• Informacje na temat:

  filip bobek ślub

Artykuły na temat: filip bobek ślub
 • Dominika Gwit wspomina ślub! Pokazała niepublikowane zdjęcia!

  ...w mediach społecznościowych.  Aktorka chwaliła się zdjęciami ze ślubu, a teraz sporo ponad rok po tym ważnym wydarzeniu opublikowała kolejne fotografie.  "Tak mnie dziś na wspomnienia wzięło... Filip Bobek dziękuję Ci za te fotki , odkopałam je dziś i się wzruszyłam!!! Dziś dokładnie rok i siedem miesięcy po ślubie... Ech... 07.07.2018. KOCHAM CIĘ MĘŻU NAD ŻYCIE!!!!" - napisała wyraźnie poruszona...

 • "Przyjaciółki": Nieszczęścia chodzą parami

  Czasami radość, która przychodzi szybko, zamienia się w łzy. Czy Patrycja wraz z Ingą dadzą się ponieść emocjom, czy postawią na zdrowy rozsądek?

 • Dominika Gwit nie próżnuje! Najpierw ślub, a teraz dziecko?!

  ...-biznesu. Wśród gości znaleźli się m.in. Leszek Stanek, Michał Piróg i Filip Bobek. To oni dostarczyli nam pierwszych zdjęć z trzymanego w tajemnicy wydarzenia. Trzeba przyznać, że Dominika potrafi(...)Kilka dni temu do mediów trafiła informacja, że aktorka nie jest już singielką. Dominika wyszła za mąż za ukochanego Wojtka, który okazał się miłością jej życia. Fotki ze ślubu i wesela szybko...

 • Taki z niego zimny drań?

  Nowi członkowie personelu - w tym grany przez Filipa Bobka Tomasz Rusiecki - rozgrzeją atmosferę w "Hotelu 52".

 • Ślub i żałoba

  Czy suknia ślubna dobrze leży, czy wystarczy jedzenia, czy goście dopiszą? Ślub to niezwykle piękne wydarzenie, jednakże bywa też stresujące. Co więcej, w hotelu zjawiają się żałobnicy, a panna młoda nie może ich zobaczyć!

 • "Prosto w serce": Pokaz jak ze snu

  Konstancja Grylak (Małgorzata Socha) zostanie właścicielką ekskluzywnego butiku Rose Line. Zatrudni w nim Monikę Milewską (Anna Mucha).

 • "Na dobre i na złe": Molenda na zawsze zniknie z życia Julki?

  Stan leżącego w szpitalu po brutalnym pobiciu Marcina (Filip Bobek) powoli zacznie się poprawiać. Po odzyskaniu przytomności Molenda wyzna Julce (Aleksandra Hamkało), że niepotrzebnie uratowała mu życie! Wkrótce potem dowie się, że Burska bierze ślub z Bartem (Piotr Głowacki)...

 • "Majka": Jaki będzie finał?

  Oświadczyny w Toskanii, ślub w Krakowie - tak pożegnają się z widzami bohaterowie "Majki".

 • "Na dobre i na złe": Sensacyjne doniesienia z Leśnej Góry!

  Co było do przewidzenia, Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) wyląduje w łóżku z obcym facetem (Paweł Ciołkosz). Tymczasem Marcin (Filip Bobek) pocałuje Julkę (Aleksandra Hamkało), a ślub Smudy (Ilona Ostrowska) i Falkowicza (Michał Żebrowski) zawiśnie na włosku!

 • Już dziś ostatni odcinek "KSD"!

  Już dziś ostatni odcinek "Klubu szalonych dziewic" . Przez trzynaście tygodni mogliśmy śledzić losy bohaterek serialu i obserwować zmiany w ich życiu. Czy w finale każda z nich zdobędzie to, do czego dąży w życiu?