• Informacje na temat:

  festiwal gwiazd plaża

Artykuły na temat: festiwal gwiazd plaża
 • W Międzyzdrojach gwiazdy na wyciągnięcie ręki

  W Międzyzdrojach rozpoczął się 5 lipca XXII Festiwal Gwiazd. Pod festiwalowym hotelem już zbierają się miłośnicy talentu artystów.

 • Festiwal Gwiazd w Gdańsku

  Happening "UFO 2008" amerykańskiego artysty Petera Coffina oraz odsłonięcie rzeźby "Dwaj ludzie z szafą", upamiętniającej etiudę Romana Polańskiego z udziałem reżysera - to atrakcje Festiwalu Gwiazd, który odbędzie się w Gdańsku w pierwszych dniach lipca.

 • Audioriver: Znamy polskie gwiazdy

  Niemal dokładnie za miesiąc płocka plaża i Stare Miasto zmienią się nie do poznania, kiedy to tysiące fanów muzyki elektronicznej i niezależnej sztuki zjadą się tłumnie na 4. edycję Audioriver.

 • Wybitni goście na 11. Festiwalu Gwiazd w Gdańsku

  Reżyserzy Peter Greenaway ( "8 i 1/2 Kobiety" ) i Volker Schloendorff ( "Dziewiąty dzień" ) "odcisną" swoje dłonie na Bursztynowej Promenadzie Gwiazd podczas 11. Festiwalu Gwiazd, który rozpocznie się w Gdańsku w sobotę, 1 lipca. Impreza potrwa pięć dni.

 • Dreamstate Europe 2020 w Gliwicach: Poznajcie nowe gwiazdy psy-trance

  Organizatorzy drugiej polskiej odsłony Dreamstate Europe - jednego z największych trance'owych festiwali na świecie - ogłosili kolejnych wykonawców. Tym razem do składu imprezy (18 kwietnia 2020 r. w Arenie Gliwice) dołączyły gwiazdy nurtu psy-trance.

 • Wenecja 2017: Lido w świetle gwiazd

  Przez kilka wrześniowych dni plaże Lido muszą konkurować z czerwonym dywanem. 30 sierpnia rozpoczął się 74. Festiwal Filmowy w Wenecji 2017. Do miasta już przybyli Matt Damon, Kristen Wiig i przewodnicząca jury Annette Bening.

 • Spotkania gwiazd w Międzyzdrojach

  Większość z około 200 artystów, zaproszonych na VI Wakacyjny Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach, pojawiła się w poniedziałek, 2 lipca, w kurorcie. Są wśród nich znani aktorzy, plastycy, muzycy. We wtorek, 3 lipca, czeka wszystkich kulminacyjne wydarzenie - na Promenadzie Gwiazd odlewy odcisków swych dłoni pozostawią kolejni artyści. Tym razem zaszczytu tego dostąpią: Alina Janowska, Olga Lipińska...

 • Startuje 30. Warszawski Festiwal Filmowy

  Ok. 200 twórców kina i aktorów z ponad 50 krajów weźmie udział w 30. edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Impreza rozpocznie się w piątek, 10 października, i potrwa 10 dni. Polskę reprezentować będą, pokazując swoje nowe filmy, m.in. Krzysztof Zanussi i Jan Jakub Kolski.

 • Gwiazdy o Cannes

  Premierą dokumentu "Bienvenue a Cannes" TCM pragnie uczcić 60. rocznicę tego prestiżowego festiwalu filmowego.

 • Międzyzdroje: Co z Aleją Gwiazd?

  Nie będzie nowej Alei Gwiazd w Międzyzdrojach przed tegorocznym Wakacyjnym Festiwalem Gwiazd. Przebudowę wstrzymali miejscy radni obawiając się, że miasto mogłoby nie zdążyć z zakończeniem inwestycji przed rozpoczęciem wakacji. Festiwal jednak się odbędzie, a jedną z pierwszych zaproszonych gwiazd jest Małgorzata Kożuchowska.