• Informacje na temat:

  fasolkach

Artykuły na temat: fasolkach
 • "The Voice Kids": Wnuczka twórcy Fasolek podbiła serce Dawida Kwiatkowskiego

  Dawid Kwiatkowski i Cleo stoczyli zacięty bój o 14-letnią uczestniczkę "The Voice Kids" – Emilię Sentkowską. Jak się okazało, nastolatka ma na swoim koncie występy w grupie Fasolki, a jej dziadkiem jest nie kto inny a twórca kultowego Kulfona.

 • Blog 27 i "Fasolki"

  17 września w Warszawie wystąpi grupa Black Eyed Peas. Przed popularnymi "Fasolkami" wystąpią Sofa i Blog 27.

 • ​Andrzej Marek Grabowski: Co dzisiaj robi Pan Tik-Tak?

  Andrzej Marek Grabowski prowadził legendarny program "Tik-Tak", był współzałożycielem zespołu Fasolki, a także wymyślił telewizyjne postaci, jak Kulfon czy Profesor Ciekawski. Dziś, z dala od telewizji, pisze książki dla dzieci.

 • Owsiak i ogórek

  "Ogórek, ogórek, ogórek, zielony ma garniturek" - to piosenka dziecięcej grupy Fasolki, którą publiczność Przystanków Woodstock śpiewała Jurkowi Owsiakowi. Fragment takiego wykonania możecie zobaczyć w kolejnym odcinku programu "Pol'And'Rock" na stronach INTERIA.PL.

 • Kochanie, powiększyłem festiwal...

  Rekordowo dużo filmów (prawie 350), rekordowa ilość uczestników, także rekordowa ilość zmian w programie. Tegoroczna 10. Letnia Akademia Filmowa mogłaby, niczym rozentuzjazmowane dziewczęta z "Fasolek", zanucić: "A ja rosnę i rosnę. I niedługo przerosnę..." Zwierzyniec?

 • Joanna Jabłczyńska: Stracone dzieciństwo?

  ..., a następnie w programie telewizyjnym "Tik-Tak". W Fasolkach została solistką zespołu. Przez wiele lat prowadziła też program dla dzieci "Teleranek", a później "Przymierzalnię" w młodzieżowej...

 • Dziecięce hity

  "Ja jestem Pan Tik-Tak, a to mój mały świat. Tak, tak, tak - to ja - Tik-Tak, a to mój mały świat". Od tej piosenki zaczynał się jeden z najbardziej lubianych przez dzieci programów.

 • Homer Simpson: Bohater wszech czasów

  Homer Simpson, bohater animowanego serial u "Simpsonowie", został uznany największą telewizyjną osobowością wszech czasów. Plebiscyt przeprowadzono wśród widzów brytyjskiego kanału telewizyjnego Channel 4. W pierwszej dziesiątce znalazło się aż osiem postaci znanych z angielskich programów.

 • Po raz pierwszy musiałam seplenić

  ...mnie bardzo dużego problemu, wręcz mi pomogło, bo byłam w Fasolkach i dzięki temu, że nie wyglądałam na swój wiek, mogłam z nimi występować aż do końca podstawówki. Poza tym kiedyś, gdy nadejdzie moment...

 • Recenzja: ​Holak "Dożyłem 25 lat i nie będę nic zmieniał": 25 lat to chyba jeszcze nie czas na...

  "Dożyłem 25 lat i nie będę nic zmieniał" powtarza jak mantrę Mateusz Holak na swojej nowej płycie, dumny, a może niedowierzający, że udało mu się dociągnąć. Rozumiem, przez te 25 lat wydarzyło się w życiu muzyka wiele. Ale to przecież dopiero początek. Kariera solowa Holaka, której od początku kibicowałam, utkwiła w dość niewygodnym miejscu.

Zdjęcia na temat: fasolkach
Wideo na temat: fasolkach