• Informacje na temat:

  festiwal majtek

Artykuły na temat: festiwal majtek
 • Czy to są jeszcze majtki?

  Na festiwal w Cannes zjeżdżają nie tylko artyści, twórcy filmowi, ale i cała masa celebrytów, którzy mają nadzieję, że w europejskiej stolicy kina zostaną dostrzeżeni. Wczoraj pokazywaliśmy wam rosyjską modelkę Nadię Volianową, która postanowiła zabłysnąć, prężąc się przed fotoreporterami w śmiałym stroju kąpielowym. Teraz w agencjach pojawiły się zdjęcia nieznanej modelki zrobione przez...

 • Maika Monroe: 21-latka z Kalifornii

  Ma charyzmę Jamie Lee Curtis i dziewczęcy urok Gwen Stefani. Maika Monroe - 21-latka ze słonecznej Kalifornii - to jedno z największych odkryć aktorskich ostatnich lat. Jej talent przetestowali już Sofia Coppola, Jason Reitman i Adam Wingard. Polska publiczność pozna go szerzej dzięki horrorowi "Coś za mną chodzi" (w kinach od 13 marca).

 • Urbański przyłapany z młodą aktorką serialu TVP! Dlaczego pokazała majtki?

  Hubert Urbański (52 l.) w minionym tygodniu przebywał w Krakowie, gdzie odbywał się festiwal filmowy. Gwiazdor TVN miło spędzał czas nie tylko w salach kinowych. Paparazzi zrobili mu zdjęcia, jak umila sobie wieczór w towarzystwie niejakiej Marty Ścisłowicz. To 34-letnia aktorka, która zagrała m.in. w serialu TVP "Blondynka". Kobieta bawiła się przednio. Popijała napój z wielkiej butelki...

 • W piątek 19, stycznia, policja brazylijska aresztowała w na krótko Nicka Olivierego, wokalistę grupy Queens Of The Stone Age, za wyjście nago na scenę podczas koncertu w ramach festiwalu "Rock In Rio", który odbywał się w Rio de Janeiro.

 • ...jednej z sesji fotograficznych odsłoniła jednak nieco za dużo... Natalia Nykiel była jedną z gwiazd drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal. Wokalistka, znana z przeboju "Bądź duży", zaprezentowała...

 • Longoria "nigdy nie nosi bielizny"?

  Eva Longoria została niekwestionowaną gwiazdą czerwonego dywanu podczas tegorocznego festiwalu w Cannes po tym, jak w trakcie wchodzenia po schodach Pałacu Festiwalowego okazało się, że aktorka... nie ma majtek.

 • Pohoda: Jak przeżyć muzyczny festiwal z dzieckiem?

  Słowacki festiwal Pohoda świętował w tym roku pełnoletność. Gwiazdami 18. edycji imprezy, która w dniach 10-13 lipca odbyła się na lotnisku w Trenczynie, były "legendy": Kraftwerk , Suede oraz The Afghan Whigs. Muzycznych festiwali nie ocenia się jednak zazwyczaj w kontekście znanych headlinerów, tylko przez pryzmat osobistych odkryć. Słyszeliście kiedykolwiek o hiszpańskiej kapeli Seward lub

 • Open'er: Muzyka i wybory

  W ostatni dzień Open'er Festival 2010 liczyła się nie tylko muzyka, ale i polityka. W niedzielę (4 lipca) odbyła się bowiem II tura wyborów prezydenckich i sprzeczne doniesienia o wynikach sondażowych niejednego wytrąciły z rytmu. Ale ostatecznie zwyciężyła muzyka - The Dead Weather, Nas i Damian Marley, The Hives, Archive i wreszcie Fatboy Slim.

 • Filmowiec to też zawód

  Na Starym Rynku w Płocku rozpoczął się w piątek II Międzynarodowy Festiwal Zawodów Filmowych Cinemagic.pl. W specjalnym festiwalowym studiu o swojej pracy w filmach opowiadali m.in. pomysłodawca festiwalu, kaskader Krzysztof Fus, aktorzy Zofia Merle i Jan Nowicki oraz dokumentaliści Dariusz Kuc i Michał Bukojemski.

 • "Buntownicy przeciw systemowi"

  O ukraińskiej grupie Haydamaky zrobiło się głośniej w naszym kraju dzięki wspólnej płycie z zespołem Voo Voo wydanej w czerwcu 2009 roku. Wcześniej na naszym rynku ukazała się płyta "Kobzar" z gościnnym udziałem m.in. Grabaża (Pidżama Porno, Strachy Na Lachy) czy wokalistów Vavamuffin.