• Informacje na temat:

  farrel

Artykuły na temat: farrel
 • Od rozstania Colina Farrella (39 l.) z Alicją Bachledą-Curuś (32 l.) minęło już około pięć lat. Aktorowi przez ten czas nie udało się stworzyć żadnego poważnego związku. Wygląda na to, że teraz znów jest zakochany! Paparazzi przyłapali go ostatnio z nową ukochaną. Póki co jednak nie wiadomo, kim jest następczyni Bachledy.

 • Colin Farrell u twórcy "Kła"

  Colin Farrel zagra główną rolę w filmie "The Lobster". To historia miłosna, której akcja dzieje się w przyszłości. Farrelowi będzie partnerować Rachel Weisz.

 • Mariah Carey ukarana za gwiazdorzenie!

  ...do wskazówek reżysera. Jak to się skończyło? Will Farrel, który zagrał jedną z głównych ról w filmie, zdradził w programie "Late Night With Seth Meyers", że sceny nagrane z Carey do niczego się nie...

 • O przyjaźni 7 psychopatów

  30 listopada do polskich kin trafi czarna komedia Martina McDonagha "7 psychopatów", w której główne role zagrali czołowi amerykańscy aktorzy: Christopher Walken, Colin Farrel, Sam Rockwell, Abbie Cornish, Tom Waits, Woody Harrelson, Olga Kurylenko.

 • Jednym z częstszych problemów samotnych mam jest walka o alimenty z ojcem dziecka. Tym na szczęście nie musi się martwić Alicja Bachleda-Curuś. Collin Farrel co miesiąc przelewa aktorce blisko 100 tysięcy złotych na wychowanie Henry'ego Tadeusza. Gwiazdor, jak tylko może, stara się spędzać z synkiem czas. Jedynie z matką dziecka jakoś nie umie sobie unormować kontaktów, bo wszelkie sprawy omawia...

 • Farrell jest świetnym ojcem

  Alicja Bachleda-Curuś powiedziała magazynowi "in", że jej towarzysz życia, irlandzki aktor Colin Farrel jest bardzo dobrym ojcem. "Colin zmienia pieluszki i siedzi do rana przy swoim synku. Jest bardzo oddany jako ojciec" - podkreśliła.

 • Sekretna premiera filmu Allena

  Sekretna premiera najnowszego filmu Woody'ego Allena "Cassandra's Dream" odbyła się małej miejscowości w Hiszpanii - poinformował dziennik "El Pais".

 • Talent wokalny Iana Astbury'ego, wokalisty angieslkiej grupy The Cult, doceniło już wielu. Do tego grona zaliczają się również Robby Krieger, Ray Manzarek i John Densmore - członkowie legendarnego zespołu The Doors, którzy niedawno zaprosili muzyka do udziału w specjalnym programie o zespole, nagranym dla stacji VH1. Wygląda na to, że na tym jednak ich współpraca się nie skończy.

 • Duff McKagan zadebiutował w Jane's Addiction

  Duff McKagan, basista znany z Guns N' Roses i Velvet Revolver, w środowy wieczór (5 maja) po raz pierwszy zagrał jako członek Jane's Addiction.

 • Jane's Addiction: Koncerty znienacka

  Fani zespołu Jane's Addiction nie znają dnia, ani godziny, kiedy ich ulubiona grupa może dać niespodziewany koncert. Wokalista Perry Farrell wpadł na pomysł organizowania spontanicznych występów, o których informacje otrzymywaliby tylko wtajemniczeni i to dosłownie w ostatniej chwili.

Zdjęcia na temat: farrel
Wideo na temat: farrel
Dyskusje na temat: farrel