• Informacje na temat:

  figura jennifer hudson

Artykuły na temat: figura jennifer hudson
 • Schudła 27 kg, chce się pochwalić

  Piosenkarka i aktorka Jennifer Hudson jest niezwykle podekscytowana swoim powrotem na scenę i wydaniem nowego albumu, ponieważ nie może doczekać się pokazania fanom jej nowej szczupłej sylwetki.

 • Seksowna Jennifer Hudson (klip "I Can't Describe")

  Do sieci trafił najnowszy teledysk amerykańskiej piosenkarki Jennifer Hudson. Wokalistka z dumą prezentuje w klipie szczupłą sylwetkę.

 • Uzależniła się od... zakupów

  Jennifer Hudson przyznała, że od czasu gdy znacznie schudła, uzależniła się od zakupów. Aktorka uwielbia bowiem podkreślać swoje nowe kształty modnymi kreacjami.

 • Oscary rozdane!

  Oscarowe emocje już za nami. Największym tegorocznym triumfatorem jest Martin Scorsese. Po wielu latach i siedmiu nominacjach do nagród Akademii, twórca otrzymał nareszcie statuetkę za reżyserię filmu "Infiltracja" .

Wideo na temat: figura jennifer hudson
 • Weekend z królem

  Niezwykły romans za kulisami wydarzeń, które zmieniły bieg drugiej wojny światowej. Pełna subtelnego dowcipu historia miłosna Daisy (Laura Linney), dalekiej kuzynki Franklina Delano Roosevelta (Bill Murray), której skrywana zażyłość z prezydentem wychodzi na jaw w trakcie pierwszej w amerykańskiej historii wizyty brytyjskiego monarchy Jerzego VI (Samuel West) i królowej Elżbiety (Olivia Coleman), wcześniej błyskotliwie sportretowanych przez Colina Firtha i Helenę Bonham Carter w oscarowej...

 • Kung Fu Panda 2

  Kolejne przygody uwielbianego przez wszystkich Pandy Po; tym razem w technice 3D. Po żyje teraz jako Smoczy Wojownik chroniąc Dolinę Spokoju razem z mistrzami -Tygrysicą, Żurawiem, Żmiją, Modliszką i Małpą. Jednak życie Po jest zagrożone przez straszną niezwykłą siłę pewnego czarnego charakteru, który planuje użyć niezwykłą broń, aby podbić Chiny i zniszczyć kung fu. Teraz wszystko zależy od Po i jego przyjaciół. Muszą przemierzyć Chiny i stanąć twarzą w twarz z nowym niebezpieczeństwem i...

 • Babadook

  Amelia zmaga się z nieprzewidywalnym zachowaniem syna, który twierdzi, że w domu czyha potwór.