• Informacje na temat:

  fani brit

Artykuły na temat: fani brit
 • Brit Awards 2017: Fani Little Mix wściekli

  ..."#BRITTakSeksistowskie" - pod takim hasztagiem na Twitterze zaczęli się gromadzić fani żeńskiej grupy Little Mix. W ten sposób wyrażają niezadowolenie, że ich idolki przegrały w kategorii najlepszy brytyjski zespół na środowej (22 lutego) gali Brit Awards.

 • Gdzie obejrzeć Brit Awards? Galę z imprezy zobaczysz w sieci!

  ...20 lutego o godzinie 21 rozpocznie się tegoroczna gala Brit Awards. Gdzie można obejrzeć relację z wydarzenia i czy fani brytyjskich gwiazd będą mogli zobaczyć wydarzenie w sieci?

 • Bondowski temat na BRIT Awards

  We wtorek, 18 lutego, w O2 Arena w Londynie, podczas jubileuszowej, czterdziestej ceremonii przyznania prestiżowych nagród Brytyjskiego Przemysłu Fonograficznego - BRIT Awards, młodziutka artystka Billie Eilish wzbudziła ogromny entuzjazm publiczności swoim wykonaniem utworu "No Time To Die", piosenki, która towarzyszyć będzie 25. filmowi z cyklu Bondowskiego: "Nie czas umierać".

 • Beyonce i Jay-Z odebrali nagrodę Brit. W tle wisiał obraz Meghan Markle

  Mimo że Beyonce i Jay-Z nie zjawili się na gali Brit Awards, nie mieli problemu z tym, aby wzbudzić zainteresowanie brytyjskich mediów. Wszystko za sprawą podobizny Meghan Markle.

 • Lorde: Kiedy mniej znaczy więcej (Brit Awards 2016)

  W środę (24 lutego) rozdano statuetki Brit Awards 2016. Niewątpliwie najjaśniejszym punktem dość przewidywalnego i nudnego wieczoru był występ Lorde upamiętniający zmarłego na początku roku Davida Bowiego. O ile Lady Gaga na gali Grammy 2016 nie znalazła umiaru w swoim hołdzie dla Bowiego, o tyle 19-letnia Nowozelandka zrobiła to ze smakiem, stylem i wielkim szacunkiem. Śmiem twierdzić, że sam...

 • Brit Award dla Toma Jonesa

  W poniedziałek, 13 stycznia, odbędzie się ceremonia ogłoszenia nominacji do tegorocznych Brit Awards, najważniejszych brytyjskich nagród muzycznych. Wiadomo już, iż nagrodę za całokształt osiągnięć otrzyma słynny walijski piosenkarz Tom Jones.

 • Czego dowiedzieliśmy się po Brit Awards 2015?

  Amerykanie swoje, a Brytyjczycy swoje Rozdanie nagród Brit Awards po raz kolejny pokazało, że Amerykanie i Brytyjczycy mają odrobinę odmienny gust. Dla przykładu, Sam Smith był nominowany do(...) Brit Awards. Dwukrotnie wyprzedził Smitha w najważniejszych kategoriach: najlepszy brytyjski artysta oraz album roku. Ponadto, Sheeran zostawił zdecydowanie lepsze wrażenie po swoim występie na gali...

 • Brit Awards 2020: Lewis Capaldi triumfuje, Billie Eilish we łzach. Hołd dla zmarłej Caroline Flack

  Szkocki wokalista i kompozytor Lewis Capaldi odebrał dwie statuetki Brit Awards. Na gali po praz pierwszy na żywo piosenkę do nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda zaprezentowała Billie Eilish. Co jeszcze wydarzyło się w The O2 Arena w Londynie?

 • Brit Awards: Widzowie zażenowani zachowaniem prowadzącego

  Prowadzący Brit Awards w ogniu krytyki. Widzowie nie mogą wybaczyć mu seksistowskich komentarzy pod adresem Little Mix. Skrytykował go również prezenter Piers Morgan.

 • Pink otrzyma Brit Awards. Wokalistka zaszczycona wyróżnieniem

  Podczas ceremonii Brit Awards honorową statuetkę za wybitny wkład na rzecz muzyki otrzyma Pink. Będzie to historyczny moment w dziejach tej nagrody, gdyż Pink stanie się pierwszą międzynarodową gwiazdą, która otrzyma ją właśnie tej kategorii.