• Informacje na temat:

  figura katarzyna z mężem

Artykuły na temat: figura katarzyna z mężem
 • Katarzyna Figura znów jest szczęśliwa!

  Po burzy zawsze wychodzi słońce. Przekonała się o tym niedawno Katarzyna Figura (58 l.), której znów się wiedzie zawodowo. Co ciekawe, zawdzięcza to... znanej piosenkarce!

 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Byli razem siedem lat. Dopiero kilka lat po rozwodzie aktorka opowiedziała, dlaczego rozpadło się jej trzecie małżeństwo.

 • Katarzyna Figura przechodzi przez piekło! Jest wykończona

  Katarzyna Figura (57 l.) powoli traci nadzieję na to, że uda się jej rozwieść z mężem. Kai Schoenhals (53 l.) nie stawia się bowiem na rozprawach rozwodowych, co znacznie utrudnia całą procedurę. Pojawiło się jednak światełko w tunelu i niewielka nadzieja na to, że już w przyszłym roku Katarzyna Figura uwolni się od męża.

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • Katarzyna Figura ma już tego dosyć! Sprawa ciągnie się latami

  Katarzyna Figura miała nadzieję, że jej koszmar w końcu stanie się tylko przykrym wspomnieniem. Ostateczna sprawa rozwodowa miała odbyć się w kwietniu 2020 roku. Lecz nawet do niej nie doszło...

 • Figura z mężem w sądzie

  Katarzynę Figurę czeka w najbliższym czasie wiele wizyt w sądzie. Dlaczego?

 • Katarzyna Figura i Waldemar Błaszczyk: Co ich łączyło?

  ...w rzeczywistość - opowiadał znajomy aktora, dodając: "Oboje się zapomnieli, ale przecież mieli do tego prawo jako wolni ludzie". To fakt. Figura w tamtym czasie rozwiodła się już z pierwszym mężem(...). - Zawsze mnie irytowało przyczepianie etykiet. Czy ja jestem jakimś słoikiem z dżemem, czy raczej z musztardą? - pytała otwarcie Figura, którą zaszufladkowano jako symbol seksu. Niestety, nie mogła się...

 • K. Figura urodziła córeczkę!

  Katarzyna Figura (43 l.) urodziła córeczkę i już po raz trzeci została mamą! Dziewczynka, która przyszła na świat w sobotę wieczorem, 12 lutego, ważyła po urodzeniu 3650 gramów i mierzyła 52 cm.

 • Katarzyna Figura zamyka trudny okres w życiu. To dla niej bardzo bolesne!

  Katarzyna Figura (58 l.) postanowiła zostawić przeszłość za sobą i sprzedać lub rozdać rzeczy, którymi otaczała się w domu na Saskiej Kępie w Warszawie. To tam mieszkała z mężem, z którego ręki doznała wiele cierpienia.

 • Stenka i Figura w nowym serialu TVP

  Ruszają zdjęcia do nowego serial u TVP "Piątek", który - jako jeden z sześciu - wygrał w ubiegłym roku konkurs na serial i telenowelę, ogłoszony przez Telewizję Polską S.A. W tej wielowątkowej, zapowiadanej jako "altmanowska" produkcji, wystąpią m.in. Danuta Stenka ( "Nigdy w życiu!" ), Katarzyna Figura ( "Ubu Król" ) i Rafał Królikowski ( "Ciało" ).

Zdjęcia na temat: figura katarzyna z mężem
Dyskusje na temat: figura katarzyna z mężem
 • Re: Gwiazdy, które wyłożyły się... na gastronomii!

  "Katarzyna Figura już wiele lat przed wejściem w spółkę z Borysem Szycem miała chrapkę na zostanie restauratorką. Razem z mężem zamierzała wręcz stworzyć w Warszawie imperium gastronomiczne. Jej(...) namiętności”, nie przypadły do gustu warszawiakom. " Chętniej poszedłbym do baru mlecznego na Targowej na "ruskie" niż na "łoże miłości" w "Sense"... Figura na serio powinna sie leczyc.