• Informacje na temat:

  figurski rozwód

Artykuły na temat: figurski rozwód
 • Odeta Moro i Michał Figurski dali sobie kolejną szansę?!

  Michał Figurski (43 l.) i Odeta Moro (38 l.) zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, uchodzili za małżeństwo idealne. Potem ich drogi się rozeszły. Teraz nie dzieli ich już aż tak wiele!

 • Odeta Moro i Michał Figurski w końcu się rozliczyli!

  Rozwód Odety Moro (39 l.) i dziennikarza Michała Figurskiego (45 l.) był szybki, bo rozstali się w zgodzie (chociaż mówiono, że ją zdradził). Problemy pojawiły się, gdy jej były mąż doznał udaru(...) wspierać Michała Figurskiego, bo ówczesna partnerka zostawiła go z dnia na dzień. Później, gdy były mąż stanął na nogi i zaczął zarabiać, wydawało się, że nadszedł czas na finalne rozliczenie. Ale tak...

 • Dominika Figurska i Michał Chorosiński: Małżeństwo to nie droga przez mękę

  Chociaż dzisiaj nie wyobrażają sobie życia bez siebie, ich małżeństwo nie było pasmem nieustającego szczęścia. Aktorski duet Dominiki Figurskiej (41 l.) i Michała Chorosińskiego (44 l.) kilka lat temu przeszedł poważny kryzys, który mógł się skończyć rozwodem. Ale nie dopuścili do tego. Zgodnie przyznają, że wiara pozwoliła im podjąć właściwe decyzje i uratować ich liczną rodzinę.

 • Odeta Moro szczerze o rozwodzie z Michałem Figurskim: "Potwornie się bałam"

  Odeta Moro (37 l.) i Michał Figurski (42 l.) od ponad roku nie są już małżeństwem. Dziennikarka opowiada, w jaki sposób poradziła sobie z rozwodem i wyjawia, że był to dla niej trudny czas.

 • Agata Kulesza traci cierpliwość. Sensacyjne wieści dotyczące rozwodu!

  Od kilku miesięcy, największym marzeniem Agaty Kuleszy (48 l.) jest to, by rozwieść się z mężem Marcinem Figurskim (53 l.) Rozstanie i medialne wypowiedzi męża kosztowały aktorkę dużo nerwów. Kulesza liczyła, że Nowy Rok powita jako szczęśliwa rozwódka, jednak sprawy nieco się skomplikowały.

 • Dominika Figurska: Poznałam czystość, poznałam niewierność!

  Przed laty związek Dominiki Figurskiej (37 l.) i Michała Chorosińskiego (40 l.) niemal legł w gruzach. Na szczęście potrafili wyciągnąć wnioski z bolesnej lekcji. Dziś aktorka promuje wierność i pełni funkcję jednej z ambasadorek Światowych Dni Młodzieży!

 • Dominika Figurska została radną PiS. Opłacało się bronić "tradycyjnych wartości"

  O Dominice "kiedy nie jestem w ciąży, tracę czas" Figurskiej zrobiło się głośno kilka lat temu, gdy wyszło na jaw, że w jej małżeństwie z Michałem Chorosińskim (mają piątkę dzieci) pojawił się ktoś trzeci. Przed rozwodem związek uratował "Dzienniczek" siostry Faustyny, na który aktorka natknęła się podczas targów książki. "Skleiliśmy małżeństwo, choć z ludzkiego punktu widzenia było to...

 • Dominika Figurska i Michał Chorosiński: Trudny czas błądzenia!

  Przed laty ich związek Dominiki Figurskiej (37 l.) i Michała Chorosińskiego (40 l.) niemal legł w gruzach. Na szczęście potrafili wyciągnąć wnioski z bolesnej lekcji. Dziś promują wierność.

 • Michał Figurski ma już nową kobietę

  Jeszcze niedawno Michał Figurski (40 l.) przeżywał, że jego żona ma romans, a rodzina się rozpada. To już przeszłość. Dziś dziennikarz znów ma apetyt na życie. Dzięki pewnej brunetce.

 • Odeta Moro spłaca jego długi? Michał Figurski ma problemy?

  Odeta Moro (37 l.) wspiera go, bo uważa, że tak trzeba. Ale liczy też na to, że gdy Michał Figurski (42 l.) znów stanie na nogi, weźmie na swoje barki część zobowiązań.

Wideo na temat: figurski rozwód
 • Viviane chce się rozwieść

  Izraelski kandydat do Oscara 2015! Pokazywana na festiwalu w Cannes "Viviane chce się rozwieść" to przejmująca opowieść o walce kobiety o jej godność i niezależność we współczesnym Izraelu. Bohaterką tej historii jest Viviane Amsalem, która próbuje uzyskać rozwód ze swoim mężem Elizeuszem przed jedynym prawnym organem właściwym dla takich spraw w jej ojczyźnie - sądem rabinicznym. Kobieta i jej prawnik muszą zmierzyć się z bezkompromisową postawą Elizeusza, który ignoruje nawet zawiadomienia...

 • Kochanek królowej

  Oparta na faktach historia królewskiego trójkąta miłosnego. Opowieść o słynnym romansie duńskiej królowej Karoliny Matyldy Hanowerskiej, żony króla Chrystiana VII z wpływowym politykiem Johannem Friedrichem Struensee, który doprowadził do rewolucji pałacowej, rozwodu królewskiej pary i wygnania królowej z Danii. Dramat kostiumowy, w którym fascynująca gra nieprzewidywalnych uczuć i namiętności rozgrywa się na tle walki o idee Oświecenia.

 • Przeszłość

  Irańczyk Ahmad (Ali Mosaffa) opuszcza francuską żonę i dwoje dzieci, by powrócić do swojej ojczyzny. Pod jego nieobecność Marie (Bérénice Bejo) angażuje się w nowy związek i, chcąc go zalegalizować, wnosi pozew o rozwód. W związku z tym Ahmed po czterech latach separacji wraca do Francji, by dopełnić formalności.