• Informacje na temat:

  festiwal organizowany

Artykuły na temat: festiwal organizowany
 • YouTube organizuje wirtualny festiwal filmowy

  YouTube organizuje wirtualny festiwal filmowy We Are One: A Global Film Festival, który odbędzie się w dniach 29 maja - 7 czerwca 2020.

 • Roger Corman organizuje pierwszy festiwal filmów o kwarantannie

  Roger Corman to ikona kina. Producent niskobudżetowych filmów, które przeszły do historii kinematografii, teraz wpadł na kolejny pomysł. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o zamiarze zorganizowania pierwszego - i ma nadzieję, że ostatniego - festiwalu filmów o kwarantannie. Wziąć w nim udział może każdy.

 • Kiedy będzie można organizować koncerty? Doradca WHO komentuje

  ...  Glastonbury  - jednego z największych festiwali na świecie. Przełożono również galę wprowadzenia nowych gwiazd do  Rockandrollowego Salonu Sław , która miała się pierwotnie odbyć 2 maja. W Polsce zmieniono datę m.in. festiwalu  Enea Spring Break . Siódma edycja największego polskiego festiwalu showcase'owego miała odbyć się w dniach 23-25 kwietnia 2020 roku. Nowa data wydarzenia została ustalona na 10-12

 • "Człowiek w Zagrożeniu", czyli kto? Łódzki festiwal już po raz 29. w Muzeum Kinematografii

  Festiwal Mediów Człowiek w Zagrożeniu - organizowany od 1990 roku - jest jedynym łódzkim festiwalem filmowym, na który wstęp jest bezpłatny. Festiwal rozpocznie się 19 listopada 2019 roku i potrwa pięć dni.

 • W Hollywood trwa Festiwal Filmów Polskich

  Pokazem filmu "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" w legendarnym kinie The Egyptian w Hollywood, stolicy amerykańskiego filmu, rozpoczął się Festiwal Filmów Polskich. Impreza w tym roku odbywa się po raz 19.

 • Rusza festiwal Interscenario

  W czwartek, 21 października, rozpoczyna się we Wrocławiu IV Międzynarodowy Festiwal Scenarzystów Interscenario. To największa impreza promująca rolę scenariusza w produkcji filmowej.

 • Cieszanów Rock Festiwal 2020 nie składa broni: Alestorm, Włochaty i Farben Lehre wśród gwiazd

  .... Cieszanów Rock Festiwal to także coroczny Przegląd Zespołów organizowany z myślą o promocji młodych kapel. Nabór do przeglądu trwa do 31 marca.(...) fanów organizatorzy Cieszanów Rock Festiwal i ogłaszają kolejne zespoły na ten rok. Dotychczas ogłoszeni wykonawcy to Me And That Man (zespół Nergala z Behemoth ), Batushka, Psy Wojny, Cela Nr...

 • ​NEIFF: Festiwal filmów ekologicznych w Krakowie

  Pierwsza edycja międzynarodowego festiwalu filmów ekologicznych NEIFF - New Earth International Film Festival rozpocznie się 15 października w Krakowie. Widzowie obejrzą prawie 80 filmów o tematyce ekologicznej.

 • Robert De Niro organizuje festiwal

  Kilka dni temu amerykański aktor Robert De Niro ( "Rozgrywka" ) ogłosił, że w Tribeca, niedaleko nowojorskiego Manhattanu, w pobliżu miejsca gdzie stały zniszczone 11 września wieże World Trade Center, zamierza zorganizować festiwal filmowy. Impreza odbędzie się w przyszłym roku, w dniach 1-5 maja.

 • Sopot: Wojna festiwali

  W tym roku w Sopocie, w niewielkim odstępie czasu, odbędą się aż dwa duże festiwale. Jako pierwszy, w piątek, 19 sierpnia, rozpocznie się Festiwal Jedynki, przygotowany przez TVP. Z kolei w dniach 2-4 września odbędzie się Sopot Festival, po raz pierwszy organizowany przez stację TVN. Obie telewizje próbują się prześcignąć w pomysłach, które mają przyciągnąć przed ekrany widzów.

Zdjęcia na temat: festiwal organizowany
Wideo na temat: festiwal organizowany