• Informacje na temat:

  fats domino

Artykuły na temat: fats domino
 • Bob Dylan: Specjalny koncert dla jednego fana

  Jeden ze słynniejszych muzyków na świecie wystąpił przed Fredrikiem Wikingssonem w Philadelipia's Academy of Music.

 • Fats Domino zaginiony i odnaleziony

  Legendarny muzyk r'n'b Fats Domino zaginął wraz ze swoją rodziną w Nowym Orleanie, po tym jak huragan "Katrina" spustoszył to miasto. Na szczęście w poniedziałek wieczorem, 29 sierpnia, Karen Domino White, córka wokalisty, rozpoznała go na zdjęciu na którym ratownicy pomagają wysiąść mu z łódki. Nadal jednak nie informacji o losach żony Domino Rosemary.

 • Robert Plant w hołdzie

  Frontman legendarnej rockowej formacji Led Zeppelin Robert Plant nagrał serię piosenek Fatsa Domino. Plant zamierza pomóc w ten sposób pomóc muzykowi.

 • "Tutaj ja dowodzę"

  Ronnie Wood, urodzony w 1947 roku gitarzysta, basista, perkusista, saksofonista i malarz, karierę rozpoczął od gry w zespole Jeffa Becka, nagrywał z Jerrym Lee Lewisem, Ray'em Charlesem, Fats Domino, Bo Diddley'em i Chuckiem Berrym, ale wszyscy znają go jako gitarzystę The Rolling Stones, zespołu do którego doszedł w 1976 roku. Okazauje się jednak, że gra w największym rockowym zespole świata nie

 • Kolejne gwiazdy dla Nowego Orleanu

  W Stanach Zjednoczonych organizowane są kolejne imprezy, których celem jest pomoc poszkodowanym przez huragan "Katrina". 20 września w Nowym Jorku zostanie zorganizowany koncert pod tytułem "From The Big Apple To The Big Easy", z którego dochody zostaną przekazane ofiarom kataklizmu.

 • Gwiazdy na rocznicę

  Pod koniec października w nowojorskiej Madison Square Garden odbędą się dwa koncerty dla uczczenia 25 rocznicy Rockandrollowego Salonu Sławy.

 • Kid Rock: Teraz muzyka

  "Mam zamiar znów skoncentrować się na tym, co wychodzi mi najlepiej. Czyli na muzyce" - mówi Kid Rock, były już mąż Pameli Anderson, który ostatnio częściej był bohaterem plotka rskich gazet, niż magazynów muzycznych.

 • Lennon raz jeszcze

  Fani Johna Lennona mają powody do zadowolenia. W listopadzie ukaże się album "Acoustic" oraz zremiksowana i zremasterowana wersja słynnego albumu "Rock 'n' Roll", wzbogacona o utwory bonusowe. Obie produkcje nadzorowała Yoko Ono.

 • "Od czasów pierwszej punkowej fali nic się nie zmieniło!"

  Ramones to ikona. Jedna z kilku najważniejszych grup w dziejach. Zespół, który stworzył punk rocka i pokazał, że każdy może grać w kapeli (nawet, jeśli grać nie umie). Chociaż nie każdy może pisać przeboje. A tych - dwuminutowych trzyakordowców - Ramones mają na koncie dziesiątki. Trzydzieści z nich będziemy mogli usłyszeć na tegorocznym Jarocinie w wykonaniu Marky Ramone's Blitzkrieg.

Wideo na temat: fats domino
 • Efekt domina

  Film jest opowieścią o Rafaelu i Nataszy, którzy zaczynają wspólne życie w państwie, które się jeszcze naprawdę nie narodziło. On jest ministrem sportu nieuznawanej republiki Abchazji, ona rosyjską śpiewaczką operową. Dla Rafaela Natasza porzuciła swoją karierę i rodzinę w Rosji. Jednak ich wspólny początek dosyć szybko okazuje się pełną dramatycznych napięć drogą w nieznane. Życie w kraju nieuznawanym praktycznie przez nikogo, naznaczonym wojną domową i całkowicie uzależnionym od kaprysów i...

 • Winx Club - Magiczna przygoda 3D

  Winx powracają w nowym, pełnym przygód, magii i zabawy filmie. Rozpoczęcie nowego roku szkolnego w Szkole Wróżek Alfea zostaje nagle przerwane przez nikczemne Trix, czyli czarownice Icy, Darcy i Stormy. Bez pomocy nieobecnej Bloom, Winx muszą poradzić sobie z problemami, których przysporzyły im Trix rujnując przyjęcie i kradnąc tajemniczy magiczny przedmiot. Tymczasem Bloom jest na Domino, gdzie przeżywa najpiękniejsze chwile swojego życia w roli księżniczki. Jej prawdziwi rodzice w końcu ją...