• Informacje na temat:

  fell

Artykuły na temat: fell
 • Eris Is My Homegirl: Zobacz teledysk "The One Who Fell"

  Teledysk "The One Who Fell" zapowiada jesienną trasę koncertową grupy Eris Is My Homegirl.

 • OFF Festival: Mark Fell zamiast Chelsea Wolf

  W sobotę (3 sierpnia) na Scenie Eksperymentalnej pojawi się za to Mark Fell. Mark Fell to wszechstronny brytyjski artysta i myśliciel, aktywny na styku muzyki współczesnej, cyfrowych technologii(...) to instalacja "64 Beautiful Phase Violations", kompozytorski eksperyment w komorze bezechowej. Mark Fell wystąpi w sobotę o godz. 20:45 na Scenie Eksperymentalnej.

 • Ol' Dirty zostaje w Roc-A-Fella

  Menedżer Ol' Dirty Bastarda zdementował pogłoski, jakoby raper miał odejść z Roc-A-Fella Records na rzecz wytwórni Slip-N-Slide z Florydy.

 • Def Jam kupiło Roc-A-Fella

  Island Def Jam, należące do giganta Universal Music, wykupiło pozostałe 50 procent udziałów w Roc-A-Fella Records, stając się tym samym nowym właścicielem tej wytwórni. Wartość transakcji wyniosła 10 milionów dolarów.

 • Moby przeprasza Natalie Portman

  W swoich wspomnieniach "Then It Fell Apart" piosenkarz Moby napisał, że spotykał się z Natalie Portman, gdy ta miała 20 lat. Aktorka kategorycznie zaprzeczyła i przedstawiła swoją opinię na temat jej znajomości z muzykiem.

 • Adele w hołdzie ofiarom ataków w Brukseli

  Podczas koncertu w Londynie Adele oddała hołd ofiarom ataków w Brukseli, do których doszło we wtorek (22 marca). Brytyjska wokalistka zadedykowała wszystkim dotkniętym tragedią swój utwór "Make You Fell My Love".

 • Natalia Safran w hołdzie Paulowi Walkerowi (teledysk "All I Feel Is You")

  Do sieci trafił teledysk "All I Fell Is You" polskiej wokalistki Natalii Safran, promujący film "Hours" w którym główną rolę zagrał zmarły w wypadku samochodowym Paul Walker.

 • Natalia Safran w hołdzie Paulowi Walkerowi (teledysk "All I Feel Is You")

  Do sieci trafił teledysk "All I Fell Is You" polskiej wokalistki Natalii Safran, promujący film "Hours" w którym główną rolę zagrał zmarły w wypadku samochodowym Paul Walker.

 • Queens: Kolorowo i egzotycznie

  ..."I Fell In Love" to tytuł piosenki zespołu Queens, która zakwalifikowana została do finałów polskich eliminacji Konkursu Piosenki Eurowizja Ateny 2006. O kompozycji i szansach zespołu na awans Agnieszka Maksyjan, wokalistka Queens, opowiedziała w rozmowie z INTERIA.PL. Na naszych stronach możecie również obejrzeć eurowizyjny klip "I Fell In Love"

 • Zobacz gwiazdę z internetu!

  Pod koniec sierpnia ukaże się debiutancka płyta odkrytej w internecie nowej gwiazdy pop, Che'Nelle. Wyłącznie na stronach INTERIA.PL możecie oglądać pierwszy klip z tego albumu, "I Fell In Love With The DJ" !

Zdjęcia na temat: fell
Dyskusje na temat: fell