• Informacje na temat:

  farna sesja

Artykuły na temat: farna sesja
 • #hot16challenge2: Ewa Farna uderza w TVP

  Akcja #Hot16Challenge2 rozkręciła się na dobre. W zabawę wciągnęli się weterani rapu, młodzi przedstawiciele sceny oraz osoby w ogóle z nią niezwiązane. Nagranie przygotowała także Ewa Farna.

 • Karel Gott nie żyje. Polskie gwiazdy w żałobie: Krawczyk, Rodowicz, Farna, Mlynkova i inni

  Krzysztof Krawczyk. Ewa Farna podziękowała Gottowi za jego rady i złożyła kondolencje najbliższym gwiazdora. "Mistrzu, nigdy nie zapomnę, jakim byłeś wzorem pokory i profesjonalizm. To był zaszczyt...

 • Piersi Ewy Farnej robią furorę

  ...pokazuje się publicznie z głębokimi dekoltami. Komentarze pod zdjęciami nie należą do wyszukanych. Internauci gremialnie namawiają Ewę na sesję w jednym z męskich magazynów. Ewa Farna jeszcze nie...

 • Ewa Farna: Awantura o makijaż

  ..."Znów ścieki hejtów, że kłamię" - denerwuje się Ewa Farna i wyprasza krytyków ze swojego facebookowego profilu? O co poszło? O makijaż.

 • Ewa Farna: Nie chodzi o to, żeby pokazywać tyłek

  Ewa Farna ma już za sobą pierwsze castingi w roli jurorki czwartej edycji programu "X Factor".

 • Ewa Farna: Bywało, że nie miałam z kim pogadać

  ..."Dorastałam na scenie, w świecie dorosłych, i strasznie wtedy chciałam spotkać kogoś w moim wieku, z kim mogłabym sobie normalnie pogadać. A nie miałam takiej okazji" - powiedziała PAP Life Ewa Farna. Wokalistka na festiwalu w Opolu odebrała SuperJedynkę.

 • Kto zyskał, a kto stracił. Gwiazdometr 2012

  Fokus i Rahim są już nie tylko gwiazdami hip hopu, ale gwiazdami w ogóle, natomiast Ewa Farna mocno nadwyrężyła swoją reputację jazdą po pijanemu. Zobacz, kto poprawił, a kto pogorszył swoje notowania w zmiennym, muzycznym show-biznesie.

 • Wokalistki, które nie wstydzą się swoich krągłości

  ...numerów - "Anaconda" - dotyczy w całości dużych pośladków. Zresztą i na okładce singla Minaj pokazuje swoją pupę. Ewa Farna Figurą Ewy Farnej wielu się zachwyca, a wielu również ją krytykuje. Biust wokalistki furorę robił w trakcie jej uczestnictwa w programie "X Factor" (Farna była jednym z jurorów). Artystka z powodu swoich kształtów wielokrotnie była krytykowana w sieci. Jednak gwiazda...

 • Agnieszka Twardowska odmówiła "Playboyowi". Zobacz teledysk "Między papierkami" z Biszem

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Północ" Agnieszki Twardowskiej, uczestniczki programów telewizyjnych "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz "The Voice Of Poland".

 • Natalia Siwiec jurorką "Bitwy na głosy"?

  ...edycji "Bitwy na głosy" będą prowadzić własne drużyny. Są to Ewa Farna, Beata Kozidrak, Andrzej Piaseczny, Jula, Tomson i Baron z zespołu Afromental, Robert Gawliński i Liber. Najlepsze programy...

Wideo na temat: farna sesja
 • Farna do krytykujących jej wagę: Mam skoczyć z mostu?

  ewa Farna została jurorką nowej edycji "X factora". Podczas sesji promocyjnej do programu opowiedziała, jaką zamierza być jurorką. Odniosła się też do komentarzy na temat swojej wagi, które ostatnio pojawiły się internecie. - "No i co? Mam skakać z mostu? Dla mnie to było zabawne" - przyznaje. Gratulujemy dystansu! (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)