• Informacje na temat:

  farrah fawcett zdjęcia

Artykuły na temat: farrah fawcett zdjęcia
 • Farrah Fawcett i Ryan O'Neal: Smutna love story

  Ona była najpiękniejszym Aniołkiem Charliego, a on amantem wszech czasów. Farrah Fawcett i Ryan O'Neal poznali się na jednym z hollywoodzkich przyjęć. Uczucie spadło na nich jak grom z jasnego nieba.

 • Bardzo drogie zdjęcia Marilyn Monroe

  ...w prowokującej pozie, siateczkowych pończochach i skąpym topie. Licytujący równie wysoko wycenili zdjęcia: Marilyn Monroe z sesji z mandoliną i portret Nellie Nyad w białej woalce. Oba sprzedano za 42 tys. zł. Ceny finalne wylicytowanych prac, wśród których znalazły się fotografie m.in.: Franka Sinatry, Marleny Dietrich, Audrey Hepburn, Grace Kelly, Elizabeth Taylor, Lizy Minnelli, Farrah Fawcett, były 10

 • Niebiański pogrzeb "Aniołka"

  Rodzina i bliscy złożyli hołd aktorce Farrah Fawcett, podczas wzruszającej uroczystości pogrzebowej, upamiętniającej zmarłą niedawno gwiazdę "Aniołków Charliego".

 • Odeszli w tym roku...

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in.: Jan Machulski, Stanisław Różewicz, Zbigniew Zapasiewicz i Marek Walczewski. W czerwcu kinomani na całym świecie przeżywali tragiczną śmierć Farrah Fawcett. We wrześniu pożegnaliśmy z kolei legendę amerykańskiego kina - Patricka Swayze'ego. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Powrót "Aniołków Charliego"

  Trwa realizacja nowej, kinowej wersji "Aniołków Charliego", najpopularniejszego w latach 70. serial u telewizyjnego w USA, który z równym powodzeniem był emitowany przed laty w Polsce. Główne bohaterki filmu to trzy młode, piękne policjantki - w ich role wcieliły się obecnie: Drew Barrymore, Cameron Diaz i Lucy Liu, które zastąpiły poprzednie aniołki: Jaclyn Smith, Kate Jackson i Farrah Fawcett.

 • Kostium kąpielowy w... muzeum

  Czerwony kostium kąpielowy, dzięki któremu Farrah Fawcett stała się ikoną lat 70., trafił do muzeum. Eksponat, będący symbolem zmarłej gwiazdy "Aniołków Charliego", znalazł się w kolekcji Narodowego Muzeum Historii Ameryki Instytutu Smithsona w Waszyngtonie.

 • Paul Walker na rozdaniu Oscarów?

  Czy 40-letni Paul Walker, który w sobotę, 30 listopada, zginął tragicznie w wypadku samochodowym, zostanie uhonorowany podczas gali oscarowej tak, jak Heath Ledger, Brittany Murphy i Whitney Houston czy też pominięty, jak Brad Renfro, George Carlin i Farrah Fawcett?

 • Jeff Goldblum jednak żyje

  ...potwierdziła, byłby kolejną ikoną popkultury, która zmarła w ciągu ostatnich kilkunastu godzin. Przypomnijmy, że dzisiejszej nocy zmarł gwiazdor muzyki pop Michael Jackson i aktorka Farrah Fawcett.

 • Żona Toma Hanksa zaraziła koronawirusem dziennikarza

  ...w trakcie programu omyłkowo poinformował o śmierci aktora Jeffa Goldbluma. Miał on rzekomo umrzeć tego samego dnia (25 czerwca) co Farrah Fawcett i Michael Jackson. "Aktor spadł z klifu podczas kręcenia(...) dziwne uczucie. Czuję się zdrowy na 100%. Nie mam absolutnie żadnych objawów" - napisał Wilkins. Tom Hanks kręcił w Australii zdjęcia do swojego najnowszego filmu, reżyserowanej przez Baza...

 • Christina Aguilera zagra w filmie

  Obok Aguilery w filmie zagrają m.in. Robin Givens, Farrah Fawcett i Melissa Gilbert. Wokalistka, często krytykowana za swój wyzywający image, nie chciała grać "słodkiej" bohaterki, więc twórcy filmu przyznali jej rolę "czarnego charakteru" - młodej intrygantki. Wtajemniczeni twierdzą, że zdjęcia próbne z udziałem Aguilery wypadły bardzo obiecująco. Film powstaje na zamówienie sieci...

Dyskusje na temat: farrah fawcett zdjęcia
 • Re: Farrah Fawcett: Tragiczne życie "aniołka Charliego"

  Eee, przesadzasz, nie tylko cudze. Oczywiście mieliśmy wiele pięknych aktorek. Chodzi raczej o to, że kiedyś one wszystkie były nieporównywalnie ładniejsze od tych dzisiejszych "robionych" na siłę. Również zdjęcia nie były poprawiane, a przynajmniej nie tak "wulgarnie" jak dzisiaj. Niestety, ale pod tymi względami, a także kilkoma innymi były to znacznie lepsze czasy niż obecne.