• Informacje na temat:

  fantazja

Artykuły na temat: fantazja
 • Ułańska fantazja belfrów

  Pono feat. Sokół "To Prawdziwa Wolność Człowieka", 3label

 • Spektakl "Anioły w Ameryce. Gejowska fantazja na motywach narodowych" w polskich kinach

  Od 11 września ruszają w polskich kinach, w ramach popularnego cyklu "National Theatre Live", pokazy kultowej tragikomedii Tony’ego Kushnera "Anioły w Ameryce. Gejowska fantazja na motywach narodowych".

 • Goldfrapp: Optymizm i fantazja

  Nowy album brytyjskiego duetu Goldfrapp ukaże się 22 marca i będzie nosił tytuł "Head First". Premierę płyty poprzedzi wydanie singla "Rocket".

 • Bo fantazja jest od tego, żeby bawić się... kinem

  ...wojny" były terapią dla wszystkich, którzy w swoich fantazjach pragnęli zmienić traumatyczną historię świata, ale przecież Rodriguez w parodystyczny sposób komentuje stan aktualny... Jednak tak...

 • Timberlake spełnił swoje fantazje

  Dzięki roli w filmie "Wyścig z czasem" Justin Timberlake spełnił kilka ze swoich dziecięcych fantazji. Wszystko ze względu na liczne sceny akcji, w których brał udział.

 • Fantazje Nelly Furtado

  Nelly Furtado, seksowna kanadyjska wokalistka pop, znana przede wszystkim z przeboju "Like A Bird", ujawniła dziennikarzom, że kiedy jeździ na koncerty, zawsze ma przy sobie zdjęcie jakiegoś przystojnego mężczyzny, bo dzięki temu może lepiej się zrelaksować.

 • Fantazje Anthony Hopkinsa

  Anthony Hopkins ( "Dowód" , "Milczenie owiec" ) wprawdzie nie ma planów, aby pracować nad adaptacją "Sin City 2", czy też współtworzyć superprodukcję z Quentinem Tarantino, ale zamierza - tak jak oni - napisać, skomponować muzykę oraz wyreżyserować nowy film. "Slipstream" nie będzie miał jednak nic z brawury duetu Rodriguez-Tarantino, oparty będzie raczej na "rozmyśleniach na temat Boga, życia i śmierci" Sir Anthony'ego.

 • Cannes: Triumf filmowych fantazji

  Trwa 66. edycja festiwalu w Cannes - smakowita uczta filmowa na najwyższym, światowym poziomie, którą kilka dni temu rozpoczął pokaz "Wielkiego Gatsby'ego" Baza Luhrmanna. Choć impreza dopiero dobiega półmetka, to już teraz dostarczyła wielu wrażeń, od których może zakręcić się w głowie.

 • "W świecie fantazji"

  Finlandia – kraj do niedawna kojarzony głównie z świętym Mikołajem, kierowcami rajdowymi i mocnym alkoholem, ostatnio stał się prawdziwym metalowym zagłębiem. Takie grupy jak Stratovarius, Children Of Bodom czy Nightwish z powodzeniem koncertują na całym świecie, przyciągając na swoje występy tysiące fanów. Z wymienionej trójki największe uznanie wśród polskich fanów uzyskał Nightwish, oferujący unikalną mieszankę klasycznego metalu, symfonicznej orkiestracji i niepowtarzalnego, operowego...

 • Dziecięce fantazje Karola Strasburgera

  Pokazy filmów o tematyce lotniczej, wystawy i spotkania z osobistościami ze świata lotnictwa - to niektóre z atrakcji II Międzynarodowego Festiwalu Filmów Lotniczych "Fly Film Festiwal 2011", który odbędzie się pod koniec września w Warszawie.

Zdjęcia na temat: fantazja
Wideo na temat: fantazja
 • Dowbor: Każdy ma fantazje erotyczne

  Katarzyna Dowbor (54 l.), dziennikarka i prezenterka telewizyjna, a z wykształcenia również seksuolog, przyznała w programie "Studio TTV", że każdy, również ona, ma fantazje erotyczne, jednak większość osób ich nie spełnia. "Wychowanie i kultura nas blokują" - podkreśliła. Przypomnijmy, że trzykrotna rozwódka rozgląda się obecnie za czwartym mężem. "Na świeżynkę już raczej nie liczę, bo trudno byłoby znaleźć kawalera w moim wieku, ale na inteligentnego pana z odzysku" - powiedziała ostatnio....

 • Egurrola o porażce Polaków na mundialu: Nic się nie stało

  Której drużynie kibicuje Agustin Egurrola podczas mistrzostw świata w Rosji? - Trzymałem kciuki za Brazylię, ale niestety odpadli. Teraz za Anglię. Jest to młoda, fajna drużyna z fantazją - powiedział Egurrola. Co sądzi o porażce Polaków? (x-news)

Dyskusje na temat: fantazja