszych od nich łowców czarownic. Już wkrótce czeka ich polowanie, podczas którego ich umiejętności zostaną wystawione na najcięższą próbę