• Informacje na temat:

  filip bobek ma żone

Artykuły na temat: filip bobek ma żone
 • Filip Bobek: Po przejściach

  Rolą Marka Dobrzańskiego w serialu "BrzydUla" podbił serca milionów telewidzów. Teraz spróbuje zerwać z dotychczasowym wizerunkiem w nowej produkcji stacji TVN - "Prosto w serce" . - Doskonale wiem, co mnie czeka - zastrzega Filip Bobek.

 • Filip Bobek w "Hotelu 52"

  Już w najbliższym odcinku serialu "Hotel 52" wystąpi Filip Bobek. Aktor wcieli się w rolę lekarza.

 • Filip Bobek: Jestem typem śpiocha

  Lubi włoską kuchnię i wygodne łóżka, choć na wylegiwanie się nie ma czasu. Filipa Bobka oglądamy w serialach "Hotel 52" i "2XL", wkrótce zaś zobaczymy w teatrze.

 • Filip Bobek szwagrem Edyty Jungowskiej

  Fani Filipa Bobka mają powody do radości. Aktor znalazł się w obsadzie najnowszego serialu Polsatu "2XL". Artysta wciela się w przystojnego szwagra głównej bohaterki, którą gra Edyta Jungowska. "Serial jest inny, fajny, ciekawy" - mówi aktor.

 • Ibisz z byłą żoną: Lekko, łatwo i przyjemnie

  Pod słońcem Polsatu jesienią zobaczymy dobrze znane twarze, ale i absolutnie świeże nabytki, m.in. Małgorzatę Sochę, Magdalenę Stużyńską, Annę Zejdler-Ibisz, Filipa Bobka, Ewę Kasprzyk, Małgorzatę Zajączkowską, Anitę Sokołowską, czy Klaudię Halejcio. Tej jesieni na antenie telewizji Polsat niezmiennie królować będą taniec i muzyka, czyli dwa flagowe talent show: druga edycja "Tylko taniec. Got to...

 • Liszowska z Ibiszem

  W sobotę, 15 września, zadebiutuje nowy program Polsatu "Studio Weekend". Bohaterami pierwszego odcinka będą między innymi: Joanna Liszowska, Filip Bobek oraz Jan Nowicki i jego żona Małgorzata Potocka.

 • "Hotel 52": Rusza drugi sezon!

  Romanse i afery! Nowi bohaterowie wywołają niemałe zamieszanie w serialowym hotelu i... w sercach personelu. Filip Bobek, Ewa Ziętek, Artur Dziurman i Magda Smalara w nowej serii "Hotelu 52".

 • Szpiedzy tacy jak my

  Aż 9 filmów trafia na ekrany kin w ostatni weekend listopada. Wśród nich znalazły się: brytyjski "Szpieg" w gwiazdorskiej obsadzie (Gary Oldman, Colin Firth, John Hurt) oraz polski kryminał "80 milionów", w którym pierwszoplanowe role grają serialowe gwiazdy: Filip Bobek i Krzysztof Czeczot.

 • "Wkręceni 2": Barbara Kurdej-Szatan w mundurze

  Lichotę, Martę Żmudę Trzebiatowską i Filipa Bobka. Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy! Ciekawi Cię, co w najbliższym...

 • "Przyjaciółki": Nowa seria na wiosnę

  ...sąsiadem (Filip Bobek). Jej irytacja wynika z tego, że Szymon nie sprząta po swoim psie i słucha bardzo głośnej muzyki. - Wprowadziła się do nowego mieszkania i jak zwykle ma pod górkę - mówi Małgorzata Socha. - Nie będzie miała łatwo, konflikt przybierze na sile - potwierdza Filip Bobek. Jego bohater, szanowany dentysta, samotnik, uważa Ingę za "czepialską paniusię" i bywa złośliwy, gdy nadepnie mu...

Zdjęcia na temat: filip bobek ma żone