• Informacje na temat:

  farna top trendy

Artykuły na temat: farna top trendy
 • Ewa Farna: "To ja" przedpremierowo

  Nadchodzącą, czwartą już płytę 20-letniej wokalistki zwiastuje singiel "Znak", który Farna wykonała po raz pierwszy na czerwcowym festiwalu Top Trendy. 12 sierpnia swoją premierę w sieci miał(...) w serwisie Tekściory.pl! Zobacz teledyski Ewy Farnej na stronach INTERIA.PL Ewie Farnej grozi operacja Ewa Farna w biegu: Jesteśmy psycholami...

 • Top Trendy, czyli cała sala śpiewa z nami

  Recitale Bajmu i Maryli Rodowicz? Gdzieś już to widziałem... Rzecz o tym, dlaczego pierwszy dzień festiwalu Sopot Top Trendy na kolana nie rzucił.

 • Jula i Mika Urbaniak są trendy

  Jula i Mika Urbaniak to dwie triumfatorki tegorocznego konkursu "trendy" odbywającego się w ramach 10. festiwalu Sopot TOPtrendy 2012.

 • Czesław i Paulla wygrali

  Występy wielkich polskich gwiazd sprzed lat, m.in. Haliny Kunickiej, Haliny Frąckowiak, Ireny Jarockiej, uroczysty występ Ireny Santor z okazji jubileuszu 50-lecia pracy artystycznej oraz plebiscyt "trendy", który wygrała Paulla, odbyły się w sobotni (27 czerwca) wieczór - drugiego dnia sopockiego festiwalu TOPtrendy.

 • Startuje TOPtrendy Festiwal w Sopocie

  Jubileuszowa, dziesiąta edycja Sopot TOPtrendy Festiwal 2012 rozpoczyna się w piątek (25 maja) w hali Ergo Arena na granicy Gdańska i Sopotu. Wystąpią na nim artyści, którzy sprzedali w ubiegłym roku największą liczbę płyt oraz młodzi wykonawcy.

 • Telewizyjne festiwale umierają?

  Festiwal w Sopocie nie żyje. Święto polskiej piosenki, czyli festiwal w Opolu, w stosunku do ubiegłorocznej edycji stracił ponad milion widzów. Hit Festiwal (tym razem zorganizowany w Bydgoszczy) zgromadził przed telewizorami widownię o 900 tys. osób mniejszą, zaś polsatowskie TOPtrendy straciły pół miliona oglądających.

 • Sylwester z transferami. Zakopane, Chorzów, Warszawa, Wrocław, Kraków

  ...w Katowicach. "Myślę, że w porównaniu z konkurencją nasza impreza ma najlepsze gwiazdy. To u nas zaśpiewają czołowi rodzimi artyści, oraz topowi zagraniczni z Alvaro Solerem na czele" - komentuje(...) Lisowska , Mateusz Ziółko , Cleo (nowa trenerka "The Voice Kids" TVP) i Grzegorz Hyży (trener "The Voice of Poland") też wybrali propozycję Polsatu. Poza tym wystąpią Ewa Farna , Michał...