• Informacje na temat:

  figura katarzyna teatr

Artykuły na temat: figura katarzyna teatr
 • Katarzyna Figura: Wybuchowy start!

  Jak swoje początki wspomina Katarzyna Figura? Dlaczego okrzyknięto ją polską Marilyn Monroe? Co było jej przekleństwem? Aktorka szczerze o przełomie lat 80. i 90., swoim życiu i karierze opowiada w książce "Kobiety przełomu".

 • Katarzyna Figura na 36. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej

  We Wrocławiu trwa 36. Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Na finał organizatorzy przygotowali koncert "Proszę państwa, będzie wojna!" w reżyserii Moniki Strzępki. Podczas tego wieczoru na scenie pojawi się Katarzyna Figura, która zaśpiewa po niemiecku piosenkę z repertuaru Marleny Dietrich.

 • Katarzyna Figura: Kolega z branży wyciągnął do niej pomocną dłoń!

  Aktorka ma w swoim dorobku udział w kilkudziesięciu filmach. Grywała także w serialach. Nieobcy jest jej oczywiście również teatr. W ostatnim czasie próżno jednak szukać informacji o udziale(...) kosztuje ją to wiele nerwów. W końcu jednak, jak donosi "Fakt", postanowiła wziąć się w garść i wróciła do pracy! Pomocną dłoń wyciągnął do niej Tomasz Karolak, który zatrudnił ją w swoim teatrze...

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniają znani jurorzy. Show zadebiutuje na antenie już wiosną.

 • Katarzyna Figura: Teraz wie, co się liczy

  Od kilku lat jej talent podziwiają głównie widzowie teatru w Gdańsku, rzadko pojawia się na oficjalnych imprezach. - Przede wszystkim jestem matką. Dzieci są dla mnie najważniejsze, staram się poświęcić im jak najwięcej czasu i atencji - tłumaczy Katarzyna Figura (57). Szczęście 18-letniej Koko i Kaszmir (15 l.) jest dla niej priorytetem. Gdy kilka lat temu młodsza pociecha napomknęła, by...

 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Byli razem siedem lat. Dopiero kilka lat po rozwodzie aktorka opowiedziała, dlaczego rozpadło się jej trzecie małżeństwo.

 • Katarzyna Figura: Nie widać końca jej dramatu!

  Odkąd pięć lat temu opowiedziała, że jest ofiarą przemocy domowej, w jej życiu zaczęła się prawdziwa rewolucja.Katarzyna Figura wystąpiła o rozwód, a wtedy mąż wniósł przeciwko niej pozew(...) coraz więcej. Katarzyna Figura nie tylko bierze udział w kolejnych rozprawach przed warszawskim sądem, ale postanowiła również uporządkować wiele ważnych spraw. Niedawno pozbyła się wszystkich...

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • Katarzyna Figura uwierzyła, że najlepsze wciąż przed nią

  Dawno nie była w tak dobrej formie! Katarzyna Figura (55 l.), uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii, pojawiła się na bankiecie z okazji premiery sztuki "Bella Figura", która odbyła się 1 marca w gdańskim Teatrze Wybrzeże. Przyjmując gratulacje od kolegów, nie raz usłyszała: "Jak to dobrze, że się tu przeprowadziłaś! Spójrz, jak przez te cztery lata zmieniło się twoje życie. I ty sama...

 • Katarzyna Figura jako Kalina Jędrusik

  28 czerwca na deskach Teatru Polonia Krystyny Jandy odbędzie się premiera monodramu poświęconego Kalinie Jędrusik. W postać legendarnej i tajemniczej postaci polskiej kultury wcieli się Katarzyna Figura.

Zdjęcia na temat: figura katarzyna teatr