• Informacje na temat:

  figurski i wojewodzki zdjeci z anteny

Artykuły na temat: figurski i wojewodzki zdjeci z anteny
 • Wojewódzki bez Figurskiego

  ..."Poranny WF" Michała Figurskiego i Kuby Wojewódzkiego został zdjęty z anteny radia Eska Rock. Decyzję w tej sprawie podjął zarząd stacji. Program był krytykowany ze względu na wypowiedzi prezenterów, którzy szydzili z Ukrainek. Nawiązując do wygranego przez Ukrainę meczu ze Szwecją na Euro 2012, Wojewódzki mówił m.in., że "zachował się jak prawdziwy Polak" i "wyrzucił swoją Ukrainkę". Figurski...

 • Program Figurskiego i Wojewódzkiego zdjęty

  Program "Poranny WF" Michała Figurskiego i Kuby Wojewódzkiego został zdjęty z anteny radia Eska Rock. Decyzję w tej sprawie podjął w poniedziałek, 25 czerwca, zarząd stacji. Program był ostatnio krytykowany za sprawą wypowiedzi prezenterów szydzących z Ukrainek.

 • Wojewódzki i Figurski zwolnieni

  Kierownictwo radia Eska Rock rozwiązało umowy z Kubą Wojewódzkim i Michałem Figurskim. To efekt skandalu, który wywołała jedna z ich audycji.

 • Wojewódzki i Figurski zatrzęśli internetem

  Szerokim echem w mediach społecznościowych odbiło się zdjęcie z anteny programu Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego - "Poranny WF".

 • KRRiT krytykuje Wojewódzkiego i Figurskiego

  Wypowiedzi Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego, którzy w radiu Eska Rock szydzili z Ukrainek, naruszają zapisy ustawy o radiofonii i telewizji - uznała KRRiT we wtorek. O konsekwencjach wobec nadawcy Rada zdecyduje po zapoznaniu się z jego wyjaśnieniami.

 • Współpracownicy o Wojewódzkim

  ...wrześniu 2012 roku. Wcześniej w porannym paśmie przez kilka lat stacja nadawała "Poranny WF", który prowadzili Kuba Wojewódzki i Michał Figurski. W czerwcu tego roku program został zdjęty z anteny. Powodem(...) długo starczy nam weny" - wyznaje z kolei Stuhr. Bartosz Węglarczyk był pierwszym po Michale Figurskim nowym partnerem Wojewódzkiego w programie "Zwolnienie z WF-u". "Jest naprawdę bardzo fajnie. Kuba...

 • Wojewódzkiemu grozi do 3 lat więzienia

  Śledztwo w sprawie znieważenia Ukrainek w wypowiedziach radiowych Michała Figurskiego i Kuby Wojewódzkiego wszczęła stołeczna prokuratura. Za znieważenie z powodów narodowościowych grozi do 3 lat więzienia.

 • Kara dla radia Eska Rock za obrażanie Ukrainek - prawomocna

  ...dotkniętych jego "poczuciem humoru". Podkreślał, że audycja ma charakter satyryczny. O miłości do narodu ukraińskiego zapewniał Figurski. Ich program zdjęto jednak z anteny; a umowy z nimi rozwiązano. W 2012(...), Jakub Wojewódzki mówił m.in., że "zachował się jak prawdziwy Polak" i "wyrzucił swoją Ukrainkę". Michał Figurski dodał: "Ja po złości jej dzisiaj nie zapłacę" oraz: "Powiem ci, że gdyby moja była...