• Informacje na temat:

  fani hayden

Artykuły na temat: fani hayden
 • Darth Vader na koturnach

  Hayden Christensen ( "Pierwsza strona" ) w filmie "Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów" przeobraża się z młodzieńczego, szczupłego Anakina Skywalkera, w potężnego Dartha Vadera. Przemiana ta nie wymagała jednak od aktora spędzenia wielu godzin na siłowni, o przyrost masy zadbali bowiem specjaliści od kostiumów.

 • "Epizod III": Kaskaderskie szczegóły

  Nick Gillard, koordynator ekipy kaskaderów na planie "Epizodu III" cyklu "Gwiezdne wojny" , opowiedział o realizacji widowiska w czasie internetowego czata. W czasie tej rozmowy fani sagi poznali wiele interesujących szczegółów. Dowiedzieli się m.in., że grający Anakina Skywalkera Hayden Christensen przywdział na planie "firmowy" czarny kostium złowrogiego Dartha Vadera.

 • W niedzielę wieczorem, 15 maja, w Cannes odbyła się premiera od dawna oczekiwanej produkcji George'a Lucasa "Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów" . Na słynnym czerwonym dywanie pojawili się reżyser filmu oraz odtwórcy głównych ról, w tym: Natalie Portman, Hayden Christensen oraz Samuel L. Jackson.

 • "Epizod III": Beznogi Anakin

  Jak wieść niesie, wkrótce twórcy trzeciego epizodu sagi Gwiezdne wojny zrealizują bardzo dramatyczną scenę. Będzie to sekwencja, w której Anakin Skywalker (Hayden Christensen) traci dolną kończynę. Przyszły Darth Vader ma odnieść w niej także inne, bardzo ciężkie obrażenia.

 • "Gwiezdne wojny - Epizod III": Christensen w hełmie lorda Vadera

  Z najnowszych doniesień z "obozu" gwiezdnej sagi George'a Lucasa wynika, że w "Epizodzie III" pojawią się nowe postaci, w które wcielą się Samantha Morton, Christopher Eccleston i Robert Carlyle. Potwierdzono także, iż kanadyjski aktor Hayden Christensen osobiście założy hełm i kostium Dartha Vadera. 12 lipca 2002 roku przedstawiciele firmy Lucasfilm obejrzeli przygotowania do realizacji...

 • Amidala o "Epizodzie III"

  Natalie Portman, odtwórczyni roli Padmé Amidali w "Epizodzie III" sagi "Gwiezdne wojny" , opowiedziała co nieco na temat słynnego już pojedynku pomiędzy Obi-Wan Kenobim (Ewan McGregor) i Anakinem Skywalkerem (Hayden Christensen). Aktorka ujawniła, że podczas niezwykle dynamicznego starcia obaj wykonawcy nie korzystali z dublerów.

 • "Zemsta Sithów": W Polsce wcześniej!

  Fani "gwiezdnej sagi" z niecierpliwością czekają na premierę obrazu "Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów" . Film zadebiutuje na ekranach światowych kin 19 maja. Polscy widzowie będą mogli jednak zobaczyć obraz wcześniej, już 17 maja, dzień po londyńskim pokazie! Także w polskiej premierze wezmą udział gwiazdy opowieści.

 • Dawno, dawno temu w odległej galaktyce...

  To chyba najsłynniejszy początek filmowej opowieści w dziejach kina. Fani gwiezdnej trylogii z niecierpliwością czekali na informację o początku kolejnej, chronologicznie drugiej części opowieści. Na trzy miesiące przed premierą filmu "Atak klonów " , amerykański magazyn "Vanity Fair" zamieścił tekst wprowadzenia.

 • Darth Vader ma głos

  James Earl Jones ujawnił, iż w "Epizodzie III" fani gwiezdnej sagi będą mogli ponownie usłyszeć Dartha Vadera mówiącego jego głosem. W kontynuacji "Ataku klonów" Anakin Skywalker ostatecznie przejdzie na ciemną stronę Mocy i stanie się Darthem Vaderem.

 • Roznegliżowani na scenach, czyli nagie pięć minut sławy

  ...jeszcze większego zamieszania doszło na równie prestiżowej gali, bo na rozdaniu nagród MTV EMA w 2011 roku w Belfascie. W trakcie gdy na scenie przebywała Hayden Panettiere, która miała wręczyć nagrodę za...

Wideo na temat: fani hayden
 • "Nashville": "He Ain't Gonna Change"

  "Nashville" ("He Ain't Gonna Change", duet Rayny i Juliette) "Nashville" to połączenie dramatu oraz muzyki country. Choć niektórzy widzowie byli przekonani, że serial nie odniesie sukcesu, na jesień tego roku zapowiedziano premierę czwartego sezonu. Fabuła serii skupia się wokół losów Rayny Jaymes (Connie Britton) oraz Juliette Barnes (Hayden Panettiere) - wokalistek country i trudnej przyjaźni