• Informacje na temat:

  fani paris

Artykuły na temat: fani paris
 • Paris Hilton na US Festival? Fani protestują

  Po petycji dotyczącej Kanyego Westa, w sieci pojawił się apel o odwołanie występu Paris Hilton na US Festival.

 • Paris Hilton: Niespełniona muzycznie celebrytka

  Paris Hilton można tytułować w różny sposób – celebrytka, modelka, aktorka i projektantka mody. Nie można jednak zapomnieć o muzycznym epizodzie Hilton, która była wokalistką i DJ-ką. 17 lutego Amerykanka kończy 35 lat.

 • Paris Hilton ocenzurowana

  Wakacyjny teledysk do debiutanckiego singla Paris Hilton nie spodobał się indyjskiej komisji do spraw kina, telewizji i cenzury. Tamtejsi urzędnicy uznali, że wideo do nagrania "Stars Are Blind" jest zbyt seksowne, żeby móc je emitować w telewizji.

 • Paris Hilton z nowym utworem. Zobacz klip "I Need You"

  ...12 lat temu mogliśmy ostatni raz usłyszeć śpiewającą Paris Hilton. Od tamtej pory fani wyczekują nowości od dziedziczki fortuny, jednak ta do tej pory zajmowała się jedynie byciem DJ-em. W końcu Paris zdecydowała się nagrać nowy kawałek i zaprezentowała go w walentynki.

 • Paris Jackson skrytykowana po wywiadzie dla "Rolling Stone"

  Nie milkną echa głośnego wywiadu z córką Michaela Jacksona, Paris. Największa krytyka spadła na nią za jej słowa o kolorze skóry. Paris Jackson twierdzi, że jest dumną, czarnoskórą dziewczyną, na co szybko zareagowali internauci i dziennikarze.

 • Poznaj artyzm Paris Hilton!

  ..."Stars Are Blind" , pierwszy singel Paris Hilton, od jakiegoś czasu cieszy się sporą popularnością na listach przebojów. A już 21 sierpnia fani dziedziczki rodu hotelarskiego otrzymają pełnowymiarowy album zatytułowany po prostu "Paris Hilton".

 • Iwona Węgrowska po francusku (piosenka "Paris")

  Iwona Węgrowska zaprezentowała piosenkę "Paris" - francuskojęzyczną wersję utworu "Las Vegas".

 • Michael Jackson żyje? Fani dostrzegli go na zdjęciu z córką

  Fani Michaela Jacksona są przekonani, że ich idol żyje. Dowodem jest dla nich selfie, które córka króla popu, Paris, opublikowała na swoim Instagramie. Internauci dostrzegli na nim postać Jacksona.

 • Paris Jackson w ogniu krytyki. Poszło o marihuanę

  Niewinny wpis na Twitterze Paris Jackson rozpętał się w prawdziwą burzę wokół córki gwiazdora. Wszystko przez wyznanie, że modelka i aktorka popala marihuanę.

 • Wielka akcja fanów Michaela

  ...poinformował, że fani zebrali także pieniądze na zakup 100 róż dla matki Michaela, Katherine Jackson oraz naszyjnika dla Paris, córki Michaela, z okazji jej 12. urodzin, przypadających w sobotę(...)Fani Jacksona zebrali ponad tysiąc dolarów na wynajęcie samolotu, który będzie za sobą ciągnął baner z napisem "Domagamy się sprawiedliwości dla Michaela Jacksona". Maszyna ma przelecieć w okolicach...