• Informacje na temat:

  fighter

Artykuły na temat: fighter
 • Uroczysta premiera "Fightera"

  Plejada gwiazd na premierze "Fightera". Najbardziej waleczny film tego lata w kinach już od piątku, 19 lipca.

 • "Fighter": Pojedynek sezonu

  Liczy się tylko to, że jesteś lepszy, niż byłeś. Piotr Stramowski i Mikołaj Roznerski przed najważniejszym pojedynkiem sezonu. Film "Fighter" w kinach od 19 lipca...

 • Zakończono zdjęcia do filmu "Fighter"

  Piotr Stramowski kontra Mikołaj Roznerski w bokserskiej walce sezonu! Kto wygra? Kto zada mocniejszy cios? Fighter" - wielkie starcie o miłość i mistrzowski pas w kinach od 19 lipca.

 • Konrad Maximilian: "Fighter" nie jest filmem o biciu się

  ...- Polski widz jest gotowy na dobre kino gatunkowe - przekonuje reżyser. To z tego względu powstają takie filmy jak "Underdog", "Fighter" i produkcje Patryka Vegi. Konrad Maximilian zaznacza też, że jego debiutancki film jest nie tylko opowieścią o przemocy w ringu, ale też o dojrzewaniu człowieka, który chce naprawić błędy z przeszłości.

 • Powstanie sequel "Fightera"?

  Gwiazdy przechadzające się po czerwonym dywanie podczas oscarowej gali często zdradzają przed kamerami swoje sekrety. Mark Wahlberg powiedział dziennikarzom, że planuje realizację sequelu filmu "Fighter".

 • Piotr Stramowski o filmie "Fighter": Byliśmy jak w transie

  ..."Tomek wali w ryj, zamiast pokazać, co czuje" - mówi Piotr Stramowski o bohaterze, którego gra w filmie "Fighter". Produkcja zadebiutuje na ekranach polskich kin w najbliższy piątek, 19 lipca.

 • Piotr Adamczyk: Jestem fighterem

  ...? - Dowiedziałem się, że mam charakter fightera. Nie odpuszczam na ostrych treningach i jestem z tego dumny. Ta wielka niewiadoma, jak dużym wyzwaniem jest siedem godzin ciągłego wysiłku podczas startu...

 • Mikołaj Roznerski: Widzowie cenią prawdę

  Już trzeci raz Czytelnicy zdecydowali, że Telekamera "Tele Tygodnia" dla najlepszego aktora powędruje w jego ręce. Prywatnie skromny, na ekranie bywa amantem, łamaczem kobiecych serc, ale i księdzem. Mikołaj Roznerski znany jest nie tylko z serialowych ról, ma również na koncie kreacje w takich filmach kinowych, jak "Fighter", "Jak poślubić milionera?", "Narzeczony na niby", "Pech to nie grzech...

 • Katarzyna Maciąg: Są trudniejsze zawody niż aktorstwo

  Zawsze wolę myśleć, że dam radę - mówi Katarzyna Maciąg. Gwiazda filmu "Fighter" przyznaje, że w aktorstwie mężczyźni wciąż mają większe możliwości, choćby ze względu na znaczniejszą ilość ciekawych ról. Nigdy nie lubiła jednak myśleć, że jako kobieta jest na gorszej pozycji.

 • "Big Brother": Igor i Angelika pozują na ściance

  Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska poznali się i bardzo zbliżyli do siebie w programie "Big Brother". Reality show się skończyło, a oni nadal spędzają czas w swoim towarzystwie. Nie ukrywają, że są parą i chcieliby stworzyć poważny związek. Spędzają ze sobą mnóstwo czasu, również bywając na salonach. Ostatnio pojawili się razem na premierze filmu "Fighter".

Zdjęcia na temat: fighter
Dyskusje na temat: fighter