• Informacje na temat:

  fidusiewicz

Artykuły na temat: fidusiewicz
 • ​Adam Fidusiewicz: Lubię eksperymentować

  Adam Fidusiewicz przyznaje, że spontaniczna gra aktorska sprawia mu ogromną przyjemność, dlatego też postawił na teatr improwizowany. Wraz z grupą Hercklekoty, która jest projektem uczniów Szkoły Impro, występuje na różnych warszawskich scenach. Zdaniem Fidusiewicza improwizacja to niezwykle wciągająca, ale też trudna sztuka aktorska.

 • Adam Fidusiewicz: Mam zaszczyt przedstawić

  Adam Fidusiewicz samodzielnie prowadzi konto na Instagramie i jak twierdzi, wkłada w to dużo serca. Nie chce pokazywać wyłącznie siebie, woli bowiem przekierować uwagę internautów na innych ludzi lub ciekawe przedmioty. Uważa, że taki sposób autoprezentacji to efekt coraz lepiej poznawanej sztuki improwizacji w teatrze.

 • Adam Fidusiewicz: Praca jest moim życiem

  Nieprzewidywalny Maks z serialu "Na Wspólnej", twardy "Wilk" z "Czasu honoru – Powstanie" i zarozumiały Hans z "Bodo". - Każda rola to przygoda - mówi Adam Fidusiewicz.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5" : Fidusiewicz zwycięzcą

  W siódmym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5" najlepszy okazał się Adam Fidusiewicz. W sobotę, 23 kwietnia, aktor wystąpił na scenie jako The Mad Stuntman, wokalista amerykańskiego duetu wykonującego muzykę house, Reel 2 Real.

 • Adam Fidusiewicz: Będzie się działo

  Adam Fidusiewicz wyznaje, że praca jest dla niego wypoczynkiem. Młody aktor opowiada, o nowych odcinkach seriali "Na wspólnej" i "Czas honoru", w których już niebawem będzie można go zobaczyć.

 • Adam Fidusiewicz: W kręgu historii

  Jak sam przyznaje, najważniejszą rolą jest dla niego "Wilk" z "Czasu honoru". Dla Adama Fidusiewicza była to okazja do złożenia hołdu dziadkowi Stefanowi, który przed laty walczył i poświęcił życie w Powstaniu Warszawskim.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Kim będzie Adam Fidusiewicz?

  Repertuar pierwszego odcinka "Twoja twarz brzmi znajomo" owiany jest tajemnicą, ale wiadomo, że nie zabraknie disco polo. Ujawniono, w kogo wcieli się Adam Fidusiewicz. Na scenie Adam pojawi się(...) czuje we mnie piniądz" obejrzało już prawie 32 miliony osób. Czy taką samą popularnością będzie cieszyło się wykonanie Adama Fidusiewicza? Czy jego wykonanie stanie się nowym hitem internetu? Łobuzy...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Adam Fidusiewicz śpiewa disco polo

  Repertuar pierwszego odcinka "Twoja twarz brzmi znajomo" owiany jest tajemnicą, ale wiadomo, że nie zabraknie disco polo. Ujawniono, w kogo wcieli się Adam Fidusiewicz . Na scenie aktor pojawi się(...) marca, w Polsacie. Zobaczcie fragment występu Adama Fidusiewicza!

 • Adam Fidusiewicz: Co robi dzisiaj bohater "W pustyni i w puszczy"?

  Jako 16-latek wcielił się w Stasia w filmie "W pustyni i w puszczy". Teraz Adam Fidusiewicz gra w dwóch "warszawskich" serialach - "Na Wspólnej" i "Czasie honoru. Powstanie". Prowadzi bloga. Lubi sprawiać innym radość.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dołącza do akcji #zostańwdomu

  ..., Ewelina Lisowska, Marek Kaliszuk, Filip Lato, Staszek Karpiel-Bułecka, Kasia Ptasińska, Jeremi Sikorski, Marcel Sabat, Adam Fidusiewicz.

Zdjęcia na temat: fidusiewicz
Wideo na temat: fidusiewicz
 • ​Adam Fidusiewicz: Lubię eksperymentować

  Adam Fidusiewicz przyznaje, że spontaniczna gra aktorska sprawia mu ogromną przyjemność, dlatego też postawił na teatr improwizowany. Zdaniem artysty improwizacja to niezwykle wciągająca, ale też trudna sztuka aktorska.

 • Adam Fidusiewicz: Mam zaszczyt przedstawić

  Adam Fidusiewicz samodzielnie prowadzi konto na Instagramie i jak twierdzi, wkłada w to dużo serca. Nie chce pokazywać wyłącznie siebie, woli bowiem przekierować uwagę internautów na innych ludzi lub ciekawe przedmioty.

 • Adam Fidusiewicz został gwiazdą disco polo?!

  Adam Fidusiewicz (31 l.) to kolejny gwiazdor, który zdecydował się na udział w najnowszej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W pierwszym odcinku aktor znany głównie z "Na Wspólnej" wcieli się w wokalistę zespołu Łobuzy. Fidusiewicz zaśpiewa hit disco polo pt. "Ona czuje we mnie piniądz"!

Dyskusje na temat: fidusiewicz