• Informacje na temat:

  faye dunaway

Artykuły na temat: faye dunaway
 • Słynnej aktorce grozi eksmisja

  Faye Dunaway grozi eksmisja z zajmowanego przez nią luksusowego domu w Nowym Jorku ze względu na zaległości w opłatach za wynajem.

 • Amerykański producent filmowy, szef wytwórni filmowej Paramount Pictures w latach 70., Frank Yablans zmarł w czwartek, 27 grudnia, z przyczyn naturalnych w swoim domu w Los Angeles - poinformował jego syn Eddy. Miał 79 lat.

 • "Chinatown" serialem Netflixa?

  ...oznacza chińską dzielnicę Los Angeles. W rolach głównych wystąpili Jack Nicholson i Faye Dunaway. W filmie zagrał też słynny reżyser John Huston, a sam Polański wcielił się w "człowieka z nożem(...) najlepszych aktorów w wiodącej roli męskiej (Nicholson) i żeńskiej (Dunaway), ale jedynie Robert Towne otrzymał nagrodę za najlepszy scenariusz oryginalny. 

 • Niskobudżetowa Faye Dunaway

  Dwaj debiutujący filmowcy dokonali niemożliwego. Uzyskali zgodę na występ w ich pierwszym obrazie samej Faye Dunaway ( "Chinatown" ).

 • Elizabeth Moss w "The Handmaid's Tale"

  ...roku nakręcono film pełnometrażowy w którym w rolach głównych wystąpili: Natasha Richardson, Faye Dunaway oraz Robert Duvall, Aidan Quinn i Elizabeth McGovern. "Opowieść podręcznej" ("The Handmaid's...

 • Faye Dunaway grozi eksmisja

  Słynnej amerykańskiej aktorce Faye Dunaway grozi eksmisja z zajmowanego przez nią luksusowego domu w Nowym Jorku ze względu na zaległości w opłatach za wynajem.

 • Oscary 2017: Nicole Kidman oklaskiwała zwycięzców. Uwagę przykuł jeden szczegół. To płetwy?

  Tegoroczna gala rozdania Oscarów przejdzie do historii za sprawą niemałego skandalu. Warren Beatty i Faye Dunaway nieprawidłowo odczytali wyniki głosowania i statuetkę za najlepszy film przyznali "La, La, Land" zamiast produkcji "Moonlight". Twórcy musicalu zebrali owacje na stojąco i weszli na scenę w celu odebrania nagrody, a wtedy okazało się, że tym prawdziwym zwycięzcą jest film w reżyserii...

 • Ponadczasowa Faye Dunaway

  Ten przykład wyrafinowania i ponadczasowej elegancji to wcielenie kinowego snu, który festiwal w Cannes chce utrzymać - tak organizatorzy przedstawiają plakat promujący Festiwal Filmowy w Cannes. Jest na nim Faye Dunaway, zdjęcie zostało zrobione 41 lat temu.

 • "Opowieść podręcznej": Pierwszy zwiastun

  ...powieści, w którym w rolach głównych wystąpili: Natasha Richardson, Faye Dunaway oraz Robert Duvall, Aidan Quinn i Elizabeth McGovern. "Opowieść podręcznej" ("The Handmaid's Tale") to antyutopia...

 • Faye Dunaway jako Maria Callas

  Akson Studio zostało koproducentem wysokobudżetowego filmu "Master Class", z laureatką Oscara Faye Dunaway w roli głównej. Film opowiada historię "primadonny stulecia", wybitnej śpiewaczki operowej Marii Callas.

Zdjęcia na temat: faye dunaway
Wideo na temat: faye dunaway