• Informacje na temat:

  farrah fawcett zdjęcia

Artykuły na temat: farrah fawcett zdjęcia
 • Gwiazdy, które zgasły

  ...niespodziewanie 25 czerwca w Los Angeles, tuż przed swoim wielkim powrotem na scenę. Tego samego dnia odeszła aktorka Farrah Fawcett, zmagająca się od trzech lat z rakiem. Doniesienia, jakoby miał wtedy(...). Przez wiele miesięcy prasa publikowała przerażające zdjęcia wyniszczonego chorobą aktora. Nie poddawał się - niemal do samego końca pracował na planie serialu "The Beast".

 • Niebiański pogrzeb "Aniołka"

  Rodzina i bliscy złożyli hołd aktorce Farrah Fawcett, podczas wzruszającej uroczystości pogrzebowej, upamiętniającej zmarłą niedawno gwiazdę "Aniołków Charliego".

 • Powrót "Aniołków Charliego"

  Trwa realizacja nowej, kinowej wersji "Aniołków Charliego", najpopularniejszego w latach 70. serial u telewizyjnego w USA, który z równym powodzeniem był emitowany przed laty w Polsce. Główne bohaterki filmu to trzy młode, piękne policjantki - w ich role wcieliły się obecnie: Drew Barrymore, Cameron Diaz i Lucy Liu, które zastąpiły poprzednie aniołki: Jaclyn Smith, Kate Jackson i Farrah Fawcett.

 • Odeszli w tym roku...

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in.: Jan Machulski, Stanisław Różewicz, Zbigniew Zapasiewicz i Marek Walczewski. W czerwcu kinomani na całym świecie przeżywali tragiczną śmierć Farrah Fawcett. We wrześniu pożegnaliśmy z kolei legendę amerykańskiego kina - Patricka Swayze'ego. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Bardzo drogie zdjęcia Marilyn Monroe

  237 fotografii autorstwa amerykańskiego fotografa Miltona H. Greene'a zostało zlicytowanych za ponad 2,4 mln złotych w jednym z warszawskich domów aukcyjnych. Najcenniejsze okazało się zdjęcie Marilyn Monroe w sukni baletowej, które sprzedano za 60 tys. złotych.

 • Christina Aguilera zagra w filmie

  Christina Aguilera, wzorem wielu innych gwiazd piosenki, postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie. Wokalistka pojawi się w amerykańskim filmie telewizyjnym, którego scenariusz oparto na powieści Jackie Collins, "Hollywood Wives: The New Generation".

 • Trwa wenecki festiwal filmowy. W piątek wieczorem, 1 września, będzie miała miejsce światowa premiera najnowszego filmu Roberta Altmana "Dr. T and the Women". W kuluarach mówi się, że obraz amerykańskiego reżysera jest jednym z kandydatów do głównej nagrody konkursu.

 • "Wonder Women" i "Aniołki Charliego" atakują

  Producent Leonard Goldberg ( "Sypiając z wrogiem" , "Podwójne zagrożenie" ) ujawnił ostatnio kilka informacji na temat dwóch niecierpliwie oczekiwanych projektów. Jeden z nich to sequel przeboju "Aniołki Charliego" , natomiast drugi - kinowa wersja kultowego serial u lat 70., "Wonder Woman".

Wideo na temat: farrah fawcett zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...

Dyskusje na temat: farrah fawcett zdjęcia
 • Re: Farrah Fawcett: Tragiczne życie "aniołka Charliego"

  Eee, przesadzasz, nie tylko cudze. Oczywiście mieliśmy wiele pięknych aktorek. Chodzi raczej o to, że kiedyś one wszystkie były nieporównywalnie ładniejsze od tych dzisiejszych "robionych" na siłę. Również zdjęcia nie były poprawiane, a przynajmniej nie tak "wulgarnie" jak dzisiaj. Niestety, ale pod tymi względami, a także kilkoma innymi były to znacznie lepsze czasy niż obecne.