• Informacje na temat:

  figura klaudia

Artykuły na temat: figura klaudia
 • Klaudia El Dursi nago w wannie. Co za figura!

  Klaudia El Dursi (31 l.) na swoim Instagramie poinformowała, że wraca do Polski. Przy okazji prowadząca „Hotel Paradise” pokazała odważne zdjęcie topless, którym żegna się z rajską wyspą. „Jest ogień” – piszą internauci.

 • Klaudia Halejcio: Uczyła tańczyć Wieczorka

  W sobotę Klaudia Halejcio, uczestniczka "Tańca z gwiazdami", ćwiczyła z pasją kolejne figury tanecznie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby w ramionach trzymał ją partner z parkietu Tomasz Barański.

 • Zaskakujące, jak wyglądała kiedyś Klaudia El Dursi! Hit

  Klaudia El Dursi zdobyła popularność dzięki udziałowi w "Top Model" i zyskała tym samym sympatię widzów. Dziś jej instagramowy profil śledzi ponad 400 tysięcy osób.  Władzie stacji dostrzegły(...) opublikowane przez koleżankę Klaudii zdjęcie sprzed ośmiu lat. Celebrytka ma na nim blond włosy, a jej figura zdaje się nieco pełniejsza.  Również styl ubierania znacznie różni się od tego, który od...

 • Niespodzianka w "Tańcu z gwiazdami"! Halejcio zabraknie w półfinale

  Klaudia Halejcio i Tomasz Barański odpadli z "Tańca z gwiazdami". Piątkowy odcinek show Polsatu obfitował w nieoczekiwane zwroty akcji: faworyt Dawid Kwiatkowski rozczarował w tangu, zaś Klaudia Halejcio, której zabraknie w półfinale, zatańczyła najlepszy taniec wieczoru!

 • Klaudia Halejcio pokazała zgrabne pośladki! Komentujący byli jednak bezlitośni!

  Klaudia Halejcio (27 l.) doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że ma piękne ciało. Teraz może się nim chwalić w kostiumie kąpielowym, co też zrobiła, rozpalając zmysły wielu fanów!

 • Polska "Dynastia" atakuje!

  Odnaleziona po latach córka, zakazana miłość, rozpacz, bunt, wielkie nadzieje, szaleńcza miłość i wyniszczająca nienawiść. 7 września telewizyjna Jedynka wyemituje pierwszy odcinek nowego serialu "Rezydencja", w którym widzowie śledzić będą losy rodziny Podhoreckich. Produkcja reklamowana jest jako polski odpowiednik kultowej "Dynastii".

 • Klaudia Halejcio stanowczo o sesji w "Playboyu"!

  Ostatnio na gali "Playboya" Klaudia Halejcio (26 l.) została zapytana o to, czy w końcu pojawi się w tym magazynie w roli modelki. Odpowiedź aktorki była bardzo stanowcza.

 • Gwiazdy wracają na plan "Hotelu 52"

  Telewizja Polsat zdecydowała się na kontynuację serialu "Hotel 52". Gwiazdy wejdą na plan siódmej serii już w piątek. W obsadzie zabraknie jednak Laury Samojłowicz.

 • Klaudia Halejcio (26 l.) to piękna dziewczyna. Jednak wygląda na to, że nawet ona ma pewne kompleksy, które stara się zatuszować!

 • Reżyserka "Galerianek" już kręci

  W połowie maja w Warszawie rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Baby Blues" - najnowszej produkcji Katarzyny Rosłaniec ("Galerianki").

Zdjęcia na temat: figura klaudia
Dyskusje na temat: figura klaudia
 • Re: Jako pierwsza - w odcinku numer 1059 - p...

  Nowa Julia Mularczyk (Klaudia Halejcio) i Sandra Mularczyk (Agata Załęcka) Paulina Kisielowa (Agnieszka Włodarczyk) Iwona Kisielowa (Katarzyna Skrzynecka) Elżbieta Mostowiak (Katarzyna Figura) Klaudia Mostowiak (Kamilla Baar) i Lucyna Mostowiak (Anita Sokołowska) Joanna Kwiatkowska (Katarzyna Dąbrowska) Majka Olszewska (Anna Lucińska) Julia Warakomska (Anna Przybylska)